Вам телефонограмма• 08 февраля 2024
Бакалавр це повна вища освіта?
як зараз вважається?
зовсім заплуталась
дякую
зовсім заплуталась
дякую
Пригощаю кашею• 08 февраля 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Зараз нема спеціалістів давно вже
Зараз не надається освітній рівень спеціаліста, але спеціалісти є з випусків минулих років, і от вони мають повну вищу освіту. Невже незрозуміло?
ЭмчЭндЭм• 08 февраля 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
ні , або спец або магістр - так було в 2012 році
Сто раз написано- немає зараз спеціаліста!
Леннон_Жив!• 08 февраля 2024
Да. Закон про высшее образование.
Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти відповідає сьомому рівню Національної рамки кваліфікацій і передбачає здобуття особою теоретичних знань та практичних умінь і навичок, достатніх для успішного виконання професійних обов’язків за обраною спеціальністю.
Второй уровень это магистры. Там уход в научную деятельность
Третий уровень докторанты.
Десь так, але...• 08 февраля 2024
Ответ дляКавуся
Спеціалістів вже не випускають, але вони є ))) В мене диплом 1998 року спеціаліста, і мій рівень по закону відповідає рівню сучасного магістра, і це прописано в законі. Саме для цього прописана ця відповідність, для приведення старих рівней освіти до нових.
Я второе высшее получала в 2014- спеуислист, нам вообще сказали что нет магистратуры для второго высшего в те года, интересно как сейчас
Кавуся• 08 февраля 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ми є!!!!! Повірте ))))
Садоводница• 08 февраля 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Само словосочетание ’неполное высшее’ не имеет логики. Высшее, но не совсем высшее? Это как? Даже в дипломе 2005 года указано ’базовое высшее образование’. Как оно может быть не высшим? А каким, полувысшим, средне-специальным?
Пригощаю кашею• 08 февраля 2024
Ответ дляЯниЯ
А если есть одно высшее специалист. То второе высшее по другой специальности меньше по времени занимает?
Залежно від спеціальності і пропозиції вуза. Якщо ви не претендуєте на медмчну чи якусь іншу дуже специфічну освіту, ви можете одразу на магістратуру поступити і вчитися 2/1,5 роки
Пригощаю кашею• 08 февраля 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Їх зараз не випускають, але вони є з минулих років. Подумайте.
Акуна_Матата• 08 февраля 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Мені все зрозуміло. Автор не питала про спеціалістів, яких зараз не випускають
Блондинка в Шоколаде• 08 февраля 2024
Ответ дляСадоводница
ну то не ко мне вопросы )
ЭмчЭндЭм• 08 февраля 2024
Ответ дляКавуся
Ми є!!!!! Повірте ))))
Ну, якщо колись так було. Зараз вже змінилося
Пригощаю кашею• 08 февраля 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Ну ви ж коментували чужий коментар, а не старпост автора.
Десь так, але...• 08 февраля 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ну для нас это открытие, кто закончил до 2012, девушка как я не знала. Чего орете тут все.
Десь так, але...• 08 февраля 2024
Ответ дляКавуся
Ми є!!!!! Повірте ))))
Нас на мусорку списали
Кавуся• 08 февраля 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ніхто не сперечається, що змінилось. Спеціалістів зараз не випускають, але у людей є дійсні дипломи рівня спеціаліста, які прирівнюються до рівня магістра.
ЭмчЭндЭм• 08 февраля 2024
Ответ дляДесь так, але...
Нас на мусорку списали
Ви мислити «спеціалісти» вмієте? Балаган розвели.
Десь так, але...• 08 февраля 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
А вы толерантно себя вести умеете? Балаган развели, никакого уважения к старшим
ЭмчЭндЭм• 08 февраля 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Та яка різниця. Життя змінюється. Ці ж нововведення Вас не стосуються. Маєте Вищу освіту і дипломи минулих років та зразка.
Пригощаю кашею• 08 февраля 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Я тут ні до чого, питання було загальне і коментували ви чужий коментар.
Дама с заначкой• 08 февраля 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Зараз немає такого поняття
Вам для чого?
Бакалавр?
Дама с заначкой• 08 февраля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Так, я теж спеціаліст. Бо диплом до 2014 року отримувала. А ось ті, що зараз вчаться, то бокалавр - повна вища освіта.
Нет, 4 года бакалаврата - неполная
Сунуся в чужі справи• 08 февраля 2024
Ответ дляДама с заначкой
Бакалавр?
Немає поняття повна чи не повна
Бакалавр є)
Дама с заначкой• 08 февраля 2024
Ответ дляМелочунь
Є, а куди їх діти))
На работу отнести не пробовали?
СкумбріяП8• 08 февраля 2024
Дочь в прошлом году закончила бакалаврат. С ее потока на магистратуру пошли единицы, большинство решило, что бакалавра достаточно. При этом если потупать а магистратуру за границу, то к их уровню бакалавра приравнивается наш магистр, наш бакалавр не дотягивает. Т.е. это то, что не надо подтверждать.
Дашенька из Киева• 08 февраля 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Дивлячись який універ закордонний та чка спеціальність. Справа в академ різниці та кредитах.
СкумбріяП8• 08 февраля 2024
Ответ дляДашенька из Киева
Я, честно говоря, сама не интересовалась, это мне родственница, которая в ВБ живет рассказывала.