Баба_Воля• 05 февраля 2024
Син мені не телефонує і не приїздить в гості.
А коли я телефоную сама, то все що може він мені розповісти-«все нормально.» Коли питаю за невістку та онука, також «все нормально.» Нічого не розповідає, як вони там і що… Розмова на 5-10хвилин. І то 10 хвилин, це якщо я щось розповідаю йому. Як змінити такі відносини?
Из Кукуева я• 05 февраля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Мені син будинок купив, але зараз він в окупації.
Это я поняла
А раньше же Вы где то жили?
Баба_Воля
• 05 февраля 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Это я поняла
А раньше же Вы где то жили?
В чоловіків своїх жила. Але я все залишила, нічого не взяла і на суд не подавала, щоб відсудити майно.
Из Кукуева я• 05 февраля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Вы от одного мужа сразу перекочевывали ко второму,потом к третьему?
Пописанная парта• 05 февраля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Час назад дом был в прифронтовой зоне . Название населенного пункта в студию .
Баба_Воля
• 05 февраля 2024
Ответ дляПописанная парта
Я написала що обстріли постійно, а де саме, я не писала. Він знаходиться в Гуляйполе.
Шаманю второпях• 05 февраля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Дитині дарую іграшки та одяг, також можу подарувати суміш та підгузки.
Ви ж забули додати, що свому онукові даруєте одяг і іграшки бу від дитини, у якої ви нянєю працюєте.
А суміш і підгузки, які ви даруєте не підходять вашому онукові, і вам про це невістка вже казала
То б то дитині, що нянчити даруєте нове, а власному онуку бу?
Баба_Воля
• 05 февраля 2024
Ответ дляИз Кукуева я
В першому шлюбі, мій другий чоловік був моїм коханцем. Невістка мене за це осудила. Потім від другого я повернулась до першого чоловіка на короткий час. Потім розійшлися він повернувся до жінки та дітей. І я зустріла третього, але ми були недовго разом.
Из Кукуева я• 05 февраля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Что то Вы неправдоподобно закрутили
Невестке 23 года,она не могла быть с Вами знакома 12 и 18 лет
Баба_Воля
• 05 февраля 2024
Ответ дляШаманю второпях
Це ця родина мені віддала одяг, він був в гарному стані. Чому ні? Я ж не на секонді його купувала.
Баба_Воля
• 05 февраля 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Что то Вы неправдоподобно закрутили
Так я їй потім про це розповідала. Розповідала про своє життя. І вона мені сказала, що це не правильно.
Из Кукуева я• 06 февраля 2024
Ответ дляБаба_Воля
А Вы считаете, что это правильно?
Баба_Воля
• 06 февраля 2024
Ответ дляИз Кукуева я
А Вы считаете, что это правильно?
Ні. Але це з кожним може статися і з нею також.
сама себе прекрасная• 06 февраля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Не с каждым)
дамаБезСобачки• 06 февраля 2024
Ответ дляБаба_Воля
А чого мій син має її годувати? Хай наймає няню і вперед працювати.
Потому что она ему ребенка родила и ребенок маленький, нуждается в матери.
дамаБезСобачки• 06 февраля 2024
Ответ дляБаба_Воля
А ммммм и при этом вы там за пыль кого-то осуждаете?А то что вы шалашовка, вас не смущает?
дамаБезСобачки• 06 февраля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Значит вы себя хорошую за все простили, а невестке не так (причем это не так в вашем больном воображении только) посуду помыла и казнить ее?Спать с чужим мужем можно, а тарелку мыть неправильно грех?