НеГолосую• 08 февраля 2024

У кого дети в 6-7 кл плохо учатся:вы надеетесь что будет ок или смирились с ПТУ

У кого дети в 6-7 классах (когда еще до 9 класса вроде время еще есть), но при этом дети плохо учатся
Вы надеетесь что ребенок исправится и доучится до 11 класса?
Или смирились что ребенок пойдет в ПТУ/колледж?
Снегопадка• 08 февраля 2024
Якщо ви нічого не зробите разом, щоб ситуація змінилася - вона не зміниться. Ну, і давайте не будемо забувати, що наша система освіти робить все, щоб загубити в дітях будь-яку цікавість до навчання.

Синди Кроуфорд• 08 февраля 2024
Ответ дляПапобус
Ну в школі краще
10-11 без знань
Зате здавай гроші на подарунки
Зачем вы выбрали школу, где 10-11 без знаний и нужно сдавать на подарки?
Папобус• 08 февраля 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Я вибрала училище після 9 класу ,а потім університет

Ви знаєте - і здорова , і успішна , і все ладиться в житті
Синди Кроуфорд• 08 февраля 2024
Ответ дляПапобус

Тогда о какой мифический школе с подарками вы пишете?
Коко На Страже• 08 февраля 2024
Якщо коледж буде в нашому місті, то чому і ні
Зроблено у 80-х• 08 февраля 2024
Ответ дляКавуся
Умнічка. Хай все в юнака вийде
Так тут пишуть, що мало для юнака 17літнього....він лиш сесію здав, а а нас смородина достигла , вивозив тиждень електричкою в Київ по 4 відра в день(я обривала, готувала, він вивозив/продавав, бо мама в мене вже в поважному віці). Продаж ягід казав, що більше сподобалося, ніж працювати в готелі, спродав всю смородину, тиждень вдома побув і каже: я іду працювати з понеділка. Я була здивована, бо в нас навіть не питав поради, якби не очне навчання, залишився б в готелі далі працювати
Зроблено у 80-х• 08 февраля 2024
Ответ дляMissdior_22
я працюю в освіті. Молодший бакалавр це не вища освіта. І коледж не місце здобуття вищої освіти. Щоб мати норм диплом, треба отримати бакалавра, а багато хто вимагає ще й магістра. Тільки тоді в людини нормальна вища освіта. Коледж це трохи вище як училище.
Для чого магістр, хіба що для можливості викладати і все. Для роботодавця в наш час диплом відходить на другий план. А навики виш дає дуже посередні в наш час, далекі від реальності

Я на хвилинку• 08 февраля 2024
З особистого досвіду-мої краще стали вчитися до 10-11 класу.Хоча у 6-7 були трійки.Син більш лінивий-але основні предмети підтягнув з 6-7 балів до 9-11.Донька більш працелюбна-та на 10,7 середнього балу в 11 класі вийшла.Багато знаю випадків(і в моєму класі такі були),коли колишні трійочники у 8-10 класі стали вчитися так,що мені -відмінниці з першого класу, аж страшо стало(не люблю конкуренціі ))
Зроблено у 80-х• 08 февраля 2024
Ответ дляСусановна
Пту
ПТУ планували закривати...і перепрофільовуваьи в коледжі, що знову змінили вектор?
Кавуся• 08 февраля 2024
Ответ дляСусановна
Послухайте мене будь ласка. Якщо ви плануєте все ж ВУЗ то йдіть у школа + вуз.
Я вже 100 раз пожаліла що донька пішла в коледж. Бо після коледжа вирішила що вже все знає, а же розумні люди сказали що ВО не потрібна, головне знання. І все, вже у вуз йти не хоче. Вже купа проєктів, хоче йти працювати.
Скажіть дочці, що ця формальна бумага про ВО їй в житті дуже буде потрібна. Хай заочно. Бо закони міняються, може настати час, що без ВО не візьмуть на бажану роботу. А на держ службу точно не візьмуть
Шалена красуня• 08 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
Перепрошую, але я в жодному з повідомлень НЕ писала що ми НЕ намагаємось змінити
Ну і ВИ ж не знаєте який анамнез був у дитини
п.с. ПТУколдеж розглядаю з позиції роб спецільності - руки з того місця, творча дитина
якщо ви з´ясували в чому причина шкільної неуспішності і намагались це вирішити, але нічого не вдалось, то навряд чи щось кардинально зміниться через 2 роки.

Але якщо ваші хвилювання з приводу отримання вищої освіти, то можу сказати, що український диплом вже давно не є свідченням якихось особливих здібностей чи розуму. Важливо не який в тебе диплом, а який ти спеціаліст, і який результат ти можеш дати. Тому що саме за це платят гроші.
Творчість - це супер, цьому можна знайти застосування в будь-якій сфері.

До речі, креативність завжди корелює з інтелектуальним розвитком. Це дані наукових досліджень. Креативна людина не можу бути тупою. Але може бути інтелектуально розвинута, але не креативна. Такий зв´язок.

Тому видихайте)
Кавуся• 08 февраля 2024
Ответ дляMissdior_22
А що є різниця училище, пту і коледж?
Сусановна• 08 февраля 2024
Ответ дляКавуся
так кажем. Але ж хто слухає((
Сусановна• 08 февраля 2024
Ответ дляКавуся
А що є різниця училище, пту і коледж?
училище та ПТУ це одне й теж .
Коледж це колишні технікуми.
Кавуся• 08 февраля 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Який молодець, толкового хлопця виховали. Такий не пропаде
Кавуся• 08 февраля 2024
Взагалі, автор, дякую.
Корисна тема вийшла, багато потрібної інформації отримали і надихаючих прикладів
Зроблено у 80-х• 08 февраля 2024
Ответ дляКавуся
Дай Бог.

Йому б бути психологом, якось дуже легко розрулює стосунки (казав, що він не проти отримати другу освіту в цьому напрямку). Але поки вчиться на авіатехніка (це довгий шлях).
Ручки-Крючки• 08 февраля 2024
Ответ дляСусановна
Я не думаю что много проектов это плохо. У моей такие интересы что вообще не факт что универ нужен, разве что где-то не у нас, потому что в Украине нет универов, которые дадут ей то что она хочет.
Или неофициальный, типа Проджектора.
Так что будем смотреть
Фісташкова кава• 08 февраля 2024
как правило либо 10-11 приходит осознание того, что таки надо, либо полностью забивают на учебу.

ФруктЕщеТот• 08 февраля 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Та ладно, мне в вузе никто не платил за практику, и это не мешает мне работать в айти и получать не 20-30т)
Для практики 10т это очень даже
Можно подумать тут все работают тыс на 100, и на 30 и не глянут. Да если тут клич кинуть кто хочет работать за 20-30 тыс до 80% захотят
Марс атакует• 08 февраля 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Или неофициальный, типа Проджектора.
Так что будем смотреть
Дочь подруги в Чехии учится на дизайнера. В основном делают все руками.
Предметов, где учить и писать надо оч. мало.
sky-labs• 08 февраля 2024
Не надеюсь, моя хорошо учится ия знаю рецепт ’допинга’.
С и БЕЗ - разница значительная
Магний постоянно, витамины В курсами, Кардонат длинными курсами, йод-селен, холин, инозитол почти постоянно.
Полноценное питание, сон с 22
автор НеГолосую • 08 февраля 2024
Ответ дляШалена красуня

Тому видихайте)
ДЯКУЮ!!!!
автор НеГолосую • 08 февраля 2024
Ответ дляКавуся
Взагалі, автор, дякую.
всім дописувачам - ДЯКУЮ!
Пушап Мі мі• 08 февраля 2024
Ответ дляCopy-Paste
да... тоже двое... надоело уже гавкать с утра до вечера - уроки уроки уроки....
Вот и я так. Только и гавкаю, им ничего не надо - 6ой и 4ой класс
Copy-Paste• 08 февраля 2024
Ответ дляПушап Мі мі
сестра 7 и 4
Пушап Мі мі• 08 февраля 2024
Ответ дляlisenok_8282
в мене син навчався середньо. казав, мамо , мені це нецікаво. ми змирилися, будь як буде. в результаті він дуже непогано склав НМТ і вступив до інституту. буде рятувальником. це йому дуже подобається і він реально вчиться. ми не впізнаєм свою дитину, сесію перу здав майже на відмінно, весь час шось вчить, презентує, друкує. а він каже - мені це дуже цікаво і дуже подобається, тому і вчуся.
А как специальность называется чтоб спасателем быть?
ПробілНеПрацює• 08 февраля 2024
Знакомые которые учились один на 6-7, другой на 6-8, поступили в универы, первый на учителя укр мови, второй на логистику, еще учатся. Родственник учился очень средне, по математике было 4, после 9 класса поступил в техникум, закончил с красным дипломом, поступил в универ, устроился на работу механиком (учился по этой специальности), потом занимал руководящие должности, главный механик, начальник производства. Еще одного знакомого выгнали с техникума, долго болтался по подработкам, потом додумался пойти на контракт в армию, не знаю кем, но там и остался. Еще один еле закончил техникум, тоже болтался с работы на работы, сейчас нашел что-то. Все так или иначе устроятся, с голода не помрут, дело не только в оценках, какие-то наклонности у ребенка должны быть, вот в связи с ними и пусть поступает, если не получится в универ, можно в техникум или колледж, потом в универ при желании. И еще, 6-7, это предел возможностей или лень? Если лень, то пинать (в переносном смысле), пусть налегает на предметы, которые легче даются..
lisenok_8282• 08 февраля 2024
Ответ дляПушап Мі мі
’Цивільний захист’
Янка-угомонись• 08 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
Нічого, просто то не вища освіта, тригерить мене трохи
Меня попустило, когда одноклассники сына, закончив институты, пошли кто таксистом, кто маникюршей. Сидеть 2 лишних года в школе, потом оплачивать институт, даже бюджет, чтобы потом диплом просто валялся, а работать там, где хорошо платят, та ну.