Нервничаю, кто сдавал, как прошло?
anonimka_911• 04 февраля 2024
Молоді родичі здали з 1го разу, а більш старша ні,вже не пам´ятаю чому, наче твір погано написала той що на 160 слів.
anonimka_911• 04 февраля 2024
Ответ длядивчинка
Там на 170 вроде текст, я чёт больше переживаю о устной части, она будет в понедельник
Ну,не знаю, я от друкувати польською можу, а довелося підписувати листа, то було важко,хоча англійською пишу швидко і красиво)) Але я польську дуже і не вчила,просто жила деякий час там. Розмовляти легше ніж писати))
Ответ дляanonimka_911
Мне наоборот писать гораздо легче
Ответ дляLoliTaran
Автор, вам щиро бажаю вдачі! Але маю питання, а навіщо здавати Б1? Я закінчила ось курси також.. для карти побуту здається треба вищий рівень. Як і для вузу… Навіщо б1 сертифікат?
Сертифікат в1 треба для подальшої легалізації, при подачі на резидента, а далі - на громадянство
dajkiri-irina• 18 февраля 2024
Ответ длядивчинка
Для карты не нужен сертификат, нужен для карти сталего побиту
Для карты резидента