Баба жаба• 06 февраля 2024

Яким ви бачите майбутнє України протягом наступних двох років?

Так багато пишуть тільки негативні сценарії. Можливо хтось думає інакше. Тема просто поговорити, давайте без срача❤️
Aksinia 111• 06 февраля 2024
Ответ дляЖеня-bc6e
Скарга на тему. Позитивного ви тут від місцевих не прочитаєте
Шо Вы кайф ’ бабе Жабе’ ломаете . Она спецом зарегистрировалась для таких провакационных тем ))) видать с болот денюжку отрабатывает .
Участник проекта с 04.02.24
МиссКаприз• 06 февраля 2024
Ответ дляJave
Скоротити кількість депутатів
Скороти представницькі витрати держави до 0
Переглянути соціальні виплатити всім державним службовцям
Надати гарантії інвесторам зарубіжним, (якщо їхнє майно знищене в результаті ракетної атаки, держава відновлює за свій рахунок в найкоротші термінм)
Відсутність оподаткування нових інвест проектів на час війни
Відсутність перевірок держ органами цих проектів
І так дуже непопулярне БРОНЮВАННя дорогих спеціалістів
І вести переговори з ЄС щоб захист отримували у них лише українці з прифронтових зон, і то означити це в км а решту, які там, позбавити виплат
Зеленський вже заїкнувся, щоб кошти переводили в Україну, а вже тут вирішували, кому платити закордоном, кому ні. Єдине погано - що залишок піде не на допомогу ВСУ, а їм в кармани
Jave• 06 февраля 2024
Ответ дляДокторТ
А с войной что делать?
Вести її а що у нас залишається, війни виграють ЕКОНОМІКАМИ. Все.
ДокторТ• 06 февраля 2024
Ответ дляJave
Еще людьми! Банально населением.
МиссКаприз• 06 февраля 2024
Ответ дляДокторТ
Еще людьми! Банально населением.
40 млн і 140 млн - хто виграє?
Jave• 06 февраля 2024
Ответ дляДокторТ
Еще людьми! Банально населением.
У совдепі так вели людьми.. але ми зараз у 3 тисячолітті)) але якщо будемо вести як совдеп то так ми програємо (це слова військових)
Aksinia 111• 06 февраля 2024
Ответ дляБаба жаба
Від держави залежить майбутнє суспільства. Якщо буде погана економіка, то хоч з штанів вистрибуйте, а жити будете погано. В мене, наприклад, через два роки дитина має йти в 1 клас, я хвилююся, думаю, що робити. Може вивозити її, але тут чоловік, який воює, батьки за якими потрібен догляд. І т.д
И Вы хотите что здесь прочитать создавая эту тему ? Ответ на свой вопрос вывозить Вам ребёнка или нет ? Здесь есть портал в будущее и Вам оттуда всё честно расскажут ?
ДокторТ• 06 февраля 2024
Ответ дляМиссКаприз
40 млн і 140 млн - хто виграє?
Я о том же.
автор Баба жаба • 06 февраля 2024
Ответ дляAksinia 111
Участник проекта с 04.02.24
Тема дуже провокаційна, от дуже.
ДокторТ• 06 февраля 2024
Ответ дляJave
Тогда зачем им 500 тыс. еще надо?
автор Баба жаба • 06 февраля 2024
Ответ дляAksinia 111
Цікава думка людей, в чому проблема? Де тут провокація? Так, я думаю що мені робити далі, так, я читаю думку інших людей. І що? Це заборонено на форумі?
Конфет04ка• 06 февраля 2024
Ответ дляJave
экономиками. но есть момент. в окопах не деньги сидят, а люди.
Jave• 06 февраля 2024
Ответ дляДокторТ
Тогда зачем им 500 тыс. еще надо?
Тому що треба навчити, і замінити тих хто пішов у 2022
МиссКаприз• 06 февраля 2024
Ответ дляJave
Не будьте наївною. Ніхто їх заміняти не збирається
Allize_di• 06 февраля 2024
Ответ дляAksinia 111
Участник проекта с 04.02.24
Удалено администрацией...
ДокторТ• 06 февраля 2024
Ответ дляJave
Вы верите, что если собирать 500 тыс новичков, то проведут ротацию?
Aksinia 111• 06 февраля 2024
Ответ дляБаба жаба
Проблема в войне . Кто виноват ? Раша. Или это сложно понять ? Что делать дальше, лично со своей жизнью, каждый решает сам . Или послушаете и сделаете как Вам тут присоветуют ? ) сомневаюсь )))
МиссКаприз• 06 февраля 2024
Ответ дляAllize_di
Удалено администрацией...
автор Баба жаба • 06 февраля 2024
Ответ дляAllize_di
Удалено администрацией...
Jave• 06 февраля 2024
Ответ дляКонфет04ка
Тобто? Яка вартість спорядження на людині? Яка вартість утримання однієї роти далеко від дому, яка вартість дрону, я вже мовчу про те що треба лікувати людей і платити соц платежі і впевнена що ерефія витрати вищі через логістику і частково санкції
Teonaa• 06 февраля 2024
Ответ дляbaluevadara
Нам по 32 роки. Теж відчуваю приреченість. Не виходило з дитиною. Зараз є можливість знову спробувати. Але двояке відчуття, чоловіка можуть забрати, дитина навіть батька може не побачити, А з іншої сторони гарно мати дитину від коханої людини.
Мені 32, чоловіку 38🤯😳
Тоже не виходило. Коли почалась віцна була десь на 4 місяці. Тоже крило ппц(( гормони ще. Жах. Плакала бувало на рівному місці
автор Баба жаба • 06 февраля 2024
Ответ дляAksinia 111
А я написала, що винна не раша? Я питаю, що люди думають про майбутнє. Розганяєте зраду? Ви навіть не можете на українському форумі писати державною мовою.
lus_so• 06 февраля 2024
Ми зараз в точці біфуркації, будь який прогноз буде невірним.
Aksinia 111• 06 февраля 2024
Ответ дляБаба жаба
Удалено администрацией...
автор Баба жаба • 06 февраля 2024
Ответ дляAksinia 111
Удалено администрацией...
Ну якось не дуже приємно читати ваші висловлювання про бота. Просила без срача, а ви прийшли і не змогли втримати свою отруту при собі)
Aksinia 111• 06 февраля 2024
Ответ дляБаба жаба
А здесь не запрещено писать любой мовой . Фарион Вы наша )))
Valentina shop2020• 06 февраля 2024
Ответ дляlady.dziu2011
Якщо залишиться володька боневтік, нас не буде, винищать націю
Все точно
Valentina shop2020• 06 февраля 2024
Ответ дляAllize_di
Если мы - рабы, то кто тогда наши соседи рабсеяне?
Удалено администрацией...
_Злата Ibra_• 06 февраля 2024
Ответ дляЖули-ули
Війна війна та ще раз війна… а потім криза міграційна та єкономічна.
Як закінчиться війна з тим результатом - буде відомо чи буде наступна.
Багато чого залежить вже не від нас (
Те же мысли(
_Злата Ibra_• 06 февраля 2024
Ответ дляЖеня-bc6e
Місцева. Мій варіант, то це дивитись за своїм майбутнім і будувати його. Держава мені нічого не повинна. Світло в майбутньому я для себе бачу. Тут, вдома.
Господи🤦🏼‍♀️