НеГолосую• 08 февраля 2024
У кого дети в 6-7 кл плохо учатся:вы надеетесь что будет ок или смирились с ПТУ
У кого дети в 6-7 классах (когда еще до 9 класса вроде время еще есть), но при этом дети плохо учатся
Вы надеетесь что ребенок исправится и доучится до 11 класса?
Или смирились что ребенок пойдет в ПТУ/колледж?
Снегопадка• 08 февраля 2024
Якщо ви нічого не зробите разом, щоб ситуація змінилася - вона не зміниться. Ну, і давайте не будемо забувати, що наша система освіти робить все, щоб загубити в дітях будь-яку цікавість до навчання.
Синди Кроуфорд• 08 февраля 2024
Ответ дляПапобус
Ну в школі краще
10-11 без знань
Зате здавай гроші на подарунки
10-11 без знань
Зате здавай гроші на подарунки
Зачем вы выбрали школу, где 10-11 без знаний и нужно сдавать на подарки?
Папобус• 08 февраля 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Я вибрала училище після 9 класу ,а потім університет
Ви знаєте - і здорова , і успішна , і все ладиться в житті
Синди Кроуфорд• 08 февраля 2024
Ответ дляПапобус
Тогда о какой мифический школе с подарками вы пишете?
Зроблено у 80-х• 08 февраля 2024
Ответ дляКавуся
Умнічка. Хай все в юнака вийде
Так тут пишуть, що мало для юнака 17літнього....він лиш сесію здав, а а нас смородина достигла , вивозив тиждень електричкою в Київ по 4 відра в день(я обривала, готувала, він вивозив/продавав, бо мама в мене вже в поважному віці). Продаж ягід казав, що більше сподобалося, ніж працювати в готелі, спродав всю смородину, тиждень вдома побув і каже: я іду працювати з понеділка. Я була здивована, бо в нас навіть не питав поради, якби не очне навчання, залишився б в готелі далі працювати
Зроблено у 80-х• 08 февраля 2024
Ответ дляMissdior_22
я працюю в освіті. Молодший бакалавр це не вища освіта. І коледж не місце здобуття вищої освіти. Щоб мати норм диплом, треба отримати бакалавра, а багато хто вимагає ще й магістра. Тільки тоді в людини нормальна вища освіта. Коледж це трохи вище як училище.
Для чого магістр, хіба що для можливості викладати і все. Для роботодавця в наш час диплом відходить на другий план. А навики виш дає дуже посередні в наш час, далекі від реальності
Я на хвилинку• 08 февраля 2024
З особистого досвіду-мої краще стали вчитися до 10-11 класу.Хоча у 6-7 були трійки.Син більш лінивий-але основні предмети підтягнув з 6-7 балів до 9-11.Донька більш працелюбна-та на 10,7 середнього балу в 11 класі вийшла.Багато знаю випадків(і в моєму класі такі були),коли колишні трійочники у 8-10 класі стали вчитися так,що мені -відмінниці з першого класу, аж страшо стало(не люблю конкуренціі
))
Зроблено у 80-х• 08 февраля 2024
Ответ дляСусановна
Пту
ПТУ планували закривати...і перепрофільовуваьи в коледжі, що знову змінили вектор?
Кавуся• 08 февраля 2024
Ответ дляСусановна
Послухайте мене будь ласка. Якщо ви плануєте все ж ВУЗ то йдіть у школа + вуз.
Я вже 100 раз пожаліла що донька пішла в коледж. Бо після коледжа вирішила що вже все знає, а же розумні люди сказали що ВО не потрібна, головне знання. І все, вже у вуз йти не хоче. Вже купа проєктів, хоче йти працювати.
Скажіть дочці, що ця формальна бумага про ВО їй в житті дуже буде потрібна. Хай заочно. Бо закони міняються, може настати час, що без ВО не візьмуть на бажану роботу. А на держ службу точно не візьмуть
Шалена красуня• 08 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
Перепрошую, але я в жодному з повідомлень НЕ писала що ми НЕ намагаємось змінити
Ну і ВИ ж не знаєте який анамнез був у дитини
п.с. ПТУколдеж розглядаю з позиції роб спецільності - руки з того місця, творча дитина
якщо ви з´ясували в чому причина шкільної неуспішності і намагались це вирішити, але нічого не вдалось, то навряд чи щось кардинально зміниться через 2 роки.
Але якщо ваші хвилювання з приводу отримання вищої освіти, то можу сказати, що український диплом вже давно не є свідченням якихось особливих здібностей чи розуму. Важливо не який в тебе диплом, а який ти спеціаліст, і який результат ти можеш дати. Тому що саме за це платят гроші.
Творчість - це супер, цьому можна знайти застосування в будь-якій сфері.
До речі, креативність завжди корелює з інтелектуальним розвитком. Це дані наукових досліджень. Креативна людина не можу бути тупою. Але може бути інтелектуально розвинута, але не креативна. Такий зв´язок.
Тому видихайте)
Кавуся• 08 февраля 2024
Ответ дляMissdior_22
А що є різниця училище, пту і коледж?
Сусановна• 08 февраля 2024
Ответ дляКавуся
так кажем. Але ж хто слухає((
Сусановна• 08 февраля 2024
Ответ дляКавуся
А що є різниця училище, пту і коледж?
училище та ПТУ це одне й теж .
Коледж це колишні технікуми.
Кавуся• 08 февраля 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Який молодець, толкового хлопця виховали. Такий не пропаде
Кавуся• 08 февраля 2024
Взагалі, автор, дякую.
Корисна тема вийшла, багато потрібної інформації отримали і надихаючих прикладів
Зроблено у 80-х• 08 февраля 2024
Ответ дляКавуся
Дай Бог.
Йому б бути психологом, якось дуже легко розрулює стосунки (казав, що він не проти отримати другу освіту в цьому напрямку). Але поки вчиться на авіатехніка (це довгий шлях).
Ручки-Крючки• 08 февраля 2024
Ответ дляСусановна
Я не думаю что много проектов это плохо. У моей такие интересы что вообще не факт что универ нужен, разве что где-то не у нас, потому что в Украине нет универов, которые дадут ей то что она хочет.
Или неофициальный, типа Проджектора.
Так что будем смотреть
Или неофициальный, типа Проджектора.
Так что будем смотреть
Фісташкова кава• 08 февраля 2024
как правило либо 10-11 приходит осознание того, что таки надо, либо полностью забивают на учебу.
ФруктЕщеТот• 08 февраля 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Та ладно, мне в вузе никто не платил за практику, и это не мешает мне работать в айти и получать не 20-30т)
Для практики 10т это очень даже
Можно подумать тут все работают тыс на 100, и на 30 и не глянут. Да если тут клич кинуть кто хочет работать за 20-30 тыс до 80% захотят
Марс атакует• 08 февраля 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Или неофициальный, типа Проджектора.
Так что будем смотреть
Или неофициальный, типа Проджектора.
Так что будем смотреть
Дочь подруги в Чехии учится на дизайнера. В основном делают все руками.
Предметов, где учить и писать надо оч. мало.
НеГолосую
• 08 февраля 2024
Ответ дляШалена красуня
Тому видихайте)
ДЯКУЮ!!!!
НеГолосую
• 08 февраля 2024
Ответ дляКавуся
Взагалі, автор, дякую.
всім дописувачам - ДЯКУЮ!
Пушап Мі мі• 08 февраля 2024
Ответ дляCopy-Paste
да... тоже двое... надоело уже гавкать с утра до вечера - уроки уроки уроки....
Вот и я так. Только и гавкаю, им ничего не надо - 6ой и 4ой класс
Copy-Paste• 08 февраля 2024
Ответ дляПушап Мі мі
сестра 7 и 4
Пушап Мі мі• 08 февраля 2024
Ответ дляlisenok_8282
в мене син навчався середньо. казав, мамо , мені це нецікаво. ми змирилися, будь як буде. в результаті він дуже непогано склав НМТ і вступив до інституту. буде рятувальником. це йому дуже подобається і він реально вчиться. ми не впізнаєм свою дитину, сесію перу здав майже на відмінно, весь час шось вчить, презентує, друкує. а він каже - мені це дуже цікаво і дуже подобається, тому і вчуся.
А как специальность называется чтоб спасателем быть?
ПробілНеПрацює• 08 февраля 2024
Знакомые которые учились один на 6-7, другой на 6-8, поступили в универы, первый на учителя укр мови, второй на логистику, еще учатся. Родственник учился очень средне, по математике было 4, после 9 класса поступил в техникум, закончил с красным дипломом, поступил в универ, устроился на работу механиком (учился по этой специальности), потом занимал руководящие должности, главный механик, начальник производства. Еще одного знакомого выгнали с техникума, долго болтался по подработкам, потом додумался пойти на контракт в армию, не знаю кем, но там и остался. Еще один еле закончил техникум, тоже болтался с работы на работы, сейчас нашел что-то. Все так или иначе устроятся, с голода не помрут, дело не только в оценках, какие-то наклонности у ребенка должны быть, вот в связи с ними и пусть поступает, если не получится в универ, можно в техникум или колледж, потом в универ при желании. И еще, 6-7, это предел возможностей или лень? Если лень, то пинать (в переносном смысле), пусть налегает на предметы, которые легче даются..
lisenok_8282• 08 февраля 2024
Ответ дляПушап Мі мі
’Цивільний захист’
Янка-угомонись• 08 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
Нічого, просто то не вища освіта, тригерить мене трохи
Меня попустило, когда одноклассники сына, закончив институты, пошли кто таксистом, кто маникюршей. Сидеть 2 лишних года в школе, потом оплачивать институт, даже бюджет, чтобы потом диплом просто валялся, а работать там, где хорошо платят, та ну.