Вам телефонограмма• 08 февраля 2024
Бакалавр це повна вища освіта?
як зараз вважається?
зовсім заплуталась
дякую
зовсім заплуталась
дякую
Десь так, але...• 08 февраля 2024
Специалист полное считается, если преподавание еще включено (норма с 2012 года), то магистратура
Акуна_Матата• 08 февраля 2024
Ответ дляДесь так, але...
Зараз нема спеціалістів давно вже
Тектологиня 80lv• 08 февраля 2024
Ответ дляДесь так, але...
Немає вже спеціалістів, прокидайтеся
Бегущаяпо• 08 февраля 2024
Базова освіта - бакалавр, повна - магістр або спеціаліст ( до 2014 року)
Реанимация• 08 февраля 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Немає вже спеціалістів, прокидайтеся
Немає але дипломи є.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 февраля 2024
Ответ дляБегущаяпо
зараз немає спеціалістів.
Реанимация• 08 февраля 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Немає вже спеціалістів, прокидайтеся
Дипломи є. Кому там голова болить?
Бегущаяпо• 08 февраля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
зараз немає спеціалістів.
Додала. До 2014 року, але їх прирівняли до магістрів
Реанимация• 08 февраля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
зараз немає спеціалістів.
Зараз немає але люди отримували дипломи спеціалістів і це повна вища освіта
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 февраля 2024
Ответ дляБегущаяпо
Так, я теж спеціаліст. Бо диплом до 2014 року отримувала. А ось ті, що зараз вчаться, то бокалавр - повна вища освіта.
Садоводница• 08 февраля 2024
Ну раз базовое ВЫСШЕЕ образование, значит это высшее, но начальный уровень. Не среднее же..
Бачу_майбутнє• 08 февраля 2024
Ответ дляСадоводница
Бакалавр і магістр – це повна вища освіта, але магістр має більше можливостей, включаючи викладання у ВНЗ. Фаховий молодший бакалавр – це базова вища освіта з меншою кількістю кредитів.
Кавуся• 08 февраля 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Немає вже спеціалістів, прокидайтеся
Спеціалістів вже не випускають, але вони є ))) В мене диплом 1998 року спеціаліста, і мій рівень по закону відповідає рівню сучасного магістра, і це прописано в законі. Саме для цього прописана ця відповідність, для приведення старих рівней освіти до нових.
Мелочунь• 08 февраля 2024
Ответ дляРеанимация
Дипломи є. Кому там голова болить?
Є, а куди їх діти))
Десь так, але...• 08 февраля 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Немає вже спеціалістів, прокидайтеся
Почитала с 2016 отменили, я закончила обучение раньше 🤣
Бабуся Бетман• 08 февраля 2024
Не має такого розділення повна/не повна в законі. Бакалавр -- перший ступінь. Магістр -- другий. Все. (Аспірантура, докторантура 3 та 4тий відповідно).
І так, бакалавр це закінчена вища освіта, якщо питання було в цьому.
Лукава Кішка• 08 февраля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
зараз немає спеціалістів.
И что? Специалисты сейчас приравниваются к магистрам.
ЭмчЭндЭм• 08 февраля 2024
Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти. Другим рівнем вищої освіти є магістр.
Отримання ступеня бакалавра означає здобуття повної вищої освіти. За 2 роки навчання на магістратурі студенти пишуть наукові статті, проходять викладацьку практику та захищають дипломну роботу. Проте, нині більшість привабливих вакансій не вимагають наявність диплома магістра
ЯниЯ• 08 февраля 2024
А если есть одно высшее специалист. То второе высшее по другой специальности меньше по времени занимает?
дама_из_декрета• 08 февраля 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Неповна
Повна це спеціаліст, магістр
Бакалавр это полная
Силиконочка• 08 февраля 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Неповна
Зараз повна.
Спеціалістів не має. А машіст вже дає право викладання, там більше теорії вищрої школи і пелагогіки, ніж предметів по спеціальності.
Бакалавр і магістр – це повна вища освіта, але магістр має більше можливостей, включаючи викладання у ВНЗ.
Десь так, але...• 08 февраля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А сколько на бакалавра сейчас учатся? Мы учились 4 года. На специалиста 1 год. Можно было на магистра идти, тоже 1 год, но туда в 2011 пускали только тех кто планировал продолжать научную деятельность/преподавать
Кавуся• 08 февраля 2024
Ответ дляЯниЯ
Якщо Вам зарахують академічну різницю і Ви зможете вступити не на перший курс.