Баба_Воля• 05 февраля 2024
Син мені не телефонує і не приїздить в гості.
А коли я телефоную сама, то все що може він мені розповісти-«все нормально.» Коли питаю за невістку та онука, також «все нормально.» Нічого не розповідає, як вони там і що… Розмова на 5-10хвилин. І то 10 хвилин, це якщо я щось розповідаю йому. Як змінити такі відносини?
Копирайторша• 05 февраля 2024
это продолжение темы о невестке, которая неправильно себя ведет?
Женщинас• 05 февраля 2024
а у вас всегда были такие отношения или в какой-то момент испортились?
Баба_Воля
• 05 февраля 2024
Ответ дляКопирайторша
Тема про відношення з сином.
Звездолётчица• 05 февраля 2024
разведите их, будет после пузыря вечером вам отчитываться, шо невестка говно и жизнь как она
Гуляю босоніж• 05 февраля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Тема про відношення з сином.
Общайтесь с невесткой
Баба_Воля
• 05 февраля 2024
Ответ дляЖенщинас
Коли жив зі мною, то нормальні були відносини. Одружився і стало ось так…
Женщинас• 05 февраля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Очень странно.
Возможно у него появились какие-то обиды
Чтобы исправить плохие отношения нужно знать что их испортило
Из Кукуева я• 05 февраля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Тема про відношення з сином.
А Вы его что то спрашиваете или сразу все свои новости вываливаете?
Весотехник• 05 февраля 2024
Значит Вы такая хорошая мама, свекровь и бабушка, что Вам ничего не рассказывают
Моя свекровь мне звонит, если хочет что-то узнать. И я с удовольствием с ней разговариваю. Но у меня золотая свекровь
Гуляю босоніж• 05 февраля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Я серьёзно, будьте дружелюбны с невесткой и их семья будет прекрасно с вами общаться
Бабо-лебідка• 05 февраля 2024
Чого ж не розповідає, якщо каже, що нормально? Радійте, це ж добре, що в дітей все ок. Про онука можете і самі розбитувати, чоловіки як правило не горять бажанням діалоги про дітей вести, або невістку можна розпитати.
Баба_Воля
• 05 февраля 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Ну звичайно, запитую «як він, як день, як робота йде в нього?» за невістку та онука також питаю. Але він нуль, нічого не розповідає.
Налитое яблочко• 05 февраля 2024
Ответ дляВесотехник
Я так поняла, эта та свекровь, что поссорилась с невесткой. Недавно тема была.
Вся в кредитах• 05 февраля 2024
Мабуть до цього була ситуація, після якої він вирішив розповідати тільки про погоду…
Баба_Воля
• 05 февраля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Общайтесь с невесткой
Не спілкуємся. А коли спілкувалися, то вона також нічого не розповідала «все добре» і на тому все. Могла про онука розповідати постійно.
Из Кукуева я• 05 февраля 2024
Ответ дляБаба_Воля
А невестке Вы можете позвонить и узнать все новости?
Непозбувна Бентега• 05 февраля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Тема про відношення з сином.
З тим, що не привозить до вас онука?
Из Кукуева я• 05 февраля 2024
Ответ дляНалитое яблочко
НЕ тема,а сериал с десяток тем
Баба_Воля
• 05 февраля 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Ні. Погані відносини.
Гуляю босоніж• 05 февраля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Предложите помощь, погуляйте с внуком. Испеките им пирожки. Внедряйтесь)))
Из Кукуева я• 05 февраля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Они приходили на ДР дочки?
Из Кукуева я• 05 февраля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Я например, не умею печь пирожки