Фенте Фря• 06 февраля 2024
Жир на попі і все таке... Але як же смачно!
І бюджетно.
Знайшла рецепт кілька місяців тому і вже регулярно готую, бо родина просто в захваті.
Українська страва: цибульники.
500 гр цибулі
2 яйця
100 гр борошна
Пів чайної ложки соди (загасити оцтом)
Сіль, перець за смаком.
Цибулю порізати дрібними кубиками, посолити і пом´яти, аби сік пустила. Хвилин 10-15 дати постояти. Додати перець, яйця, соду з оцтом і борошно.
Смажити на олії, потім викладати на паперовий рушник. Їсти зі сметаною.
Як сказала донька: "Мам, якщо будеш щодня таке готувати, то я буду щодня їсти і просити ще"
Українська страва: цибульники.
500 гр цибулі
2 яйця
100 гр борошна
Пів чайної ложки соди (загасити оцтом)
Сіль, перець за смаком.
Я не Тролль• 06 февраля 2024
Ели такое в голодные 90-е, не хочется возвращаться, лучше из рубленой курицы с луком котлетки.
Тарологичка• 06 февраля 2024
Вспомнилась вчерашняя тема про заголовки «дочь ест каждый день и просит еще. Рецепт, который ищет весь интернет»)
Рання пташка• 06 февраля 2024
цибулятники, вкусно еще можно с томатной заливкой и будут как заливная рыба.
Папина дочка• 06 февраля 2024
Не знаю, кто фейспалмы наставил, но это действительно вкусно
А если ещё и с томатной заливкой
Фенте Фря
• 06 февраля 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Котлети - то геть інша страва.
В мене, доречі, надають перевагу яловичим.
Фенте Фря
• 06 февраля 2024
Ответ дляПапина дочка
А если ещё и с томатной заливкой
В класичному українському рецепти, наче, сметана.
Хоча, якщо так смачно, то також чудово.
Мама фіфті цента• 06 февраля 2024
Ответ дляРання пташка
О, в мене мама в томатній заливці робить і мене навчила. До пюрешки дуже смачно )
Ноунэйм• 06 февраля 2024
Ну хоч дитині жир на попі і вавку в пузі не вирощуйте. А вам на здоров´я)
Яичница с беконом• 06 февраля 2024
Смаки різні у всіх:)) Моя улюблена страва - тушена квашена капуста з великою кількістю смаженої цибулі, хоча є можливість їсти червону рибу тричі на день. Рідня тролить мене через це)
Фенте Фря
• 06 февраля 2024
Ответ дляНаливайКа
Мне больше деруны/драники нравятся )
Я не фанат лука )
Якщо не подобається, то, мабуть, не варто таке готувати, бо, хоча цибуля і стає, скоріш солодкувата, але присмак і запах залишається.
Я спробувала вперше, бо точно люблю цибулеві кільця у фрітюрі. Це мій улюблений снек до пива.
Мрію про пончик• 06 февраля 2024
Вот так я сегодня выхожу в общий тамбур, а там такой стоит запах жареного лука, жесть..
Может мы с вами соседи)
Айболитная• 06 февраля 2024
Рецепт простой, жаль у нас никто не есть жареный и вареный лук. А так бы приготовила
Я на хвилинку• 06 февраля 2024
Я лук терпеть не могу ни в каком виде, в суп иногда целую луковицу маленькую кладу, что бы куски не плавали
Айболитная• 06 февраля 2024
Ответ дляТарологичка
И что там за рецепт был?
НаливайКа• 06 февраля 2024
Ответ дляФенте Фря
Та от не готую ж )
А хтось готує ті ж драники з додаванням цибулі. Але мені воно не те ) а Ви можете спробувати. Теж, кажуть, смачно виходять ;)
Фенте Фря
• 06 февраля 2024
Ответ дляНоунэйм
Вавка від чого? А жир моїм дітям не загрожує. Вони змалечку спортом займаються.
На відміну від мене, нажаль. От я намагаюся утримуватися від цієї страви. Зараз один з´їла. Смачно, зараза.
Фенте Фря
• 06 февраля 2024
Ответ дляМрію про пончик
Может мы с вами соседи)
Точно ні. В мене немає ’загального тамбуру’.