Крошечка-хаврошечка• 04 февраля 2024

Дівчата ви все знаєте, що це може бути?

Дитині 12 років. Дякую.
автор Крошечка-хаврошечка • 04 февраля 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Нова партія може бути…
Не варіант, бо запаси не нові.

Ответ дляЯ натуралка
Щось контактне.
Вчора міряли светр в магазині, може щось звідти.
Ответ дляБідося
У меня такая сыпь была на животе и грудной клетке, после приёма тос-май и амброксола. Аллергия.
В мене так кропивниця починається зазвичай. А потім валдирі, а в неї немає такого.
Аноним_Русалка• 04 февраля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
у меня от бюстгальтера такое было, просто померила. сиськи огнем горели моментально.
Вбигудях• 04 февраля 2024
Кропивница
Кишмишная Мая• 04 февраля 2024
Мені на алергію схоже
Я натуралка• 04 февраля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Не думаю, що від примірки таке буде. Хіба, що гуманітарка?

Ответ дляАноним_Русалка
Ну це єдине, що може бути, бо їжа та сама. Нічого нового, не звичного. А водолазну міряла.
Ответ дляЯ натуралка
Нове
Пупс• 04 февраля 2024
У моей дочки такая точно сыпь была при зашкаливающих титрах герпеса. Но на спине. Когда поехали к инфекционисту, брали анализ и на корь.
Мяо мой мяо• 04 февраля 2024
Може просто холодно ? В мене також схоже було коли мала буда
А і алергія на порошок тоже таке похоже було на грудях
Ответ дляМяо мой мяо
Ні. В квартирі тепло. Вона після душу під пледом в теплій піжамі лежала.
Вбигудях• 04 февраля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ми теж так подумали, але на що не можемо зрозуміти. Наче нічого нового і алергічного не їла і милась.
Наблюдайте это как может быть контактная аллергия, так и нет. Может только на руках, а может пойти дальше. Причин миллион. У меня началось с одно пятна на локте, потом начало с каждым днём добавлять все сильнее и больше. Не только чесалось но и пекло, пятна были горячие.
Вбигудях• 04 февраля 2024
Ответ дляЯ натуралка
Щось контактне.
Необязательно.
Вбигудях• 04 февраля 2024
Выпейте антигистаминное и наблюдайте. Обычно через пару дней понятно хуже или лучше. Вечером делается хуже.
Мэри Попкинс• 04 февраля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Не варіант, бо запаси не нові.
на новый аллерген не будет реакции,реакция всегда на его повторное появление
МинерАлочка• 04 февраля 2024
У сина було таке, чи може схоже, якась вірусна хвороба, нічого страшного.
МинерАлочка• 04 февраля 2024
На щоках не було почервоніння? Це може бути вірусна еритема. Воно навіть не дуже заразне, якщо це воно.
Ответ дляМинерАлочка
Ні, обличчя чисте.

Ответ дляМинерАлочка
Дав би Бог. Бо реально перша ситуація коли не знаю, що робити. З такого типу проблемами не зтикалась, і не розумію яке рішення прийняти правильне.
Тиждень назад в неї було щось схоже на кровотечу, я навіть там зрозуміла що робити швидко, а тут ступор.
Зважаючи на те що тут можна завжди цінне підчепнути для себе вирішила спитати тут.
МинерАлочка• 04 февраля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Якщо це інфекційна еритема, то плями будуть темнішими з часом. У сина не було температури, тільки плями, які виглядали страшнувато) ми по іншому питанню були у лікаря і він направив нас до інфекціоніста, той сказав еритема. А на щоках таке почервоніння може один день було, як він на жарі посидів, просто як горіли щоки. Щоки пройшли, потім плями на руках з´явилися.