So_so• 08 февраля 2024

Заявление Залужного ...

В перші найскладніші дні Великої Війни ми вистояли проти підлого та сильного ворога. Вистояли разом. Наша битва триває і щодня змінюється. Завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024 року. Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом.

Щойно ми зустрілись з Верховним Головнокомандувачем. Важлива та серйозна розмова.
Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії.

Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, Президенту України.

Я пишаюсь кожним та кожною в Збройних Силах України, які захищають майбутнє наших дітей. Усіма солдатами, сержантами та офіцерами. Схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя за Україну і свободу. Пам’ятаємо і помстимося за всіх.

Українці обовʼязково переможуть.

Слава Україні!
sky-labs• 08 февраля 2024
Ответ дляBelle Cherie
це стало зрозуміло, після вбивства помічника, яке виставили нещасним випадком і замняли. Всі смерті серед політ та військових не випадкові. Зеленський перетворює Україну на рашу і сам вже в лаврах хуйла...
Главное чтобы мы не превратились в орков-терпил и вовремя приняли меры
Зелень к этому хорошо подготовилась - раздутые полчища полиции на фронт не уйдут...
СhanelKa• 08 февраля 2024
Ответ дляSlobozhanochka
Слухайте, начебто issida написала. Один в один стиль.
А де Ісіда?
Чому не святкує?
Veselka8• 08 февраля 2024
После победы.
Будем голосовать за партию Сырского.
Я думаю Сырский достойный конкурент Зеленскому на выборах от военных.
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляКокоСина
Чому перебити? Якщо сьогодні оприлюднення, то обмін був вчора. Так співпало
Точно-точно)))
raven_i• 08 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Зараз вам почнуть писати ,що ви порохобот.
Позаочі Сирського в армії назавають ’Генерал 200’
Що б знищити якнайбільше українців,Зеленський і робить цей вибір.
Де? Хто так називає? Я не захищаю його, однак і паніку не підтримую.
Харківську операцію минулорічну знаєте хто провів? Ні? Так от то Сирський, і досить вдало провів, слава Богу.
З якими, вибачте, настроями людині йти на посаду, коли його вже ненавидять без підстав?
БальзаковскийВозраст• 08 февраля 2024
Ответ дляолена олена
І вам - геть на рашу Страдаліци за руським миром повилазили
«Мир» з Зеленським звісно краще
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
Где те кто орал неделю назад, что увольнение Залужного русский фейк и пишут только матрёшки?
Ось Маньки-ісіди не чутно)))
nenatasha• 08 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
У бункерного алкаша герасима и у всего генералитета рашки побледнели лица сегодня.
Теперь им не против пиарщика придется воевать.
А против профессионала, который уже не раз макал в дерьмо всю военную верхушку рф и их военную мысль.
Это великий человек, которого русня боится.
Она боится нас и Сырского который поведет нас к победе.
Настюшка, ти перелогінилась?
laska_vo• 08 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
▪️Многими считается человеком Ермака и Зеленского.
Россиянин по национальности, родился в селе Новинки во Владимирской области РФ;
И ЧТО? У нас родились в Украине с самыми-самыми украинскими корнями и фамилиями, сейчас сидят в москве лижут сапоги и ботинки русне и хуйлу. И что?
Мясные штрумы и тд мимо
Короче русне и их ботве дали команду мочить нового главкома
Пока вы в интеренете будете перемегать Сырского и его биографию, он утилизируют всю русню, под его командованием русня будет уничтожена а Украина освобожденна.
Слава герою! Слава Сырскому.
Сырский - МЕЧ Украины.
7 хвилин назад ведуча 24 каналу - америка рекомендувала сконцентрувати сили на сході, але Залужний непослуха, і тримав фронт на сході і заході. А Сирський молодець, сказав - ’ Бахмут це діло принципа’. І вів там страшні боі з тисячами загиблих наших солдат. Можете у записі послухати.
Ms. Wonka• 08 февраля 2024
Ответ дляksusha1155
Коли совок розвалили йому було 26 років.
И в 26 лет он уже был офицером, закончившим советское военное училище. Это так, к слову.
nenatasha• 08 февраля 2024
Ответ дляsky-labs
Да.
Для того чтобы стране повзрослеть нужно попасть в катастрофу.
Выжившее население не будет голосовать по приколу
головне, щоб було за кого голосувати, а не вибір без вибору(
healer09648293• 08 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Точно переможуть? Чи це для красного слівця? Набридли уже марні сподівання

І оце помстимося за всіх -краще б до цього не допустили. Помстіться тим хто ядерну зброю віддав. Просимо
Точно, вже в печінках оці їх солоденькі слівця. Спочатку Арестович заспокоював зі своїм 2-3 тижні, потім мер Мелітополя який в полоні був на початку війни, весь час оцю дурню співа - всіх переможемо, всім помстимося, всі будуть відповідати за скоєне. І зєля його самолічно із полону витягував, таку бучу підняв .. і для європейських лідерів в тому числі, аби не ледь вони самолічно бігли визволяти мера Мелітополя блін… хоча з іншими головами якихось окупованих міст не були ніякого галасу. І от тепер зробили його головою запорізької ова … а він і далі меле що все буде добре. А по суті нічого …
Чомучка• 08 февраля 2024
Ответ дляMs. Wonka
А в Україну як і коли потрапив?
owl62• 08 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
И что что родился в рашке и учился там?
Он убил больше русских оккупантов чем любой украинец в истории.
Под его командованием мы освободили Харьковщину и защитили столицу.
Это великий человек.
И вообще мы не нацисты в отличии от русских.
Ви вже всіх колаборантів пробачили? декілька днів назад Ви про всепрощення колаборантів писали. Тепер зрозуміло чому
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляАноним Первый
В нас є 150 тис дармоїдів є, які крали і ніхрена не робили пару років, а потім пішли на величезні пенсії в молодому віці.

Чому їх не рухають???
Бо вірні пси мають захищати слуг від народу
Реверанс• 08 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
И что что родился в рашке и учился там?
Это великий человек.
Харків ?
Серйозно?
Хоч поцікавтеся героями нашої війни,бо геть соромно виходить.
Звільняє один,а лаври іншому.
Сирського з української армії краще було б зовсім прибрати,він не здатен доцільно використовувати людей,тупо йде калька рашистів
Ми за ценой не постоім.
А це не солдатики,це живі люди.
Думати треба
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляМанула
Фурса
Найбільша помилка з часів повномасштабного вторгнення зроблена
Це не помилка, на жаль... невже ще не зрозуміло?
Ms. Wonka• 08 февраля 2024
Ответ дляVlada-Maria
Ось Маньки-ісіди не чутно)))
Тут Весёлка жжёт за двоих
dressa_lux• 08 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
После победы.
Будем голосовать за партию Сырского.
За сдачу Дебальцево Порошенко наградил генерала Сырского орденом «За мужество» 2-й степени и повысил до генерал-лейтенанта. За сдачу Авдеевки думаю Сыркий получит звание Генералиссимуса!
nenatasha• 08 февраля 2024
Понесло мене значить на кацапські помийки, ну що ж Зеленський догодив, так догодив.
Вони там б´ються в екстазі від радісної новини, що ’хохлами будет руководить москаль’.
Valeriya_fw• 08 февраля 2024
Ответ дляhealer09648293
А меня просто передергивает от слов, мы обязательно отомстим - с.. ка, погибшим, их родственникам вот реально легче сразу стало, сколько уложили людей и сколько еще собираются… уроды, просто нет слов
Elen_17• 08 февраля 2024
Вот не понимаю - Залужный ли, Сырский, другая фамилия..., воевать нечем и некем.... исходные данные не изменились....
олена олена• 08 февраля 2024
Ответ дляБальзаковскийВозраст
«Мир» з Зеленським звісно краще
У нас що, вибір між яником і зелею? З якої радості? Інших не існує?
sky-labs• 08 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
Дайте-ка я вас забаню
lady.dziu2011• 08 февраля 2024
Ответ дляЛето72
Відлік пішов. Останньою краплею буде, коли Єрмак вмостить свою кротячу сраку в крісло прем´єра. А він це зробить
Він вже мостить туди свою дупу
Шеллар• 08 февраля 2024
Ответ дляsky-labs
Дайте-ка я вас забаню
Пітримую. Може і автор теми приєднається?
Valeriya_fw• 08 февраля 2024
Ответ дляnenatasha
Как у вас нервы выдерживают их читать, я не могу
Реверанс• 08 февраля 2024
Ответ дляMs. Wonka
Парадокс в том, что фразу Ленина про кухарок, люто перекрутили в совке, а народ её растаскал, не потрудившись залезть в первоисточник.
Мы не утописты. Мы знаем, что любой чернорабочий и любая кухарка не способны сейчас же вступить в управление государством.©
Сейчас меня заплюют за Ленина, но он имел ввиду, что неподготовленный человек не может управлять страной.
А у нас артист самодеятельности у власти...
А леніна де готували до керівництва срср?Недоучка,придурок і маньяк ваш ленін,таке собі розтиражоване чмо
Icosmo• 08 февраля 2024
Сенат проголосував… 60 голосів за.. ,
то це їх умова була?
Вітерець• 08 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
Понятно 😆