Проработник• 03 февраля 2024

Шкаф купе vs распашной

Что лучше? Какой высоты вы считаете он нужен? Блогеры говорят что купе это уже анти тренд.
Результат:
вже голосів: 59
42 (71.19%) Лучше распашной
17 (28.81%) Лучше купе
автор Проработник • 03 февраля 2024
Ответ дляТоптунша
Скажу одне - шафа купе вам дуже підійде враховувати ваше відчуття стилю в інтер´єрі. З дзеркалом)
А вот вы точно знаете какой у меня стиль и интерьер без фото) и уже зеркало вписали. Аминь) если у вас неприятие зеркал это же ваше личное неприятие.
Топтунша• 03 февраля 2024
Ответ дляПроработник
А ви точно знаєте, що моя шафа не підходить до ремонту?
Ну бувають ж жіночки
От і дай людині без смаку фото після цього))
автор Проработник • 03 февраля 2024
Ответ дляТоптунша
Ну бувають ж жіночки
)) вкусы у всех разные. Когда поймёте это, станет легче воспринимать чужую точку зрения. Почему вы решили, что у меня нет вкуса, а у вас есть?)
Топтунша• 03 февраля 2024
Ответ дляПроработник
Виховання різне, а в декого воно взагалі відсутнє як і смак. Свої непотрібні порада залиште для себе
Для чого мені ваша

’ точка зрєнія’?
Мені легко жити, як знижок на меблі не шукаю.
Жіночко, бувайте здорові!
автор Проработник • 03 февраля 2024
Ответ дляТоптунша
Для чого мені ваша

’ точка зрєнія’?
Жіночко, бувайте здорові!
И вы не хворайте. Нервы берегите.
Топтунша• 03 февраля 2024
Ответ дляПроработник
И вы не хворайте. Нервы берегите.
Ви правила хорошого тону повчіть.
автор Проработник • 03 февраля 2024
Ответ дляТоптунша
Ви правила хорошого тону повчіть.
Разберитесь со своим навязчивым желанием оставить за собой последнее слово.
Топтунша• 03 февраля 2024
Ответ дляПроработник
А ви з своїм, давати непрохані поради!
Електрохарчування• 05 февраля 2024
Теж над цим думаю. Але, все-таки, будемо брати напевно купе. Проблема в тому, що в нас вузький коридор, всього 1,43. То буде купе зручніше
Електрохарчування• 05 февраля 2024
Ответ дляПроработник
Я не говорю что он плохой. Просто разные мебель, паркет, стены, ковер, шторы. Тёмный пол и белая стена. Просто говорю что лично мне в глаза бросилось, а вы можете ставить и делать что угодно, это же ваш дом, ваш вкус, ваши деньги
Дійсно щось не те)
Електрохарчування• 05 февраля 2024
Ответ дляТоптунша
Якщо чесно, то ’відчуття стилю’ у вас теж не помітила) Правильно людина підмітила, якось все не туди але не так як у всіх) Наче десь на вокзалі). Але кожному своє.
Топтунша• 05 февраля 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Тримайте своє при собі. Краще відчуття виховання в собі помічайте))
Електрохарчування• 05 февраля 2024
Ответ дляТоптунша
Ні, у вас гарний ремонт але ті меблі не вписуються взагалі. А може, то я відстала від життя.
Топтунша• 05 февраля 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
ви відстали від життя+ відсутність виховання.
Електрохарчування• 05 февраля 2024
Ответ дляТоптунша
Та наче вихована але вам видніше😁
Топтунша• 05 февраля 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Та наче вихована але вам видніше😁
як себе показали - так і видніше
Електрохарчування• 05 февраля 2024
Ответ дляТоптунша
як себе показали - так і видніше
Тю) Ви там там зверху хамили людині і нічого) То виховання у нас з вами приблизно на одному рівні) Гарного вечора😘
Топтунша• 05 февраля 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Займіться краще своїми проблемами, маєте їх достатньо)
Електрохарчування• 05 февраля 2024
Ответ дляТоптунша
То ж і займаюся, думаю яку шафу замовити. Та ви ще й екстрасенсорні здібності маєте, все про людей знаєте, в кого і стільки проблем) Яка різностороння і головне вихована людина) Вибачте, більше часу вам приділити не можу, бо пішла займатися своїми проблемами.
Топтунша• 05 февраля 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Яке відношення до цього має мій ремонт, навіть не варто запитувати Меньше носа без просу пхайте, меньше буде проблем.
В рот не ложи• 27 февраля 2024
Ответ дляТоптунша
В мене така в сина кімнаті. В нас дубова в спальні розпашна. В доньки купе білого кольору повністю
Яка глибина полички?
Вкуси мене• 14 марта 2024
Ответ длямесяцкие
Высота шкафа у меня всегда под потолок.
Никакой другой высоты не понимаю.
Сейчас высота потолком 3.1 и все шкафы и кухня такой высоты.
можете показати шафу? бо в мене 2, 60 і не знаю як краще її зробити
месяцкие• 14 марта 2024
Ответ дляВкуси мене
Пожалуйста.