Повелитель бітка• 06 февраля 2024
Суперечка з чоловіком про подарунок дитині, ви б купили?
Дитині 8 років. Десь на ютубі побачила окуляри віртуальної реальності, ой як круто, буду збирати гроші на них. Тут чоловік каже збирай, а ми додамо, на кінець року на др подарунок буде. Ціна цих окулярів 19 тис, дитина назбирає десь 5-6 тис, тобто 13 треба додати. По цьому грошей на басейн дитині у нас немає, на карате немає. Стоматолог, ортодонт передають також привіт, це все гроші.
І вийшла у нас з чоловіком майже сварка, що у нього в голові висохло, краще б в басейн дитина на ці гроші рік ходила, ніж ця дурничка за 19 тис, дитина ще ж мала, і так обмежую планшет, бо не хоче вчитися, одні ігри в голові. Я хочу, щоб дитина фізично розвивалася, а не горбилася над гаджетом.
Я так засмутилася, що чоловік і не порадився зі мною, а пообіцяв, ще й не хоче задуматися, що не треба запихати дитину в віртуальну реальність, а навпаки, підключати до реального життя хоббі та спортом.
От скажіть, ви б купили своїй дитині таку іграшку?
Повелитель бітка
• 06 февраля 2024
Ответ дляAllisa_best
Сходите в клуб, пусть там проиграет в очках. Они быстро надоедают. Моему 13,купили приставку, подписку, пылью припадает, зато в комп играет. ВР очки тоже сначала захотел, пару раз поиграл и все
Мабуть, це буде найкращим варіантом, збити бажання
Астановитесь• 06 февраля 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Не сипте сіль на рану, все розумію:(
Если вы все понимаете, значит, вы сознательно продолжаете выбирать жить с таким мужем.
Повелитель бітка
• 07 февраля 2024
Ответ дляДобродійка
Ну вы мне то про цены на няню не рассказывайте, я на мала помощницу и няню ещё до родов)
Нормально ваш муж проживет без вас на свои, а вот вам не хватит даже на половину оплаты за няню. А ваш муж искал халявщицу, которая будет на его содержании и ещё рассказывать ему куда тратить его же деньги? Я просто одного не понимаю, неужели не хочется самой себя обеспечивать и ни от кого не зависеть?
25 тис у Києві за няню на повний робочий день? Де це такі ціни? Ось моя сусідка просто зараз, працює 150 грн/година на одну дитину неповний робочий день.
Звичайно, можна піти нянею працювати в чужих людей, а своїх віддати чужій людині під нагляд за ті ж гроші, мабуть, звідси береться незалежність?
А від няні немає залежності, а від рободавця нема залежності? А від того, що у вас діти, немає залежності?
Інститут сімʼї та батьківства в цілому по вашій логіці, неробочий, бо виникає залежність. То й не треба створювати нічого, народжувати, а заробляти тільки для себе. Щоб нікому не бути винній і щоб ніхто не був винний тобі.
Повелитель бітка
• 07 февраля 2024
Ответ дляДобродійка
І доречі, якщо ви все ділите пополам, то треба порахувати, що жінка виконує функції няні, тоді чоловік повинен їй заплатити половину заробітної плати няні, тобто 12,5 тисяч. Свою половину вона відробляє собі безкоштовно.
Добродійка• 07 февраля 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Во первых 150 за час это если иногда нужна няня, а на ставке оплата ниже. Во вторых, не все нянями работают, вы то на удалёнке, раз ребенок второй ещё не садиковский, потому кто вам мешает быть с ребенком и зарабатывать больше? Опять таки, тут вопрос не в том, что вы обязаны зарабатывать больше если вас обоих это устраивает, но и указывать мужу куда тратить его деньги как минимум странно.
Нет зависимости, няню и работодателя всегда можно поменять. У меня младший ребенок тоже со мной и это не мешает мне работать удаленно и зарабатывать не меньше мужа 🤷
Добродійка• 07 февраля 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Ну так 12.5 на детей и все, а не ещё жену содержать) да я даже представить не могу, что бы муж мне указывал куда мне тратить мои деньги, это треш 🤪
Повелитель бітка
• 07 февраля 2024
Ответ дляДобродійка
Моя сусідка працює з 13-20 кожен, рідко через день, тобто це не іноді, а такий графік, який потрібен батькам. Знайти відповідальну, адекватну няню, яка не ломане психіку дитині, не буде дешево, а тим більше на двох. Я знаю сімʼю, яка поміняла 7 нянь, з народження і до 2 років. Одна крала, інша просто зранку не вийшла на роботу, третя щось робила, що дитина стала нервова ітд. Дитину відверто жаль. З другою дитиною та мама вже порозумнішала і до 1,5 року таки сиділа вдома, хоча гроші на няню були.
Конкретно моя робота з нормальним заробітком, можлива тільки поза межами дому, потребує часу для розкрутки і фактично викине мене з сімʼї через ненормований графік. Дома дистанційно працювати, щоб встигати все і мати багато грошей, не знаю що за робота має бути. Знаю тільки одну топ менеджера фінансової сфери, яка працює дистанційно зі свого будинку в теплій країні, але то не тому, що вона здібна, їй допоміг чоловік.
Повелитель бітка
• 07 февраля 2024
Ответ дляДобродійка
Так порахуйте, 30к зп- 12,5 це 17,5. А у мене 12,5 +10 підробіток і виходить я заробляю більше чоловіка))
Кукусики• 08 февраля 2024
Ответ дляПовелитель бітка
В реальності, а не віртуалі, це різні речі.
Ні, не різні