Повелитель бітка• 06 февраля 2024

Суперечка з чоловіком про подарунок дитині, ви б купили?

Дитині 8 років. Десь на ютубі побачила окуляри віртуальної реальності, ой як круто, буду збирати гроші на них. Тут чоловік каже збирай, а ми додамо, на кінець року на др подарунок буде. Ціна цих окулярів 19 тис, дитина назбирає десь 5-6 тис, тобто 13 треба додати. По цьому грошей на басейн дитині у нас немає, на карате немає. Стоматолог, ортодонт передають також привіт, це все гроші.
І вийшла у нас з чоловіком майже сварка, що у нього в голові висохло, краще б в басейн дитина на ці гроші рік ходила, ніж ця дурничка за 19 тис, дитина ще ж мала, і так обмежую планшет, бо не хоче вчитися, одні ігри в голові. Я хочу, щоб дитина фізично розвивалася, а не горбилася над гаджетом.
Я так засмутилася, що чоловік і не порадився зі мною, а пообіцяв, ще й не хоче задуматися, що не треба запихати дитину в віртуальну реальність, а навпаки, підключати до реального життя хоббі та спортом.
От скажіть, ви б купили своїй дитині таку іграшку?
автор Повелитель бітка • 06 февраля 2024
Ответ дляАнонимба
в нас правда так гостро питання не стояло стоматолог, басейн чи ця цяцька. Тому придбали, як тільки ці очечі зайшли в ’моду’ в дітей... І що я вам скажу - тиждень, тиждень!!!! дитина погралася і лежать вже багато років мертвим грузом. І продать ... копійки і кому вони потрібні, і викинуть ніби жалко
От і я розумію, що буде валятися, якби були інші потреби закриті, а так..

Я погнала• 06 февраля 2024
Може розглянути варіант прокату? https://vr-store.com.ua/arenda-ochkov-virtualnoj-r...
Чи зводити сина з друзями на ДН в розважальний центр з цими окулярами?
Ответ дляДобродійка
У меня старшая дочка на 9 лет младше вас, к счастью, тогда такого со стоматологами не было и молочные зубы особо не лечили, если он реально не воспален
Не лікують ті, що хитаються і скоро випадуть. А якщо карієс в зубі, який ще до випадіння повинен 3 роки простояти, то або рвати і порушиться зубний ряд, або неліковане джерело інфекції в роті 3 роки.
Ответ дляNo problems
Т.е. керхер - это не каприз. И зубы, бассейн и карате как аргументы не идут здесь
Він сам запропонував мені, недорогу модель в оплату частинами. Але я проживу й без нього.
МадамОхмури• 06 февраля 2024
Вы же понимаете, что муж рассчитывает что играть этими очками будет не только ребенок? :)
МадамОхмури• 06 февраля 2024
Ответ дляДобродійка
Муж прав, счастье ребенка важнее ваших хотелок
это не счастье ребенка, это счастье папы)
Ответ дляМадамОхмури
Розумію. А ще він собі хоче планшет за 40 тис на др.
МадамОхмури• 06 февраля 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Ох))) Вы для него - находка, все это принимаете :)
Ответ дляДобродійка
Автор, а сколько зарабатываете вы и ваш муж?
40 тис, з них 20 це місячні базові витрати без їжі.

Добродійка• 06 февраля 2024
Ответ дляПовелитель бітка
40 т вы или муж зарабатывает? Каков ваш вклад в семейный бюджет?
Ответ дляМадамОхмури
Він же собі мало чого купує, тому тут складно сказати.
Ответ дляДобродійка
Моїх там 10. На мені ще 2 дітей та дім.
Колдунья-вещунья• 06 февраля 2024
Це на базова необхідність, тому ні.
Вероятненько• 06 февраля 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Моїх там 10. На мені ще 2 дітей та дім.
автор, мужу вручите 2 детей и дом.
Посмотрим, как он сможет заработать свои 30000 с такими данными.
Добродійка• 06 февраля 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Моїх там 10. На мені ще 2 дітей та дім.
Значит муж прав, как я и писала изначально)

Дом какой на вас? Вы же не в селе живёте, а дети у вас же уже большие, как я поняла.

Если не секрет, на что вы ежемесячно тратите 20 т без питания?
Ответ дляДобродійка

У нас 2 житла, через війну ми то в домі жили, то у місті. Діти малі, це старшій 8, менша ще не в садку.
По тратах, 2 оплати частинами на побут техніку 6 тис, квартплати 7, телефони-інтернети 1000, школа 3000, топливо на машину 1500, питна вода 500.
Добродійка• 06 февраля 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Автор, так у вас хотелки не по средствам, какая школа за 3 т и техника ежемесячно на 6 т при таких доходах? Конечно ребенок хочет дорогую игрушку, она берет пример с вас🤷
No problems• 06 февраля 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Яка у вас ЗП?
Ответ дляДобродійка
Школа- це додаткові заняття, фонди та харчування, невеликі кишенькові гроші. Звичайна державна, по прописці. Холодильник та пралка зламалися майже одночасно, що пропонуєте?

Добродійка• 06 февраля 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Предлагаю не трогать мужа, он зарабатывает на свои обещания и на ваше содержания, а вот вы хотите значительно больше чем в состоянии обеспечить.
Ответ дляДобродійка
Чого ж я хочу, поясніть?
Добродійка• 06 февраля 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Чого ж я хочу, поясніть?
Вы хотите хорошую технику, бассейн, разные кружки ребенку, всякие фонды и т.д., но при этом сама зарабатывать не хотите. Вы понимаете, что живёте за счёт мужа и не вправе ему указывать куда тратить свои деньги?
Ответ дляДобродійка
Техніку вибирав чоловік, бо попередня, моя дошлюбна, зламалася. Не я хочу басейн, а дитина. І на додаткові заняття вона хоче ходити. І як бачите, я ще й заробляю дещо, поміж горшків, прибирань та готувань їжі. Так що нічого вам тикати мені життям за рахунок мужа та відсутністю права голосу через те. Бо як він найме няньку та кухарку, віддавши всю зп, не буде грошей ні на окуляри дитині, та й навіть на труси нові. Пополамщиків хитрих завжди обходила десятою дорогою, це не мужики, а паразити.
Кукусики• 06 февраля 2024
*Я хочу, щоб дитина фізично розвивалася, а не горбилася над гаджетом
Якщо ви дійсно цього хочете, а не для красного слівця сказали, то купуйте шолом. Ваша дитина стрибатиме і махатиме руками та ногами у тому шоломі більше ніж на карате
Добродійка• 06 февраля 2024
Ответ дляПовелитель бітка
За домработницу с функцией няни в Киеве платят 25000, потому мужу его 17.5 вполне хватит на жизнь, а вот вам придется ещё где то 2500 найти и себе на жизнь)

Понятно, что вы искали того, кто вас на шею посадит)))
Ответ дляКукусики
В реальності, а не віртуалі, це різні речі.
Ответ дляДобродійка

Няня на 1 дитину коштує 25 тис на повний роб день, так що на півдня з другою ще десятку накиньте. А на здачу 12.5 тис- це квартплата, інтернет та їжа, мовчу вже про одяг чи лікаря чи про віртуальні окуляри. Так що вихлопа немає ніякого, тільки формально оборот грошей збільшився.
Я шукала чоловіка, а не халявщика, який мені дітей наробить, ще й поганяти буде. У кожного своє бачення світу.
Allisa_best• 06 февраля 2024
Сходите в клуб, пусть там проиграет в очках. Они быстро надоедают. Моему 13,купили приставку, подписку, пылью припадает, зато в комп играет. ВР очки тоже сначала захотел, пару раз поиграл и все
Добродійка• 06 февраля 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Ну вы мне то про цены на няню не рассказывайте, я на мала помощницу и няню ещё до родов)

Нормально ваш муж проживет без вас на свои, а вот вам не хватит даже на половину оплаты за няню. А ваш муж искал халявщицу, которая будет на его содержании и ещё рассказывать ему куда тратить его же деньги? Я просто одного не понимаю, неужели не хочется самой себя обеспечивать и ни от кого не зависеть?
falcon• 06 февраля 2024
У нас були. Хрень повна. Трохи погралися та продали