Soon_moon• 06 февраля 2024

Питання про ковролін

Дівчата,в дитячу,щоб по ламінату менше гупали іграшки,до того ж в нас ще є сусіди знизу,хочу застелити підлогу
Подивилася,ціни на килими по розміру від 4000 і вищ
Хочу покласти щось дешевше... наприклад,ковролін
Чи хтось робив таке ,щоб не під плінтус його класти?Чи десь є така штука,щоб купити по розміру,що потрібен і в магазині обробили краї і його покласти як килим?
Це це я наіфнтазувала ?)))
Корочше,буду всім вдячна,за свій досвід
Пузата Хата• 06 февраля 2024
Така фігня ці ковроліни. В житті його не покладу. Винаймали квартиру. Треба його чистити як не крути. Краще взагалі без цих ковров.
Його кладуть а потім плінтуси прикручують зверху, шоб спрятати, бо буде заворачуватись.
Але якщо з´їде чи здвинеться десь... та і сміття попадає під нього
Помилуйте мадам• 06 февраля 2024
Пилу в ньому буде повно. Ніколи б таке не постелила.
автор Soon_moon • 06 февраля 2024
Ответ дляПузата Хата
Та я розумію...але дитина так гупає об той ламінат,що мені здається,що до нас скоро завітають сусіди... при тому що , квартиру винаймаєм,тому не розраховую на довгі роки експлуатації
Пузата Хата• 06 февраля 2024
Ответ дляSoon_moon
Краще такий ковер, щоб можна було і прибрати його. І на чистку або витряхнути. Бо така фігня. А ще є коври в товстим великим ворсом то взагалі жесть .
Кучерявочка• 06 февраля 2024
Я брала на зйомну.Головне щоб без запаху був,це треба ще знайти,килим легше,ковролін може певен час смердіти,і дитині то не дуже добре.В епіцентрі оверлочили без питань,і можна просто навіть на скотч двосторонній приліпити до підлоги.
автор Soon_moon • 06 февраля 2024
Ответ дляПузата Хата
Так я і хочу,щоб це був ковролін,але не підбивати його під плінтуса...щоб оброблені були краї...типу як килим))
автор Soon_moon • 06 февраля 2024
Ответ дляКучерявочка
Зрозуміло, дякую
Не думала,що проблема може бути з запахом
Це їх якась особливість?))
Кучерявочка• 06 февраля 2024
Ответ дляSoon_moon
Зрозуміло, дякую
Це їх якась особливість?))
Це з чого робиться той ковролін. Специфіка)). Ну ось як понюхати лінолеум недорогий в рулонах в тому ж епіцентрі. Після цього брала два килима поліпропіленові недорогі,то без запаху відразу.
Пузата Хата• 06 февраля 2024
Тоді щось дитяче можна невелике. Вони тонкі і лекго їх мити
Пузата Хата• 06 февраля 2024
Кучерявочка• 06 февраля 2024
Між іншим,в Юску такого типу як на фото з дорогами,хороший,і не маркий,і без запаху
Пузата Хата• 06 февраля 2024
Ответ дляКучерявочка
Там вони пахнуть ковроліни якщо перевернути, там клей він часто і пахне. Я потім з часом починає зсипатися як пісок потім
автор Soon_moon • 06 февраля 2024
Ответ дляКучерявочка
Килим чи ковролін?
gem-nli• 06 февраля 2024
Ответ дляSoon_moon
Никаких проблем - выбираете подходящий размер, оверлочите. Обычно это делают в специализированной точке ковровых товаров. Был дома ковролин. Чистить надо так же, как и любой ковер. Сейчас в городах ещё и стирку заказать можно при желании. Но как ребенок подрос, предпочитаю просто пол. У меня живность🐈, проще убирать.
Українська Мрія• 06 февраля 2024
Не надо эту гадость. Пыль и клещей собирать. Купите коврик не пушистый.
КинДза• 06 февраля 2024
раджу придивитися до резинового коврику, накшталт dwinguler чи аналоги: іграшки не гупають, розлите легко витирається - на відміну від ковроліну, закріпленому плінтусами. там сробуй замий, ага.
нашому вже 10 років - тепер у ігровій лежить, зносу йому нема.
Новопоштинская• 07 февраля 2024
Ковролин это сборник пыли и аллергенов, мы на оборот убрали у себя все ковры( у ребенка аллергия). Муж хочет купить но безворсовый вот смотрит. Пока его не могу отговорить