Карамбулкул• 06 февраля 2024
Нова картина авторки Гуся. Що думаєте?
Я так зрозуміла, що це кладовище у Львові. А це - її новий персонаж - хробак. Під дописом у ФБ сотні коментарів. Навіть Садовий відреагував.
А ви що думаєте?
Результат:
вже голосів:
50 (75.76%)
Це хайп авторки
16 (24.24%)
Це мистецтво у важкі часи
Марсово поле — радянський військовий меморіал у Львові. Розташований на вулиці Мечникова, прилеглий до Личаківського цвинтаря з північного боку.
“Початково це місце було частиною військового цвинтаря вояків австрійської армії і союзників, що полягли у першій світовій війні. Завдяки докладному плану 1927 року відомо про 4712 окремих і спільних могил. Серед похованих були німці, українці, поляки, серби, чехи, турки, боснійці.
У 1946—1947 роках похованих було ексгумовано і на цьому місці створено цвинтар солдатів Радянської армії, що полягли у другій світовій війні і військ НКВС, що загинули під час каральних операцій проти мирного населення Галичини і в боях із відділами Української повстанської армії. Поступово цвинтар було заповнено однаковими бетонними надгробками. Офіційно вважається, що кількість похованих сягає 3491. За твердженням істориків, кількість реально похованих менша.
Сучасного вигляду меморіалові надано 1974 року за проектом Андрія Шуляра, Василя Каменщика і Володимира Бойка. Меморіал утворений трьома рядами чорних гранітних плит з іменами загиблих і двома рядами червоних плит між ними. Це мало символізувати гвардійську стрічку. Більша частина солдатів загинула у період 1944—1950 років, що не збігається з роками другої світової війни. Через це дати смерті викарбувано лише на деяких плитах. Зі сторони вулиці Мечникова встановлено Орден Вітчизняної війни з епітафією «Небо, земля, люди! За Вас, за правду Ленина, на пути к Победе мы полегли». На парканах та стінах навколишніх будинків розміщувалися фанерні щити з написами та зображеннями ідеологічного спрямування…”
З wikipedia
Ответ дляtu85
З wikipedia
Прочитала.
И мурашки. Война.
Первая, вторая, количество могил.
И мурашки. Война.
Первая, вторая, количество могил.
annetta888• 06 февраля 2024
У мене дуже багато думок було від цієї картини.
Але найперша жахлива - майбутнє України. Лише черв´як і залишився.