сою не люблю• Изменено 03 февраля 2024

Трусливый ребёнок... Это приговор?

Или можно что-то исправить?
Сыну 3,5 года, а такой трусишка, всего боится, на детской площадке ни с кем знакомится не хочет. Смотрю, все дети активные, резвые, а наш спокойный, где сядет, там и ляжет, в своём мирке живёт.
С нами общается нормально.
Однозначная• 03 февраля 2024
А хто вам дав право людині маленькій ставит таке клеймо.
Він і буде його носити з такою мамою недалекою

Про типи темпераментів чули?

Цибулька зла• 03 февраля 2024
м-да
Тень льва• 03 февраля 2024
Почему трусливый? Ребёнок только знакомится с внешним миром, а вы ему уже клише навесили...
Весела моль• 03 февраля 2024
У меня такой, всмысле приговор? Что за ерунду пишите. Сейчас ему 15, переборчивый до сих пор в знакомствах, но это не приговор
Мульйонерша• 03 февраля 2024
Мені 40 і я боюся досі
Ось прилягла , і чую голос мамки - встань трутня кусок пилюку витри, і так постійно
Це реально страшно
Начальник Анонимов• 03 февраля 2024
Краще ніж «лідер»
автор сою не люблю • 03 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Так он не знакомится, это меня беспокоит
Сиджу тихенько• 03 февраля 2024
В мене така дитина, почала помічати що уникає інших дітей ще з двох років, зараз 5, і ні з ким не грається, навіть коли до неї хтось підходить знайомиться мовчить і одразу йде...
Я змирилася, така вже вона дитина
Зажуженная Жужжа• 03 февраля 2024
вирок у нього лише хвора мамка, з рештою все нормально, далеко не всі хочуть і не всім потрібно суцільне спілкування з іншими і це нормально, цілком самодостатні люди.

Tammy21• 03 февраля 2024
Як ви пов´язали такі поняття як боягузтво, приговор та спокійна дитина? І чому ви порівнюєте свою дитину з іншими?
Рубаю олівлє• 03 февраля 2024
Характер такой у ребенка, ну что вы сделаете.
автор сою не люблю • 03 февраля 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Я змирилася, така вже вона дитина
Может синдром Аспергера?
Ms. Dolly• 03 февраля 2024
Все, вся жизнь коту под хвост. Вы что, в 3.5 уже должен дам в ресторан приглашать, а он в песочнице боится.
Кусюче сонечко• 03 февраля 2024
В мене те саме з дитиною.. не знаю як це виправити(
Tammy21• 03 февраля 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Я змирилася, така вже вона дитина
Ви консультувалися з психотерапевтом?
Зажуженная Жужжа• 03 февраля 2024
Ответ длясою не люблю
Может синдром Аспергера?
пошукайте в собі якісь сіндроми, у вас вони точно є.
Сиджу тихенько• 03 февраля 2024
Ответ длясою не люблю
Может синдром Аспергера?
Це що?
Психолог декілька разів в садочку спілкувалася, говорить що все добре
іронічна антитеза• 03 февраля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
родите нового
Як_наготую...• 03 февраля 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Краще ніж «лідер»
Чем?

Кусюче сонечко• 03 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
родите нового
Мда
Однозначная• 03 февраля 2024
От читаю і реально дико .
Ну добре мої батьки в 80ті книжки по психології не читали- пороли дурниці, які інколи на голову не налазили.

Я своїх хлопців в 00 виховувала - цікавилася, читала багато і все одно каюсь сама перед собою за деякі дурні вчинки.

Ну а зараз - ще більше доступу до інформації з методів виховання, психології дитини і тут такі теми.
іронічна антитеза• 03 февраля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Мда
исправлять нужно с основ
с генного материала
раз этот неудачный, может, следующий понравится
Tammy21• 03 февраля 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Чем?
Тим що не заважає, звісно. Тут ’лідер’ -- це образа)
Поліцейський патруль• 03 февраля 2024
У меня старшая такая была. Играла одна, никто ей не нужен был. Потом только брата приняла.
Сейчас 13, только звоню и требую, чтоб домой шла, вечно гуляет где-то с друзьями.
Кусюче сонечко• 03 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
исправлять нужно с основ
с генного материала
Цікаво ж скільки у вас таких невдалих дітей 🤦‍♀️
Сиджу тихенько• 03 февраля 2024
Ответ длясою не люблю
Может синдром Аспергера?
Прочитала, точно ні. В мене дуже розумна дитина, навіть занадто. Коли в садочку діти ще не знають що за пора року, то вона вже дні тижня знала і розуміла, говорить гарно і чітко
Тільки соромиться дуже сильно
Як_наготую...• 03 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Ну да.
Обществу нужны удобные дети(
Зажуженная Жужжа• 03 февраля 2024
Ответ дляОднозначная
От читаю і реально дико .

ну для тогож треба вміти читати, думати, аналізувати, а як показали останні вибори президента в нашій країні у більшості складнощі із таким поняттями як думати та аналізувати.
Купи слона• 03 февраля 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Ну да.
Обществу нужны удобные дети(
Воспитанные. Ребенок может быть лидером, и при этом не срать другим на головы.
Воздух в банке• 03 февраля 2024
В мене у старшого є якісь подібні риси. Ні, він не ізгой, йому просто комфортно з собою. Він дуже цікавий і коли діти щось таке помічають за ним, наскільки круто він щось вміє, то самі до нього липнуть. Він не відмовляє, спілкується спокійно. Але сам показуху не робить, не шукає контакту перший. Не тому, що він якийсь, а йому просто це не потрібно, його цікавить інше. Спочатку теж придивлялась до нього, було дивно, переживала. Але ніколи не подавала виду і тим більше не вішала йому ярликів, комплексів. Зараз розслабилась, він такий як є, він не страждає, ну і ок, хай живе собі спокійно. Йому 14. А малому 12 - геть інший. Він без компанії жити й дня не може.