Баба жаба• 05 февраля 2024
Поліцейські з Дніпра бунтують проти того, що їх відправляють в штурмову бригаду
Полицейские из Днепра протестуют против того, что их отправляют в штурмовую бригаду
На видео - Днепровский батальон полиции спец назначения, переименованный днепровский беркут, у которого при переименовании даже штат не изменили. Полицейские бунтуют после предложения присоединиться к бригаде «Лють». Они готовы воевать, но в своем подразделении.
В кадре боком к камере стоит Владимир Богонис - замначальника главного управления Национальной полиции в Днепропетровской области и пытается успокоить своих подчиненных.
Послухайте, як вони говорять про військових, звичайних цивільних.
СвітланкаОК• 05 февраля 2024
Ответ дляclernikol
Вас теж треба скоротити, пропорційно виїхавши?🤣
Я не держслужбовець, взагалі-то.
Интересно.... а почему ФОПов , за счет которых содержаться полицейские, не зависимо от возраста и состояния здоровья кидают в окопы, а полицейские которые за это получают деньги должны сидеть в тылу, контролировать проституцию, наркоторговлю и в 40 лет покупать справку по инвалидности и на пенсию и пенсия у них не маленькая, и за счет тех же фопов,... и всё? на большее они не способны?
Ответ дляLizavel
К чему про волонтёров это сравнение. Вы хорошее не видите,говно одно только. Идите за 40 тысяч под обстрелами поработайте
Тому що вони роблять це безкоштовно,на донати,на відміну від тих хто це робите повинен бо на офіційнй з-п.
Тому що в перший рік війни загинули саме, здебільшого ,добровольці і військовиі
Ответ дляclernikol
А з террористами, бандитськими формуваннями, дрг ви будете розправлятися? Слідчі дії ви будете проводити? У вас дуже примітивне уявлення про поліцію, на рівні лише патрульки і ділтничих
И опять полиция бедненькая справиться не может. Снова тероборона, а значит обычные мужики, должны работать. Как что-то реальное сделать, так сразу беспомощные. Тьху.
Ответ дляclernikol
Часткове відео, без початку та кінця. Але ж треба швиденько зраду розігнати і розказати про те,які зернові поліцейські
Це не вони випадково кошмарили воїнів на блок-постах у 14-6 рр? Бо у мене є знайомі, котрі мають отакого зуба на беркутню через це. Тіко от не пам’ятаю точно, які саме там були замазані, давно розповідали
Liebelebenn• 05 февраля 2024
Немає ні на 1%поваги до поліцейських. Істоти без почуття емпатії, без гідності , без честі. Алкоголіки, збоченці, хабарники. Вони першими біжать служити рашиками і катувати проукраїнських громадян на захоплених територіях.
Якщо вчителі, актори, лікарі, лісники йдуть на війну , то чому такі вгодовані на держ.коштах бики мають сидіти в тилу і катаючтсь п´яними ловити українців і пакувати їх на війну!
Б.чоловік мент, садист ще той, любив хвалитися як катував підозрюваних током, як бив не лишаючи сліди....ну і на мені показував теж свої цінні поліцейські знання
Ответ дляuma
Такое было же перед новым годом, ’искали-искали’ да только повесток навыписывали по факту, а сами дальше камнем сидят ’ищут’
Ответ для Juliana R
Мы сейчас не о волонтёрах. Вы пишете, что полиция ничего не делает и я вам один из примеров предоставила
Ответ для Juliana R
Та он зараз зайдіть в телеграм, поліціянт стоїть зупиняє,тцк вручає
Дежавю просто
Они так и делали раньше, да и сейчас, менты перекрывают полосу движения одну и тормозят машины, якобы для проверки документов, а за спиной у мента идут тцк с планшетками выписывать
Odna Takaya• 05 февраля 2024
Ответ для Juliana R
Може і так,але ви чули ту розмову?
20 років получав плюшки мент,а тепер коли віддавати треба долг ,каже ’ну і що’.
Дійсно ’ну і що’:пенсія в 45 років,квартира від держави,з-п з преміями..
А який у нього долг ( у поліцейського)?
Для початку хоч закон почитайте. Квартира від держави? Це в якому кіно Ви побачили?
Ответ дляРеверанс
Краще б ,як пікалов і на папері служить в Нацгвардії і в кварталі за кордоном стрибає.Готовий ветеран цієї війни.
Цікаво коли на фронт віде полковник арестович і за що,йому міліон подарував найвеличніший.
Гончарук і арестович будинки в каліфорнії собі покупили за український бюджет.
Боюсь уявити скільки вкрав ермачок
Вы даже не представляете масштаб, все эти виллы это пыль и семечки. Случайно пообщалась с людьми с другого континента, куда это все переливается… я даже написать такие цифры смогу не с первой попытки. Так что когда население оперирует количеством машин, яхт, квартир и вилл, то оно космически далеко от реальных масштабов того, что власть здобула. Это все брызги, которые можно с одной стороны показательно отнять и с другой показательно расстроиться.
Ответ дляuma
Я такого рівня корупції за весь час не бачила.
Всі крадуть,як в останній день.І ніхто не покараний.
Гуляй рванина
Parasolechcka• 05 февраля 2024
їм мабудь там ще надбавки за війсковий час йшли чи ще щось... Перші зрадники країни... Бо якщо людина обрала цивільну професію і не йде воювати, я розумію.. але якщо ти хотів стати поліцейським і захищати людей... чи хотів свою хворобливу жагу владу і бажання нічого неробити, а ще хтось з родичів при...нув...
Ответ дляalesya18
Будет.Ожидайте в скором времени
надання повноважень Національній поліції України щодо участі у заходах мобілізації; залучення до заходів рекрутингу на військову службу центрів надання адміністративних послуг, центрів зайнятості та центрів рекрутингу.
Проект 10449 від 05.02
Они специально как будто ненависть разжигают к полиции...
Проект 10449 від 05.02
Ответ дляLizavel
Проект 10449 від 05.02
Разжигают ?вы серьезно ?