Фенте Фря• 06 февраля 2024

Жир на попі і все таке... Але як же смачно!

І бюджетно.
Знайшла рецепт кілька місяців тому і вже регулярно готую, бо родина просто в захваті.
Українська страва: цибульники.
500 гр цибулі
2 яйця
100 гр борошна
Пів чайної ложки соди (загасити оцтом)
Сіль, перець за смаком.
Цибулю порізати дрібними кубиками, посолити і пом´яти, аби сік пустила. Хвилин 10-15 дати постояти. Додати перець, яйця, соду з оцтом і борошно.
Смажити на олії, потім викладати на паперовий рушник. Їсти зі сметаною.
Як сказала донька: "Мам, якщо будеш щодня таке готувати, то я буду щодня їсти і просити ще"
автор Фенте Фря • 06 февраля 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Я лук часто на крупной терке тру, ленюсь резать, когда салаты консервированные делаю или на заправку в суп, борщ, прям каша не получается.
Тут мені важко щось сказати. Просто не роблю так. Мені порізати простіше.

автор Фенте Фря • 06 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Я из из капусты обычноой делаю еще оладушки.
Капусту режу на кубики,отвариваю 7-10 минут,потом соль,перец, яйца,мука и так же жарю на масле, получается типа цветная капуста в кляре.
Цікаво. В темі вже також про схоже писали.
Занотувала собі. Дякую.
Федорино Горе• 06 февраля 2024
а я підтримую автора - це смачно.
мені ще такий салат дуже подобається https://cookpad.com/ua/recipes/14558153-salat-s-ia...
Аристократка-тунеядка• 06 февраля 2024
Це сильно на любителя і на хороше здоров’я.Мій шлунок таке ні,а вам смачного.
Яичница с беконом• 06 февраля 2024
Ответ дляМамОмужа
Так перед усіма нами тут) така закомплексована, що боїтесь озвучити просто люблю напертись капусти з цибулею, видно шо бідували, комплекс ще лишився. Працюйте над собою, не дякуйте.
Закомплексована - це та, що до всіх прилипає з своїми непрошеними порадами))) Це ж наскільки убоге життя треба мати… Вам на рибу грошей перекинути? Чи чого вас так поплавило від згадки про неї?
Країна мрій• 06 февраля 2024
Ответ дляФедорино Горе
а я підтримую автора - це смачно.
О, це в нашій сім´ї один з найулюбленіших салатів, тільки цибулю ми маринуємо, і сир плавлений. Ще важливо щоб яблука були кисло-солодкі.
МамОмужа• 06 февраля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Ще одне під ствердження вашого комплексу ) риба для вас то показник чогось, мені вас шкода, бідність з вас не вийшла . Ви перекинути можете тільки сторінку на кілстаф і то якщо я перестану звертати на вас увагу.
whenallissaidanddone• 06 февраля 2024
Делала несколько раз.
Ну так...сьесть и забыть.
Не фу, но и не вау. Я еще чеснок добавила в тесто и укроп.
whenallissaidanddone• 06 февраля 2024
Два яйца это много. Достаточно одного, зачем делать жидкое тесто? Чтобы больше муки добавить?

автор Фенте Фря • 06 февраля 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
Тісто дійсно не ліпиться, а викладається ложкою. Борошна йде 100 грам на пів кілограма цибулі. Як на мене, то доволі небагато. Основний інгредієнт, все ж, цибуля і, коли тісто викладаю, то воно не розтікається, залишаючи купку цибулі, а все тримається однією масою.