Луноходик_Ик• 12 декабря 2024
Щеплення від грипу дітям від 3 років, ваш досвід
Поділіться досвідом, будь ласка
З початку садочку, хворію я та дитина, майже нон-стоп... Думаю, може щеплення восени, полегшило б ситуацію?
бифидобактерияЖоржик• 12 декабря 2024
Лише позитивний. Після важкого перебігу в дітей тепер щороку щеплення наприкінці жовтня. І превенар ще робили - перестав отитами хворіти
ПультОт_БМВ• 12 декабря 2024
щеплення від грипу роблять перед сезоном(осінь), або під час (зима).
Луноходик_Ик
• 12 декабря 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
’восени’ це не означає в осінній період
Гл. Амурная• 12 декабря 2024
Доньці робили якраз з 3 до 8 років щороку від грипу. Ні разу за цей час не хворіла.
З 9 перестали робити - захворіла на грип взимку...
ЩЕПЛЕННЯ І УКРАЇНСЬКЕ ЗАКОНОДАВСТВО:
Книга ’Безжальна імунізація’:
Найбільший російськомовний сайт про щеплення:
Интересная статья ’Если бы медики работали банкирами’
Разбираемся с прививками. По этим статьям есть книга ’Ну подумаешь укол’ :
Сайт Захара Мілютіна:
Что делать, если у ребёнка осложнение от прививки:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1654002
Книга ’Безжальна імунізація’:
Сайт Захара Мілютіна: