Кукарачка• 06 февраля 2024

Порекомендуйте самую лучшую пудру

Miss Lisi4ka• 06 февраля 2024
Герлен рассыпушка и метеориты

Зліпок ступні• 06 февраля 2024
из бюджетных люблю pupa luminys silky baked
Звоночек• 06 февраля 2024
Ответ дляЗліпок ступні
А она подходит для жирной кожи?
ЯниЯ• 06 февраля 2024
Шанель рассыпчатая
Творческий типаж• 06 февраля 2024
Із більш дешевих - Кіко
А так мені Діор подобається
Зліпок ступні• 06 февраля 2024
Ответ дляЗвоночек
А она подходит для жирной кожи?
у меня жирная
Творческий типаж• 06 февраля 2024
Ответ дляЯниЯ
Шанель рассыпчатая
Розсипчасту не пробувала, а компактна занадто щільна для мене
Luxurygirl• 06 февраля 2024
Лора мерсье
ЯниЯ• 06 февраля 2024
Ответ дляТворческий типаж
У них много компактных, универсель очень тонко ложится как и рассыпчатая

Меломанка Маланка• 06 февраля 2024
L’Oréal alliance , більш дорогих не пробувала ніколи кажу як є))
кураГАЛЯ• 06 февраля 2024
Ответ дляЗліпок ступні
у меня жирная
Для жирної від artdeco no color setting powder найкраща
Бензопирен• 06 февраля 2024
Якась корейська з спф 50 сподобалась і не запамʼятала
Все буде• 06 февраля 2024
Герлен рассыпушка - более укрывистая и матовая.
Шанель рассыпушка - потоньше, попрозрачнее и чуть с сиянием (но не критично)
Мудрецыха мира• 06 февраля 2024
Дабл в эсти лаудер,лореаль с красной крышечкой стойкая,мейбелин анфинитон,у худы неплохая еще пудра,у буржуа красная
Мудрецыха мира• 06 февраля 2024
Ответ дляMiss Lisi4ka
Герлен рассыпушка и метеориты
Метеориты?)самая бесполезная косметическая хня)))высыпала их в итоге в мусорник,в коробке булавки храню
З царем в голові• 06 февраля 2024
В мене давно була польська, Пані Валевська, але чи є зараз така, не знаю, не бачила.
Miss Lisi4ka• 06 февраля 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Значит под ваши задачи не подошло, откуда мы знает запрос автора. В люксе пудры лучше всего удаются Герлен, Живанши и чуть менее удачно Сислей. Из недоступных к затесту в Украине Лора Мерсье, Шарлотта и Аурглас. Есть ещё пару марок, но лично я не пробовала, писать не буду.
Белая котичка• 06 февраля 2024
Вам для чого? Я маю на увазі приховати недоліки, додати кольору, додати сяйва чи навпаки матуючий фініш?
Мої улюбленці це Діор бекстейдж(маю 2 тони, на зиму та літо) легка фінішна пудра, що зовсім трохи маскує недолікі(тобто щось серйозне типу прищика, вона не перекриє), але дає здоровий колір та легке ’внутрішне’ здорове підсвічування, без жирного блиску. Наношу просто на зволожуючий крем та/чи спф, якщо якійсь прищик то його коректором замазую. Ще хороша прозора wander beauty, вона має матуючий фініш, дуже легка, не приховує недоліки -ті ж висипання, але дає природній здоровий тон, матує шкіру. Її можна і на голе обличчя і на тотальну основу чи сс крем, прибрати зайвий блиск, зфіксувати основу
kati331• 06 февраля 2024
Сейчас у меня Dior - отличная! Но больше нравилась Lancome- для моей жирной, склонной к высыпаниям коже!

Творческий типаж• 06 февраля 2024
Ответ дляЯниЯ
Чесно кажучи не памʼятаю яку саме пробувала, але памʼятаю що саме компактна з доволі щільним покриттям