Вам телефонограмма• 08 февраля 2024

Бакалавр це повна вища освіта?

як зараз вважається?
зовсім заплуталась
дякую
Мелочунь• 08 февраля 2024
Ответ дляДама с заначкой
На работу отнести не пробовали?
До чого цей хамсько-бабський тон?

Мелочунь• 08 февраля 2024
Ответ дляРеанимация
Для чого їх кудись дівати))
Це було в переносному сенсі сказано, що вже надпис спеціаліст я з нього нікуди не діну)
Невидимка• 08 февраля 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Неповна
Звідки у вас така інформація?
Невидимка• 08 февраля 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Неповна
Повна це спеціаліст, магістр
Ви десь на острові були, доступу до інформації не було?
Кавуся• 08 февраля 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Дочь в прошлом году закончила бакалаврат. С ее потока на магистратуру пошли единицы, большинство решило, что бакалавра достаточно. При этом если потупать а магистратуру за границу, то к их уровню бакалавра приравнивается наш магистр, наш бакалавр не дотягивает. Т.е. это то, что не надо подтверждать.
Залежить від країни. Є країни, в яких є двосторонні договори про визнання дипломів. В Словаччині наш бакалавр дорівнює словацькому, як і магістр.
Харчовий тріль• 08 февраля 2024
Ответ дляБегущаяпо
Додала. До 2014 року, але їх прирівняли до магістрів
Я закінчила в 2004 році, вже спеціалістів в нашому ВУЗі не було, тільки бакалаври та магістри.
Мию чакри щоденно• 08 февраля 2024
Ответ дляКавуся
Вы там? в Словакии легко подтвердить укр. диплом? Или без отличного знания их языка это бессмысленно?

Кавуся• 08 февраля 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Так, там. Я не знаю саме про підтвердження диплому, я робила нострифікацію атестата для сина - дуже легко. 5 євро за послуги, до 50 євро за нотаріальний переклад, місяць на роботу.
Знаю, що люди підтверджують. Необхідний рівень мови залежить від роботи, на яку претендуєте.
Мию чакри щоденно• 08 февраля 2024
Ответ дляКавуся
а правда, что словаки легко понимают чешский, а чехи словацкий - с трудом?
где-то про это читала, но не понимаю, как это возможно, учитывая, что не так давно существовал единый чехословацкий язык.
Кавуся• 08 февраля 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Єдиної чехословацької мови не існувало ) Мови дуже схожі, лексика - на 85%. Але розвиток словацької і чеської мов був різний.
Словаки краще розуміють чеську, бо частина мультфільмів, фільмів, книг в Словаччину приходять в чеській озвучці або перекладі. В універі студенти часто використовують чеські джерела. Шуткують, що словацькі діти чеській вчаться на мультиках.
Коли ми в Празі говорили словацькою, нас прекрасно розуміли )
Мию чакри щоденно• 08 февраля 2024
Ответ дляКавуся
ой, можно еще спрошу? а подтвержденный в Словакии диплом котируется в Чехии? или в каждой европейской стране надо отдельно проходить все эти процедуры?
хочу понять, как это вообще работает. как сами европейцы туда-сюда мигрируют по континенту по трудовым вопросам?
Кавуся• 08 февраля 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Ні, треба окремо визнавати, наскільки я знаю. І в Чехії, здається, немає договору про взаємне визнання дипломів з Україною.
Мию чакри щоденно• 08 февраля 2024
Ответ дляКавуся
а бесплатные курсы изучения языка есть там для украинцев? или вы другим способом его изучали?
Кавуся• 08 февраля 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Було багато, зараз мало залишилося. В принципі, на ютубі є лекції по Krížom Krážom (це стандартні книги по вивченню словацької зараз) і можна ці книги знайти в електронному варіанті. По суті, для початкових знань цього буде достатньо, тому що на курсах все рівно - 20+ людей, поки всі по черзі відповідають, час плине.
Налогообложу• 08 февраля 2024
Повна. Працюю у вищій освіті.
Хочу в БАНю• 08 февраля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Так, я теж спеціаліст. Бо диплом до 2014 року отримувала. А ось ті, що зараз вчаться, то бокалавр - повна вища освіта.
скорее специЯлист, который пишет бОкалавр
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 февраля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Помилилася, буває.