07 февраля в 05:37

Опять летят ракеты

пуски ракет подтвердились, ракеты вероятно будут залетать через Купянский район Харьковской области

пока ракеты не в нашем воздушном пространстве, но очень скоро будут

пожалуйста, НАПОМИНАЮ об укрытиях и безопасных местах на следующие полтора/два часа

по предварительной информации все борты ТУ-95мс отстрелялись

3 борта ТУ-22М3 с Моздока летят северозападным курсом

2 борта ТУ-22М3 с Оленьи летели юговосточным курсом

то есть высокая вероятность, что эти борты также будут задействованы в обстреле

в воздухе также петухи (СУ-34/35) с Воронежа, также высокая вероятность, что будут работать по Харьковской области ракетами X-31П/Х-59

сколько всего ракет запущено - неизвестно

известно, шо всё будут сбивать

берегите себя и реагируйте на предупреждения пожалуйста

Телеграм-канал Николаевского Ванька
показать весь текст
So_so 07 февраля в 06:06
Ответ дляРойЛеля
Да, дуже весело почався мій День Народження. Запланувала собі хоч виспатись....сподіваюсь моє бажання здійсниться!
Поздравляю Вас!
MarinkaRam 07 февраля в 06:06
Ответ дляКузякин
Та нам что ждать? Нас если и будут крыть, то С300. Как обычно
Сейчас С300 были?
UkraineMari 07 февраля в 06:07
А я не сплю з 4-х ранку. Мама вирішила лайкати фотки в вайбері в 4 ранку, які я їй ще вчора ввечері переслала. 🤬🤬🤬🤬🤬
taka 07 февраля в 06:07
Боже, бедный Харьков
Zelenkа 07 февраля в 06:08
Піду щось пожру. Доброго ранку!
І традиційно, хай свої ракети засунуть собі у сраку😁
1 1 26
MarinkaRam 07 февраля в 06:08
Ответ для taka
Боже, бедный Харьков
И ещё 2 ...ждём
kuskus 07 февраля в 06:09
Хай попадають усі в безлюдних полях, а ще краще -повернуться туди, звідки зійшли
1 21
Sunny Hanny 07 февраля в 06:09
Ответ дляРойЛеля
Да, дуже весело почався мій День Народження. Запланувала собі хоч виспатись....сподіваюсь моє бажання здійсниться!
З днем народження 🎁
1 16
taka 07 февраля в 06:10
Ответ дляMarinkaRam
И ещё 2 ...ждём
Пздц. Мрази кацапские
1 5
Zelenkа 07 февраля в 06:10
Ответ дляРойЛеля
Да, дуже весело почався мій День Народження. Запланувала собі хоч виспатись....сподіваюсь моє бажання здійсниться!
З Днем Народження! Так відкрийте коньячок, наріжте сиру і ковбаски, святкуйте!😜❤️
3 13
Sunny Hanny 07 февраля в 06:10
Ответ дляkuskus
Хай попадають усі в безлюдних полях, а ще краще -повернуться туди, звідки зійшли
Краще б палали поки через сросію летіли. 4 години, стільки гарних місць для падіння тих літаків
1 24
kuskus 07 февраля в 06:10
Ответ дляUkraineMari
А я не сплю з 4-х ранку. Мама вирішила лайкати фотки в вайбері в 4 ранку, які я їй ще вчора ввечері переслала. 🤬🤬🤬🤬🤬
Відключіть звуки на сповіщеннях
Светлана 50 07 февраля в 06:12
Ответ дляРойЛеля
Да, дуже весело почався мій День Народження. Запланувала собі хоч виспатись....сподіваюсь моє бажання здійсниться!
Вітаю вас з днем народження. Всього вам найкращого. Все буде добре.
Tatka Kiev 07 февраля в 06:12
Ответ дляРойЛеля
Да, дуже весело почався мій День Народження. Запланувала собі хоч виспатись....сподіваюсь моє бажання здійсниться!
Вітаю 🌷
kuskus 07 февраля в 06:13
Ответ дляSunny Hanny
Краще б палали поки через сросію летіли. 4 години, стільки гарних місць для падіння тих літаків
Так то воно так, але ж як-то кажуть «история не терпит сослагательного наклонения»
Zelenkа 07 февраля в 06:13
📡 НА КИЇВ, НА ДАНИЙ МОМЕНТ НІЧОГО НЕ ЛЕТИТЬ. Ракети заходять з Сумщини летять по межі Черкащини та Київщини. Транзит курсом на захід.
1 1
Tatka Kiev 07 февраля в 06:13
Поспали блін
Моніторю, діти так солодко сплять (((
4 3
ЛЮБА 07 февраля в 06:14
А эти же падлы еще ракеты, еще круги наворачивать будут , траэктории менять … сразу видно пьяные обезьяны управляют
1 4 2
Кузякин 07 февраля в 06:14
Ответ дляMarinkaRam
Сейчас С300 были?
Да. Я и охренела от такой череды
1 10
kuskus 07 февраля в 06:14
Ответ дляРойЛеля
Да, дуже весело почався мій День Народження. Запланувала собі хоч виспатись....сподіваюсь моє бажання здійсниться!
Вітаю з Днем народження!
Бажаю вам особисто усього найкращого і що б путін здох
1 16
Кузякин 07 февраля в 06:15
Харьков как обычно. Куча взрывов
1 33
ol_kin 07 февраля в 06:15
Ответ дляNataliaero
Удалено администрацией...
Капец, оце прокинулась зранку, настрій г, вивалила ту свою смердючу купу на чужих людей, розмазала і шо? Ви вважаєте ви своїми оцими висер@ми з самого ранку чого добились?
Я наприклад коли обстрілюють завжди сюди йду, тут підтримають і затишно з дівчатками з усієї України і триматися разом легше, один одного підтримує. Ну і звичайно ж проста істина кожен ділиться тим, чого в нього багато в вас Г. як ми бачимо. Гарно дня.
1 9 46
РойЛеля 07 февраля в 06:15
Ответ дляZelenkа
З Днем Народження! Так відкрийте коньячок, наріжте сиру і ковбаски, святкуйте!😜❤️
Цього року почну раніше, раз вже встала)
До війни ми з чоловіком щороку на 2-3 поїздку алаштовували вікенд тільки вдвох в мій день народження. От вже 2 роки вдома...а скільки ще невідомо. Гірко, що молоді роки отак проходять. Але щодня дякую Богу і нашим хлопцям, що я вдома ❤
So_so 07 февраля в 06:16
Ответ дляNataliaero
Удалено администрацией...
ЛЮБА 07 февраля в 06:16
Ответ дляРойЛеля
Да, дуже весело почався мій День Народження. Запланувала собі хоч виспатись....сподіваюсь моє бажання здійсниться!
Все буде добре ! С днюхой
Zelenkа 07 февраля в 06:17
Ответ дляРойЛеля
Цього року почну раніше, раз вже встала)
До війни ми з чоловіком щороку на 2-3 поїздку алаштовували вікенд тільки вдвох в мій день народження. От вже 2 роки вдома...а скільки ще невідомо. Гірко, що молоді роки отак проходять. Але щодня дякую Богу і нашим хлопцям, що я вдома ❤
Та попереду ще багато років, надолужите! Після перемоги знімемо паузу😉
2 1 3
kuskus 07 февраля в 06:17
Ответ дляol_kin
Капец, оце прокинулась зранку, настрій г, вивалила ту свою смердючу купу на чужих людей, розмазала і шо? Ви вважаєте ви своїми оцими висер@ми з самого ранку чого добились?
Я наприклад коли обстрілюють завжди сюди йду, тут підтримають і затишно з дівчатками з усієї України і триматися разом легше, один одного підтримує. Ну і звичайно ж проста істина кожен ділиться тим, чого в нього багато в вас Г. як ми бачимо. Гарно дня.
Не переймайтесь, це якась давня зіпсована консерва
__Jane__ 07 февраля в 06:18
Ответ дляРойЛеля
Да, дуже весело почався мій День Народження. Запланувала собі хоч виспатись....сподіваюсь моє бажання здійсниться!
Нехай наступний День народження починається без тривог та війни. 🌷🪷❤️🌺
Belosnezka1980 07 февраля в 06:19
Ответ дляРойЛеля
Цього року почну раніше, раз вже встала)
До війни ми з чоловіком щороку на 2-3 поїздку алаштовували вікенд тільки вдвох в мій день народження. От вже 2 роки вдома...а скільки ще невідомо. Гірко, що молоді роки отак проходять. Але щодня дякую Богу і нашим хлопцям, що я вдома ❤
З Днем народження! Так люблю такі свята, ще б знати адресу куди їхати Всім доброго ранку! Путін @уйло ла ла ла ла.
1 2 10
ЛЮБА 07 февраля в 06:19
Николаев жилой дом… да что бы эти твари …