Из Кукуева я• Изменено 05 февраля 2024
Девочки, кто разбирается в Ray-Ban, зайдите плиз
Может кто разбирается в оригиналах и подделке, смущает цена.
Посмотрите на фото, это оригинал?
Заранее благодарю 🌷
Посмотрите на фото, это оригинал?
Заранее благодарю 🌷
Из Кукуева я
• 05 февраля 2024
Ответ дляБулькаю
Що з ціною?
Ну может это старая коллекция, я не в курсе, но это б/у за 30 евро..
Я знаю что они гораздо дороже, поэтому сомневаюсь...
Булькаю• 05 февраля 2024
Ответ дляИз Кукуева я
150-200 євро нові, та вище. Можливо, є розпродажі старих колекцій, де точно нові. А це хоч знайома людина? Та й окуляри наче річ інтимна… навіть не знаю.
Глаголиця• 05 февраля 2024
По фото похожи на оригинал, а что вам по факту отправят, уже другой вопрос.
Булькаю• 05 февраля 2024
Автор, по фото не підкажу. В мене є і оригінал і підробка. Оригінал одразу бачиш якість, як міряєш, оправа, скло, погляд крізь скло. Підробка зовні ще ок, як вдягаєш, одразу розумієш різницю. Плюс в підробці оправа, лого, з якогось дешевого матеріалу. Словом, підробка максимум на 3 місяці. Оригінал на довше активного носіння.
Из Кукуева я
• 05 февраля 2024
Ответ дляБулькаю
Дуже вдячна Вам за відповідь!
Просто саме таку модель шукала, в мене колись такі були, але загубила...
Мабуть, Ви праві, треба збирати на нові, але не факт що такі нові знайду.
Дякую Вам та усім за відповіді!💖🌷
Файна пані• 06 февраля 2024
На дужке внутри есть артикул, пусть сфоткаю и загуглите. У меня тоже есть очки дорогие не ношу, но думаю кто ж купит кто ж поверит что оригинал. Мне важно чтоб очки как обруч волосы держали а на глазах мне то запотели то лом в чехол класть, если слетают с головы. Чтоб не поцарапать не носила берегла. А покупала как многое думала о буду к куртке буду к дубленке и т п. И так две тумбочки. Кто ювелирку любит а кто очки.