Вот Она Я• 06 февраля 2024

Видаляють зуб мудрості із коренем?

Це взагалі безпечно і не виникне ніяких проблем у майбутньому через видалення цих зубів?
Парасюха• 06 февраля 2024
Всі зуби видаляють з коренем і 8ки не виключення. Залежить від показань до видалення і саме хірурга.

1973• 06 февраля 2024
проблем не возникнет, удаляют зуб любой с корнем. безопасно, как и любая другая операция. может рассыпаться ( как и любой другой зуб) в процессе удаления, тогда главное, чтобы осколки все вытащили
автор Вот Она Я • 06 февраля 2024
Ответ дляПарасюха
Ви маєте на увазі спосіб видалення та ступінь складності?
автор Вот Она Я • 06 февраля 2024
Ответ для1973
А всякі там канали не потрібно буде потім чистити?
Мяо мой мяо• 06 февраля 2024
Головне, щоб лікар мав кваліфікацію для видалення «зубів мудрості» (не кожен стоматолог може їх видалити). Складні випадки видаляють у стаціонарі лікарень. Спершу, звісно, робиться знімок, щоб оцінити ситуацію. Так, видаляють з коренем.
1973• 06 февраля 2024
Ответ дляВот Она Я
каналы в корнях, раз корень удалили, то и каналов нет.
автор Вот Она Я • 06 февраля 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Мені один хірург вже сказав,що братися за мене не буде
Кукарачка• 06 февраля 2024
Да
Отлично рвет хирург в голосеевской поликлинике
То что хотели дробить в частной за кучу денег он вырвал целиком и недорого (2 нижних мудрости хз как заверченных)
Мяо мой мяо• 06 февраля 2024
Ответ дляВот Она Я
Коли зуб забирають, каналів там не лишається. Канали чистять, коли зуб рятують (перед пломбою).

автор Вот Она Я • 06 февраля 2024
Ответ для1973
Дякую
Парасюха• 06 февраля 2024
Ответ дляВот Она Я
Я маю на увазі загальну картину. У вас показання до видалення є чи ви сама просто хочете. В мене, наприклад, три 8ки видалені. Остання - дуже глибоко і її корені у ніжньощелепному каналі, то ж видалення заборонене.
автор Вот Она Я • 06 февраля 2024
Ответ дляКукарачка
Да
Він вам це показав?
Мяо мой мяо• 06 февраля 2024
Ответ дляВот Она Я
Значить, в нього нема кваліфікації (це треба окремо вчитися) або обладнання (якщо у вам робили знімок, лікар вже оцінив, що не справиться). Тому справа не у вас, а у лікарі. Шукайте кваліфікованого у цих питаннях.
Кукарачка• 06 февраля 2024
Ответ дляВот Она Я
Він вам це показав?
Що саме?) Це він мені виривав, якщо не зрозуміли..
1973• 06 февраля 2024
Ответ дляВот Она Я
Дякую
здоров´я вам! Хай щастить!
автор Вот Она Я • 06 февраля 2024
Ответ дляПарасюха
Це ви з ким консультувались з цього приводу?
автор Вот Она Я • 06 февраля 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Так знімок є в мене вже давно
автор Вот Она Я • 06 февраля 2024
Ответ дляКукарачка
Зуби
Парасюха• 06 февраля 2024
Ответ дляВот Она Я
Терапевт, ортодонт, ортопед та хірург. З ким же ще?

Пацаааааааан• 06 февраля 2024
Ні.
Цей мудрості приносить більше шкоди, ніж користі
Кукарачка• 06 февраля 2024
Ответ дляВот Она Я
Зуби
Ну так)) мені вирвав і віддав. А як інакше
Один легше вирвався, другий хвилин 5 рвав, сім потів текло з нього..
автор Вот Она Я • 06 февраля 2024
Ответ дляПарасюха
Терапевт каже рвати бо там карієс на них
автор Вот Она Я • 06 февраля 2024
Ответ дляПацаааааааан
Ні.
Наприклад?
Мяо мой мяо• 06 февраля 2024
Ответ дляВот Она Я
Так знімок є в мене вже давно
Ну і що там? Той, що відмовився, що сказав? Мав же кудись направити, особливо, якщо терміново слід видалити. В Києві щелепно-лицьове відділення, стаціонар, там є хірурги з кваліфікацією, навіть операції роблять при складному видаленні.
Пацаааааааан• 06 февраля 2024
Ответ дляВот Она Я
Наприклад?
Блінн, я не стоматолог.
Але любимий його пацієнт.
Тому:

Може відростки з залишків кореня.
Може вростися та проростати крізьщоку.
Може перплестися кореннями з сусідами
Парасюха• 06 февраля 2024
Ответ дляВот Она Я
Ну, як нема протипоказань з боку хірургії, видаляйте. В чому питання...
ОбережнаЯ• 06 февраля 2024
Ответ дляВот Она Я
О каких каналах речь, если зуб удален?
автор Вот Она Я • 06 февраля 2024
Ответ дляПарасюха
Мабуть треба зробити свіжий знімок та піди до хірурга на консультацію
Полюю на дрони• 06 февраля 2024
Доньці потрібно видаляти нижні 8, лежать горизонтально у яснах. Один трохи прорізався, а інший видно лише на знімку, ще й підпирає 7. Дуже хвилююсь.
автор Вот Она Я • 06 февраля 2024
Ответ дляПолюю на дрони
А скільки їй років?