Особливо на тлі критичної ситуації в Авдіївці. Постійні фотки з кабінету з кумом Шапталою, письменниками, музикантами, равином, кримськими татарами... Просто нема слів, швидше б його зняли. Можна по-різному ставитися до Сирського, але він постійно на фронті й фоткається тільки з бійцями.
Ответ дляvasilek5050
Ні
Вважаєте, він зайнятий ділом і контролює ситуацію? Не видно!
Happiness13-Ukraine• 05 февраля 2024
Підписана на його офіційний канал в ТГ не бачу ніяких фоток. Де дивитися?
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Фейсбук. Сьогоднішнє. Вітає кума з ДН. Морди усміхнені після коньячку
vasilek5050• 05 февраля 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
Мене це не дратує, бо я ще не бачила ні одного селфі, якщо чесно.
ПекельнаКрасуня• 05 февраля 2024
Ответ дляVika-N
Ні не дратує. Більш того, вважаю, що чинна влада планомірно веде Україну до знищення. Дивуюся тільки, як масса цього не помічає
70% народа идиоты ж, да?))))
не только лишь всем дано понять что лучше порошенка нет
Asteroidea• 05 февраля 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
А як вам це повинно бути видно?
По суті питання - ні, мене не дратує. Мене більше дивує що такі диванні експерти як ви дають оцінку Залужному, Сирському та іншим.
Happiness13-Ukraine• 05 февраля 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
Ну, вітає друга, це нормально, не бачу нічого страшного. Про коньяк це ви загнули, звісно. 👀
Ответ дляVika-N
А помилка за помилкою в армії?! Два роки ми втрачаємо міста за однаковою схемою - клин і обхід з флангів. Це я вже мовчу про нездарно сплановані наступальні операції під Бериславом, Бахмутом, Токмаком. Якщо не знімуть Залужного і Шапталу, армія не матиме шансу на зміни.
Ответ дляantoninalav
А де Ви їх бачите?Я підписана на нього.
Де підписані? На ФБ підпишіться, Валерій Залужний
Ответ дляkanareyka_tweety
Не з того починаєте. Почніть із шашликів
antoninalav• 05 февраля 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
Зе хоче перекинути на когось?
Ответ дляkanareyka_tweety
З вас хєровий експерт