ПесиКот• 05 февраля 2024

Фільм на вечір цікавий порадьте?

Plushaa• 05 февраля 2024
Спогади про майбутне, дуже важкий, про першу світову війну, але актуально
Plushaa• 05 февраля 2024
Ще сьогодні випадково потрапила на кохання зітхання по французкі, комедія, сподобався, ідея не нова, як чоловік і жінка помінялись тілами, але прикольний
Лукава_Кiшка• 05 февраля 2024
Уроки фарси
ВетерВпопе• 05 февраля 2024
Свинарка и пастух
Лукава_Кiшка• 05 февраля 2024
Если что-нибудь лёгкое то Ребел Уилсон рекомендую:
Отпетые мошенницы
Ну разве это не романтично
Пич перфект
kvitanka• 05 февраля 2024
Вчора дивилась міні-серіал ’Окуповані’. Там всього 4 серії. Затягує з перших хвилин, не змогла відірватись
Ашотакоя• 05 февраля 2024
Синяя бездна
Джунгли
Это то что смотрела на свит тв на днях
Покорительная• 05 февраля 2024
Гарри Поттер дежурный фильм
Добра всем!• 05 февраля 2024
Пэдмен
raven_i• 05 февраля 2024
’Зелена книга’ - сто разів бачила обкладинку і відгуки, але щось відштовхувало. Ось нарешті глянула, досить непоганий фільм на вечір.
Русланка з гілки• 05 февраля 2024
Ответ дляkvitanka
Важкий фільм?
Шаманю второпях• 05 февраля 2024
10 дней без мамы в Куршевеле
Леопардові панчохи• 05 февраля 2024
Все создания, большие и малые - 4 сезона, просто балдю, добрый и милый сериал
В танке• 05 февраля 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Важкий фільм?
Сюжет, звісно, напружений. В ньому зображені деякі трагічні події. Але в цілому фільм не можу назвати фільм особливо важким. Він не справляє якогось гнітючого враження, а навпаки вселяє віру в перемогу.