СвітланкаОК• Изменено 03 февраля 2024

Євробачення нацвідбір 2024

Дивимося разом?

Трансляція на сайті Суспільного та в Дії.
За кого вболіваєте?
Результат:
вже голосів: 115
57 (49.57%) Альона Альона та Джері Хейл
17 (14.78%) Варіанти
15 (13.04%) Циферблат
11 (9.57%) Медовін
9 (7.83%) Інший виконавець/гурт
3 (2.61%) ЯкТак
3 (2.61%) Нахаба
ЗновЗдоров• 03 февраля 2024
Ответ дляnenatasha
зараз буде трешачок - назва
І пісня така ж

Стріляний птах• 03 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
І пісня така ж
Кринжатина😂
Пишу каліграфічно• 03 февраля 2024
Сумно, але реально немає нічого нормального..не кажу достойного..
Трешак.
Але то така закономірність. Два рази підряд ніхто не виграє Євробачення. І ми не перший раз посилаєм якийсь треш..гринджоли, навіть О Торвальд ,хоча я люблю як групу і є кайфові пісні, але це не та англійська і не той рівень був.
І це що зараз...не то
І Меловін...пффф. вапше бісить..
І минулий раз і цей ...
автор СвітланкаОК • 03 февраля 2024
Це жеееесть 🤪
автор СвітланкаОК • 03 февраля 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Трешак.
І це що зараз...не то
І Меловін...пффф. вапше бісить..
І минулий раз і цей ...
Тереза-Марія класна, а з іншим погоджуюсь, оторвальд то взагалі треш… і творчі мені ніякі геть.
Пишу каліграфічно• 03 февраля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Вони єдині могли б там крутитись. І то треба дуже постаратись з гарною історією , кадрами на фоні... Діти, війна, солдати, жінки військові, волонтери, мама,сестри...це є де гуляти...
І можна сильно і гарно все подати, оформити.і Хоч як не виграти, то ще раз нагадати, що війна йде...Помагайте!
Неначасі• 03 февраля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Плаття у Джамали 🤣🤣🤣
А образ Данилко ,когда он маску с бороды снимет

Манула• 03 февраля 2024
дел, не туди
nenatasha• 03 февраля 2024
Ответ дляНеначасі
Коли схудне)
Манула• 03 февраля 2024
Непогано
Ковбой Хагис• 03 февраля 2024
Ответ дляНеначасі
Сказал, когда война закончится.
Его кстати в ОАЭ заблокировали въезд пожизненно, за гон на россию со сцены
Злюка бобер• 03 февраля 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Сказал, когда война закончится.
Він це переживе
автор СвітланкаОК • 03 февраля 2024
Ответ дляНеначасі
Коли війна закінчиться, сказав)))
автор СвітланкаОК • 03 февраля 2024
Дівчата не дуже виступили ((( у Джері щось зі звуком було, бо вона одразу вухо викинула.
Манула• 03 февраля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Сама пісня цікава, зроблять цукерочку якщо що
Злюка бобер• 03 февраля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
так, не витягую вона живий вокал(
Злюка бобер• 03 февраля 2024
а Меловін мені сподобався, хоча й не очікувала
автор СвітланкаОК • 03 февраля 2024
Мел шикарно виступив, на відміну від Джері (((
Злюка бобер• 03 февраля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
так, сподіваюсь він і переможе
бо це дійсно було б справедливо

автор СвітланкаОК • 03 февраля 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Так, найкраще від усіх побачених на даний момент. Фальцет крутий
Злюка бобер• 03 февраля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Ви знаєте, я пару раз слухала цю пісню в youtube і мені взагалі не зайшло
а от послухала живий виступ - зовсім інше враження.
Точно так само Джеррі і Альона подобавлись в записі, а вживу - не дуже.
автор СвітланкаОК • 03 февраля 2024
Ответ дляЗлюка бобер
так, сподіваюсь він і переможе
бо це дійсно було б справедливо
Буду мабуть за нього голосувати. Джері непередбачувана, Альона то відчитає, а ця вживу геть слабенько. Мел це 100% гарантія, що впорається.
автор СвітланкаОК • 03 февраля 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Повністю згодна з вами, в мене таке вперше, що фаворит змінився під час перегляду живих виступів.
автор СвітланкаОК • 03 февраля 2024
Ответ дляМанула
На записі, коли підтягнули там все, то гарно, а вживу прям геть слабенько((( Така ж проблема у Казки і у Творчих була. Вони вживу невпевнено співають. А от Мел — важка артилерія, він без проблем вживу, і це відчувається одразу. Крутий!
Маю декілька думок• 03 февраля 2024
Ответ дляНеначасі
Після перемоги
Злюка бобер• 03 февраля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
І ще вона емоціно нестабільна судячи з виступу і після, а це лише відбір.
Уявляю рівень напруги на самому євробаченні, вона не витримає.
Маю декілька думок• 03 февраля 2024
Буду за Джері з Альоною голосувати, дуже подобаються їхні дуетні виступи.
автор СвітланкаОК • 03 февраля 2024
Циферблат теж дуже сподобались, прям Англія-Англія, ще Дорс трохи нагадало.
Ждун с Нибиру• 03 февраля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
а мені якраз фальцет і не сподобався, позорняк якийсь
автор СвітланкаОК • 03 февраля 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Мені момент сподобався, де він фальцет передає бекам і продовжує своїм тенором, класно так технічно.