НеГолосую• 08 февраля 2024

У кого дети в 6-7 кл плохо учатся:вы надеетесь что будет ок или смирились с ПТУ

У кого дети в 6-7 классах (когда еще до 9 класса вроде время еще есть), но при этом дети плохо учатся
Вы надеетесь что ребенок исправится и доучится до 11 класса?
Или смирились что ребенок пойдет в ПТУ/колледж?
Кундалина• 08 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
мого зміна школи не врятує - нема бажання, да і знання так собі
Вам просто не нужно, чтобы ребёнок учился

Шкварочка• 08 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
ну типу весь клас вчиться ці 2 роки, матиме випускний, а твій як неуч - пішов в ПТУ
(то мої таракан з совка..........)
Не ПТУ а коледж. Багато коледжів є першою сходинкою у вищої освіти, і після закінчення можна відразу вступити на 2 курс за однією спеціалізацією.
І випускний в нього буде в коледжі
автор НеГолосую • 08 февраля 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Це гірше, звісно(( просто бувають легкі теми, де дитина справляється, а бувають такі, де потрібна допомога. Я кожний день запитую, чи потрібна допомога. Ну і коли є настрій, можу по рандомному предмету відкрити підручник і питання в кінці параграфа позадавати)) це діє
Я щоденно перевіряю ті ДЗ
Зроблено у 80-х• 08 февраля 2024
Ответ дляКавуся
Це точно. Як їздить в інший кінець міста в старшу школу, то вже можна і в коледж. Це дуже прагматично насправді. Загалом взяли курс на відновлення коледжів і робочих професій. Бо оця проміжна ланка зникла між середньою і вищою освітою. Кожен другий менеджер чи юрист. А саме дипломованих плиточників, поварів, електриків небагато. А це теж потрібна і серйозна професія
В племінника з коледжу всі кухарі працевлаштовані зразу ж після практики, слюсарі, токарі теж(Київ), так це ще до війни така тенденція. Племінник підробляє по суботам, в коледжі зараз щось збирать для ЗСУ, хлопців мотивують фінансово
ФруктЕщеТот• 08 февраля 2024
Ответ дляШкварочка
І випускний в нього буде в коледжі
На третий курс даже, я поступала
автор НеГолосую • 08 февраля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
В нас би скандал був за таке. І всього класу мені не потрібно в підтримку. Я б сама була у директора.
та директор веде укр мову і таке практикує
каже що часу немає - вас багато
Неместная Я• 08 февраля 2024
Я не переймаюсь. Навіть при хороших оцінках хочу його в коледж відправити. Оскільки практичні навички в професії дає саме коледж, універ вже більше по теорії і загальному розвитку.

Шкварочка• 08 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
так, таракани і совкове ’без вищої освіти тти тупік-тупік’((((((((
тому морально ВЖЕ готую себе)
Жах, це коли менеджер міжнародних відносин, чи вчитель хімії та біології баристою працює
автор НеГолосую • 08 февраля 2024
Ответ дляКундалина
чому так думаєте?
автор НеГолосую • 08 февраля 2024
Ответ дляШкварочка
згодна з Вами :)
Кундалина• 08 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
чому так думаєте?
По вашим постам
МадамОхмури• 08 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
тому морально ВЖЕ готую себе)
Так можна піти в коледж, а після на 2-3 курс на заочно і все.
Почемучечка• 08 февраля 2024
Моя донька не буде вчитись в 10-11. Зараз 8-ий клас, не можемо дочекатись коли закінчить 9 клас, щоб піти вчитись в коледж. Ходить багато років на профільні курси. Живе тим, що робить)
автор НеГолосую • 08 февраля 2024
Ответ дляКундалина
По вашим постам
Нажаль Ви помиляєтесь
Важко з кількох постів скласти точне уявлення про людину (а також ситуацію вцілому)
Кундалина• 08 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
Нажаль Ви помиляєтесь
’мого зміна школи не врятує - нема бажання, да і знання так собі’.
Ваша тема - троллинг.
ДелиВерка• 08 февраля 2024
ПТУ автослесарь, заканчивает 1 курс, доучиться еще права В, С получит. Дальше если мир, в колледж на предпринимательство и в торгпреды к дяде пойдет работать.
автор НеГолосую • 08 февраля 2024
Ответ дляКундалина
Ваша тема - троллинг.
Можете вважати що завгодно
Я вас почула, дякую!
МадамОхмури• 08 февраля 2024
Ответ дляСовбез
У меня брат плохо учился, а потом в 9 взялся за учёбу и сейчас кандидат наук. Наверное надо иметь силу воли,чтоб побороть лень и сесть за учёбу
У меня муж такой. В 1-3 на отлично, а дальше полностью скатился. Но появилась мотивация и он сам готовилчя к экзаменам и поступил.
забиякина• 08 февраля 2024
Син закінчує 9 клас, вчитись не хоче, немає мотивації, нічого з уроків майже не робить. Оцінки від 5 до 12. В коледж йти не хоче, піде в 10 клас, якщо його в цій школі візьмуть. Бо школа фіз-мат гімназія. Сам поступив в 7 клас, здавав іспити і ось так з´їхав. Не знаю, вже немає сил говорити, пояснювати, про універ не думає.

Анонимарик• 08 февраля 2024
Ответ дляПочемучечка
Она а колледже всё равно будет 2 года проходить школьную программу 10 и 11 класса
Почемучечка• 08 февраля 2024
Ответ длязабиякина
А про що думає? За що планує жити?
Почемучечка• 08 февраля 2024
Ответ дляАнонимарик
Она об этом знает, но там программа будет намного проще чем сейчас.
Ручки-Крючки• 08 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
спасибо!
это все он-лайн курсы - верно?
Да, все онлайн, еще вспомнила тоже понравились вот на картинке, но они больше по аниме стилям, дочка пока решила не продолжать. Зато у них есть и оффлайн в Киеве, с хорошими планшетами и атмосферой
забиякина• 08 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
(то мої таракан з совка..........)
То реально ваші таракани. Бо маю ще доньку 18 років. Після 9 класу поступила в коледж на дизайн. Вчиться з задоволенням.
Щас ухожу• 08 февраля 2024
Знаю взрослых людей много таких, что учились плохо в школе, но выросли и полюбили учить новое в своей сфере. Доучивались в сознательном возрасте после 20, 30, 40 по выбранному профилю. Даже кандидатские и докторские некоторым не лень было делать спустя годы. Или получать два три дополнительных вышних. И после ПТУ и без ПТУ. Кто-то сначала поработал, поездил по миру, перебесился в молодости, а потом взялся за ум.
Главное, чтоб у человека жизненные силы были, здоровье, интерес к жизни, коммуникабельность хороший помощник по жизни. Образование дело наживное.
Папобус• 08 февраля 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
А что доучиться до 11 класса это достижение великое?
По мне, в 10-11 протирание штанов и пойти учиться в колледж гораздо полезней
Теж вважаю 10 і 11 дарма два роки згаяного часу
Намакушка• 08 февраля 2024
Автор, не о том печалитесь, если учится плохо, но руки из нужного места, то вполне можно получить хорошую специальность и развиться в ней неплохо.
Мой тоже в 6 классе , светлая голова, но лень, ничего не хочет делать или делает на ’отвали’ оценки средние только потому что память хорошая , но усилий прикладывает 0. Не знаю что с этим делать, всегда ищет самый короткий путь ....но самое тревожное - на какую то специальность рабочую идти- даже не знаю на какую, руки не из правильного места, все падает, все разбивает, ломает ( случайно, потому что спешит ). Надо, наверное, к неврологу отвести , может чего посоветует
Вкаблучках• 08 февраля 2024
Я сильно не переживаю за науку.Аби дочка англійську вчила.Всеодно потім більшість молоді їде на заробітки.З теперішніх зарплат навіть ремонт не варто починати, не те що житло купити своє.
Синди Кроуфорд• 08 февраля 2024
Ответ дляПапобус
А що в коледжі поганого ?
А что хорошего?
забиякина• 08 февраля 2024
Ответ дляПочемучечка
А про що думає? За що планує жити?
Айтишником :) В нього добре голова працює, шарить в цій сфери, сам щось вчить, програмує. Батько в цій сфері працює і в нього багато людей, не маючи певної освіти, а маючи голову на плечах добре заробляють. От і мій вирішив, що навіщо йому те навчання. Сподіваюсь, що дойде скоро, що освіта потрібна, як і і знання.