Як звільнити мега популярного генерала, який, завдяки своїм військовим талантам, відстояв Україну в перші місяці вторгення, не давши припинити її існування? Який організував тероборону і армію, з мінімум озброєння, більшість з якого була зачинена на складах, і не дав путіну захватити Україну за кілька днів, попри такі складні умови і палки в колесах. Генерала, якого поважає весь світ, а не тільки українці.
Гадаєте, що неможливо прибрати таку популярну і всіма поважаєму і обожнювану людину?
Нажаль, ви помиляєтесь(((
Як працює вікно овертону:
Перший вкид в інформаційний простір - реакция суспільства найбільш бурхлива і жорстка.
Другий вкид - реакція слабша.
И так далі. Після третього, четвертого, п´ятого, шостого вкидів відбувається поступове звикання суспільства до того, що Зеленський конфліктує з Залужним. І реакція суспільства кожного разу зменшується.
Параллельно запускають ботів та агентів в пабліки, в коментарі, в форуми типу нашого и т.п. з темами "а що такого особливого в Залужному", "а вас не дратують постійні селфі Залужного?" и т.п.
І на цьому фоні суспільство звикає до того, що Зеленський конфліктує з Залужним, суспільству закидують тезу, що Залужний поганий, малокваліфікований, и тому подібне, що є кращі кандидати. І суспільство звикає до цих тез. И коли в пабліках, коментарях та форумах зменшується накал щодо звільнення Залужного і суспільство взагалі перестає реагувати на можливу відставку Залужного, то все! Профіт! Залужного можно звільняти. Ніхто вже не квакне.
Ось так все працює
Все просто.
Вони працють. Ця схема робоча і опробувана вже неодноразово.
Нажаль, ви помиляєтесь(((
Як працює вікно овертону:
Другий вкид - реакція слабша.
Ось так все працює
Все просто.
Ответ дляРойЛеля
В 2022 тут були більшість фанатів Зе. Не можна було слова сказати, готовв були розіп´яти. В 2023 десь половина притихли, і ось 2024 р і тут пару десятків призильників лишилось. Полощуть не соромлячись.
Отак і Залужного
Медійні технологи граються умами незрілих українців як вправні жонглери.. Головне пам´ятати про ціну яку платить народ за ці ігри, бо то життя людей
Ответ дляGarnoKvit
А від Сирського військові у захваті? Я вам відкрию таємницю. Не люблять будь-яке керівництво. Навіть сержантів.
Бувший колега(зараз керіаник підрозділу бпла в бригаді) каже, що Сирський толковий, дуже оперативно реагує на ситуацію, постійно буває на передовій, моніторить, приймає важливі рішення швидко, людина на своєму місці
Зараз в мене полетить купу негативу
Inna_ya_krasivaya• 05 февраля 2024
Ответ дляSolgAvA
ой, не треба мені тут про парашу ту бурятів заливати. Я бачу що обіцяло ото зелене і що ми маємо. Скільки територій та людей ми втратили.
а, это все миф да? про парашу и бурятов
сгоняйте на оккупированные территории. я билет куплю. проверите лично. Еще можно послушать людей из Авдеевки, Бучи, Мариуполя
Inna_ya_krasivaya• 05 февраля 2024
Ответ дляGarnoKvit
З Єрмаком співпти гімн параші не будемо. Бо спочатку він з Зе угандошать нашіх чоловіків на фронті. А потім вже росіяни знищать жінок, що залишилися, дітей у рабство. І все - землі України вільні.
разве это не россияне убивают наших мужчин на фронте?
ох уж эти бездумные лозунги
Inna_ya_krasivaya• 05 февраля 2024
Ответ дляok1904
Зараз в мене полетить купу негативу
нормально вы все говорите. это и есть здоровое общество, а не популизм
Ответ дляGarnoKvit
И кто их без людей будет обслуживать… Слабо верю в идею « нужна земля « .
Inna_ya_krasivaya• 05 февраля 2024
Ответ дляBuketik
Кумир має бути один.
давайте подробнее, не люблю общие фразы
Ответ дляok1904
Зараз в мене полетить купу негативу
так а коли тут негатив не летить?
Мені вже так набридла ця тема. Хай хвільняють, призначають нового. Скільки можна це мусолити в суспільстві.
Чашечка кофе• 05 февраля 2024
Ответ дляBuketik
Кумир має бути один.
А що взагалі треба з когось робити кумирів?
Inna_ya_krasivaya• 05 февраля 2024
Ответ дляBuketik
У мене все. Далі якось самі. Або не дано
понимаю, не всем дано смотреть в завтрашний день
Ответ дляBuketik
Авторе, ви описали процес, але не написали мету цього процесу. Хто розуміє, для чого це робиться - таких немало, але їх не чують маси
Щоб здати Україну скоріше. Або хоча б змусити Україну піти на примирення, заливши русні захвачене. І дати змогу русні відновитися за пару-трійку років, що потім вони все ж таки захватили всю Україну.
Inna_ya_krasivaya• 05 февраля 2024
Ответ дляGarnoKvit
так это Залужный не давал Украину слить? это он не дал захватить все?
Inna_ya_krasivaya• 05 февраля 2024
Ответ дляGarnoKvit
Удалено администрацией...
ой, какой сленг прорезался, наверное вам часто это говорили
Sk-kik-mango-tesco• 05 февраля 2024
Я думаю, что проблема в амбициях Залужного. Он хочет в политику
Inna_ya_krasivaya• 05 февраля 2024
Ответ дляsunholder
звісно це все бубочка єдінолічно
Залужный единолично?
Чашечка кофе• 05 февраля 2024
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
Він вам по секрету сказав?
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Це в загальних словах. Мене чоловік зазвичай намагається не брати на зустрічі до своїх друзів-фронтовиків, щоб не хвилювалася про жахи війни, а тут так вийшло, що була можливість спитати. Мені цікаво, в змі чутки, а він реальний командир.
Чашечка кофе• 05 февраля 2024
Ответ дляGarnoKvit
Так
Ви вважаєте, що у війську лише один професійний керівник?