Ms. Искренность• Изменено 03 февраля 2024

Гітара для дитини

Син 12 р хоче навчитися грати на гітарі, просить купити. Я не впевнена, що це бажання в нього на довго. В мого дядька є стара гітара, якій років 40. Пропонує віддати, почати з неї. Хто в темі, чи можна взяти на пробу таку допотопну гітару, чи то вже хлам і купити дитині нову?
Смажена полуничка• 03 февраля 2024
Мій у 8 років купив у однокласника стару гітару за 200 грн, без однієї струни, грав рік на ній, коли ми побачили що дійсно йому подобається і він в цьому розвивається, купили нову. Але він сам вчиться, по ютубу, вже досить непогано грає і виконує чимало композицій. Зараз йому 12..

постою_послушаю• 03 февраля 2024
Можно и старую, если целая. Пусть пробует, может аккустической и этой хватит ему, а купите тогда уже новую электро.Только не говорите сыну, что сомневаетесь в его стремлениях, это очень обидно.
Леди Г• 03 февраля 2024
На старой он не сможет. Там струны металлические. Купите самую простую ямаху.
Паратруперсупер• 03 февраля 2024
Часто в музыкальной школе можно взять на прокат, попробовать, а потом решить. Мы так поступили
Психологічка• 03 февраля 2024
якщо в нормальному стані гітара, то неважливо, скільки їй років, але якщо інструмент поганий, то тільки зіпсує враження від гри

мені теж батьки не хотіли купляти гітару, віддали якусь стару гівняну з горища, з тріщинами в корпусі і кривим гріфом, якось грала, але не вийшло серйозно займатись, саме тому що інструмент був поганий, не виходило грати вище 5 ладу і звук був жахливий.

якщо дивитись щось недороге - в минулому році в трембіті брали чоловіку досить непогану акустичну suncity, за свої гроші виявився топовий інструмент
raven_i• 03 февраля 2024
Так Ви для початку гляньте на неї, в якому стані вона, струни, тримач. Майте на увазі, що в будь-якому випадку струни треба налаштовувати! Ми брали доньці репетитора, зараз таке налаштування робиться з допомогою застосунків мобільних, так він регулярно перевіряв і доньку вчив налаштовувати.
І ще момент. Дітям років до 15 переважно купують укулеле, це як міні-гітара. З нею легше, особливо по розмірам, і тягати з собою кудись не проблема. Вона нічим на гірша! Навпаки, зручна і більше підходить для підлітка.
Можливо, варто її глянути, наприклад, на олх? Бо багато хто починав і кинув, купите більш зручний інструмент, майже новий, недорого.