Два-три тижні і фсьо• 07 февраля 2024

Стан після ковіду

Перехворіла ковідом,був бронхіт. Десь через тиждень після хвороби почалася тахікардія, загальна слабість, біль у всьому тілі,причому не купірується знеболювальними. Біль в тілі така, що дихати важко. Хто чим витягував себе після ковіду? Що допомогло?
ЯспАкойнаЯ• 07 февраля 2024
Стимол, продається в аптеці. Я купувала два рази: після ковіду і після операції. Мені допоміг.

il-mari• 07 февраля 2024
в мене кума вчора-темпа, сьогодны-тест-ковд, каже все дуже болить, послухаю...
ПампушОК• 07 февраля 2024
На фейсбук була група по ковіду, пошукайте, там дуже багато цікавого писали
ЧупакабраЗеБест• 07 февраля 2024
у меня было такое чтото летом. врач написал постковидный миокардит.
ПРописал таблетки (я очканула их пить) и каждый день говядину,немного.
автор Два-три тижні і фсьо • 07 февраля 2024
Ответ дляil-mari
У мене і під час хвороби боліло тіло, м´язи всі. І зараз знову. Враження що по другому колу пішла.
ДеньгиНеСдаю• 07 февраля 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Може це грипп?
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Може це грипп?
Та таке. Температура 37. Горло, нежить немає. Просто слабкість і ломота в тілі.
il-mari• 07 февраля 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
от і вона каже, що все болить..
Medova_pasika• 07 февраля 2024
Шукайте настоянку воскової молі. Після бронхіту вона просто необхідна. Мені допомогла настоянка прополісу, але я почала її приймати з першого дня захворювання і вірус до легенів не дійшов.

Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 февраля 2024
слабо делать пранояму?