Стопясят раз обсуждала• 07 февраля 2024
Чим збиваєте дитині температуру при цьому грипу? Треба запастися ліками
Аптеки немає поблизу - сьогодні купуватиму ліки на кілька днів
Дитині 12 років
Чим збиваєте температуру, що більш дієвіше7
(враховуючи що форма грипа сильна, висока температура довго тримається...........)
Дитині 12 років
Физрукая• 07 февраля 2024
Ответ дляТоска в носках
А что тут удивительного. Давно покупаю лекарства в других странах на отдыхе
не панацея, теж пила якраз парацетамол куплений за кордоном в країні ЕС, приблизно як мертвому припарка (
Замріяна• 07 февраля 2024
Дитині не могла збити нічим -ні нурофен, ні мефенамінка, ні навіть німесил - збив до 39,5
Кололи те, що лікар сказала(
Ваша прЭлесть• 07 февраля 2024
Ответ дляReema
Чому це?
Чесно кажучи, не пам´ятаю чому, але лікар (дуже гарний лікар, який витягує людей майже з того світу) казала що вона ця кислота дієва лише якщо пити з першого дня. Треба почитати чому
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
бляха(((((((((((( я ДУЖЕ боюсь цього. коли висока температура, и дома, воно не збивається((
Спокійно, у всіх індивідуально. У мене парацетамол та ібупрофен не збиває, проте мефенамінова або ібупрофен+аналгін+ношпа збивають. Так і чередую: і перше, і друге не більше ніж по два рази на день, дитині також
Стопясят раз обсуждала
• 07 февраля 2024
Ответ дляМолчунья
Ну то візьмуть уколи на всяк випадок
от про це і думаю
аналгін+ношпа ?
Молчунья• 07 февраля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
от про це і думаю
аналгін+ношпа ?
Дексаметазон
Молчунья• 07 февраля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
от про це і думаю
аналгін+ношпа ?
Так і дксаметазон
Стопясят раз обсуждала
• 07 февраля 2024
Ответ дляЗамріяна
Кололи те, що лікар сказала(
капець(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Стопясят раз обсуждала
• 07 февраля 2024
Ответ дляReema
ібупрофен+аналгін+ношпа - разом п*єте?
Сизоока бестія• 07 февраля 2024
Чередовала парацетамол с нурофеном только четко считала по весу дозировку , 6 дней у младшего держалась температура только недавно гриппом А переболели всей семьей но все по разному
Ответ дляВаша прЭлесть
Цікаво, дякую що відповіли. Проте мені дали в аптеці для дитини саме коли ібупрофен і парацетамол не допомагав, сказали що це останнє що можна самостійно спробувати. А зараз мене рятує при грипі, але дозування 500 (для дорослого). Лікар сказала що вона діє довше за ібупрофен, але я не помітила
Молчунья• 07 февраля 2024
Ответ дляЗамріяна
Кололи те, що лікар сказала(
В мене після уколів у дорослої темпа не пдала більше 4 год. Думала зійду щ розуму
І я пила і обтиралась і нічого люди доьрі
Це жах.
Вже 4й тиждень у мене вже сьогодні срачка, кашель щадишимся і ніс закладає.
Я вже навіть антибіотик пропила
Це жах.
Я вже навіть антибіотик пропила
Брюлик в стразах• 07 февраля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
ядренному
Що за штам грипу такий :)))
Стопясят раз обсуждала
• 07 февраля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Що за штам грипу такий :)))
хєр його знає. від того що буду знати назву, легше мені не буде
Тоска в носках• 07 февраля 2024
Ответ дляФизрукая
При разных вирусах помогает разное действующее вещество
Тоска в носках• 07 февраля 2024
Ответ дляЗамріяна
Кололи те, що лікар сказала(
Гормон что ли
Брюлик в стразах• 07 февраля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Кажу, купіть таміфлу і не бавитись в оці ’примочки подорожника’.
Парацетамол вбиває нафіг і нирки і печінку, а ефекту пшик.
Таміфлу - доведена ефективність при вірусі грипу.
Тоска в носках• 07 февраля 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Нигде в мире ею не лечат
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
ібупрофен+аналгін+ношпа - разом п*єте?
Так, саме разом одночасно, це прибирає спазм, і температура швидко падає, але перепитайте дозування у якогось лікаря. Для мене розписали так: 200 ібупрофен+500 аналгін+ціла ношпа; дитині здається все це в половину меньше давала раніше. Ви ж тут нас на 100% не слухайте, тільки беріть на замітку чим можете запастись для екстреної ситуації, а лікар нехай вирішує можна/неможна, та дозування
Стопясят раз обсуждала
• 07 февраля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Дякую! не знала! Записала собі в список
Жінка з перцем• 07 февраля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
коли нема аптеки поруч, краще мати ліки про запас
хай не знадобляться
Візьміть краще сорбенти та вітаміни.
Перловая Кашка• 07 февраля 2024
Ответ дляМанка Я
Ого, не знала. Думала корона опять пошла
так и корона есть, позавчера сидела с подруго 2 часа, сегодня у нее по тесту корона темпа39, сижу думаю, а нас в семье семеро...
Брюлик в стразах• 07 февраля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Дякую! не знала! Записала собі в список
Воно не дешеве. Але на виході обійдеться дешевше ніж лікувати потім численні ускладнення.
Стопясят раз обсуждала
• 07 февраля 2024
Ответ дляReema
так, дуже дякую.
я це все куплю - і буду до лікаря дзвонити. вона на лікарняному сама(((((((
Стопясят раз обсуждала
• 07 февраля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Візьміть краще сорбенти та вітаміни.
воно від температури ’зараз’ не спасе((
Стопясят раз обсуждала
• 07 февраля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
читаю - противирусни
температуру зіб*ють?
я боюсь високої температури у дитини до жаху... а ще коли я сама з ним((((((((
температуру зіб*ють?
Брюлик в стразах• 07 февраля 2024
Ответ дляМолчунья
Так і дксаметазон
Обережніше з такими порадами. Там дуже багато моментів які треба врахувати. Не всім можна. Ну і не завжди треба.
Стопясят раз обсуждала
• 07 февраля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
я куплю, хай лежить
а далі лікареві телефонуватиму якщо не дай бог що