Наверняка• 07 февраля 2024

У мужчины главное его женщина

Как вы считаете, если для мужчины на первом месте стоит женщина, он нормальный?
Зліпок ступні• 07 февраля 2024
Нормальный
АБВГДейка• 07 февраля 2024
Ні. Буде вічний контроль і станемо нерозлучні. Це не цікаво
Ищу-брожу• 07 февраля 2024
Если эта женщина - мама, то да, нормальный.
Espresso_caffe• 07 февраля 2024
Ответ дляИщу-брожу
интересно
Десь так, але...• 07 февраля 2024
Да
Весела пiсенька• 07 февраля 2024
Ні. Це конррль, ревнощі. У нормальних чоловіків як і жінок, на першому місці має бути власна особа. Принаймні, я так вважаю.
Оля_с_киркою• 07 февраля 2024
Не розумію такого і не вірю в це.
П´яна вишня• 07 февраля 2024
В чем это проявляется? Сидит дома безработный, чтоб женщина могла себя реализовать , а он радовался её успехам?
Я Головна• 07 февраля 2024
Нет. Это не мужчина, а писькин лизун
Люблю пиво• 07 февраля 2024
Ответ дляВесела пiсенька
А для чого тоді шлюб? В мене чоловік головний а в нього я, нам так норм
Летюча помилка• 07 февраля 2024
Ответ дляП´яна вишня
Наоборот, идёт зарабатывать деньги, что бы женщина не ишачила, а занималась любимыми делами.
Ушла и Пришла• 07 февраля 2024
Да нормальный. У мужчины и должна быть на первом месте женщина. Её надо любить, обожать, на руках носить)
Ленивица-красавица• 08 февраля 2024
Якось слухала одну психологиню, так вона висловила свою думку щодо цього. Я на 100% її не підтримую, але напишу. «Все залежить від рівня лібідо в парі. Якщо в парі в обох високе лібідо, то вони практично завжди ставлять на 1-ше місце себе, потім партнера, а вже потім дітей, а далі батьки, інші родичі, друзі. Якщо лібідо середнього рівню, то на першому місці переважно діти, потім партнер, а вже далі всі інші. Якщо лібідо низьке, тоді батьки, діти, родичі, друзі, а партнер вже потім.» Якось так