Вся така шо куди там• 04 февраля 2024
Вітаміни та бади в Єві, чи можуть бути підробки?
Дивлюсь другий день на бади з США, а саме Thorne в Єві, ціна дуже гарна зі знижкою, ось тільки думаю чи не може там бути підробки?
Вся така шо куди там
• 04 февраля 2024
Ответ дляПасти Ла
не вже хтось ще вживає бади - ще ж їжний шлак
ну мені треба швидко знизити гомоцистеїн, торном дівчата дуже гарно його знижують.
Вся така шо куди там
• 04 февраля 2024
Ответ дляЯна tarot
Я не пробувала …але читала , що люди дуже скаржились на товар в єві …в плані того, що багато підробок
дякую за відповідь 🙏 про парфуми чи косметику знаю, а ось думаю що можуть же і бади там бути підробкою 🤔
Жена миллионера• 04 февраля 2024
Ответ дляВся така шо куди там
купите на айхерб
Вся така шо куди там
• 04 февраля 2024
Ответ дляЖена миллионера
купите на айхерб
розумію, що так саме краще, але не хочеться чекати 😅