Гостра на язик• 04 февраля 2024

А що за прикол з авто для ЗСУ з закордону

Я таке може бути ? Авто за 3-4 тис евро , хоча його реальна вартість від 9
Шукають лохів?
Невісточка ж• 04 февраля 2024
Удалено администрацией...

Тримбулька• 04 февраля 2024
Хто шукає?
Вакцениро Вона• 04 февраля 2024
Битое? Мы купили за 1500 машину после аварии, не аварийная такая стоит 5.
автор Гостра на язик • 04 февраля 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Ні не бите
Це пікапи у дуже хорошому стані але продають тільки військовим
Вакцениро Вона• 04 февраля 2024
Ответ дляГостра на язик
Ні не бите
А в какой это стране? Я в Европе, не слышала о таком.
автор Гостра на язик • 04 февраля 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Авто вже в Україні
Вони не розмитнені
Повітруля• 04 февраля 2024
Його реальна вартість і ж 3-4 тис, це у нас ціни неадекватні
месяцкие• 04 февраля 2024
Ответ дляГостра на язик
Авто вже в Україні
Вони не розмитнені
Так в тому і прикол, що вони не розмитнені і розмитнити не можна. Вони завезені по спрощеній системі, всі нажилися і закупили собі, а тепер за них взялися і контролюють
АБВГДэшница• 04 февраля 2024
Тупой вопрос

Повітруля• 04 февраля 2024
Ответ дляГостра на язик
Ні не бите
Бо без розмитнення
Повітруля• 04 февраля 2024
Ответ дляГостра на язик
Авто вже в Україні
Вони не розмитнені
Ось вам і відповідь, це їх реальна вартість, навіть завищена, але без постановки на облік
Вакцениро Вона• 04 февраля 2024
Ответ дляГостра на язик
Авто вже в Україні
Вони не розмитнені
Возможно, кто-то из Европы бесплатно отдал машину, а теперь, кто пригнал его в Украину, хотят заработать? От нас иногда гоняют машины, но всё честно.
СhanelKa• 04 февраля 2024
Не розмитнюють
Kidstaff Bot• 04 февраля 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
КокоСина• 04 февраля 2024
1. Ці авто 20 річної давності
2. Їх не розмитнюють
Тобто старі корчі, але на війні ще поїздять трохи
Allbina• 04 февраля 2024
Ответ дляГостра на язик
Ні не бите
В мене брат за кордоном машини ганяє, то так коли згаходить гарні варіанти паркетів і джипів то пропонує їх тільки військовим і привозить до кордону без оплати. 9 це якщо з розмитненням, авто для зсу наче без розмттнення, верніше там податку не має.
Ollka• 04 февраля 2024
Ответ дляГостра на язик
Ні не бите
Мій шеф такі купує, фарбує і передає на зсу. В країнах Європи купує. Часто за 1,5-3 тис. Інколи безкоштовно віддають. Часто це Норвегія, наскільки я зрозуміла, утилізувати дорожче.
Всі авто на ходу, ремонтувати не потрібно.