So_so• 08 февраля 2024

Заявление Залужного ...

В перші найскладніші дні Великої Війни ми вистояли проти підлого та сильного ворога. Вистояли разом. Наша битва триває і щодня змінюється. Завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024 року. Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом.

Щойно ми зустрілись з Верховним Головнокомандувачем. Важлива та серйозна розмова.
Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії.

Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, Президенту України.

Я пишаюсь кожним та кожною в Збройних Силах України, які захищають майбутнє наших дітей. Усіма солдатами, сержантами та офіцерами. Схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя за Україну і свободу. Пам’ятаємо і помстимося за всіх.

Українці обовʼязково переможуть.

Слава Україні!
Belle Cherie• 08 февраля 2024
Ответ дляsky-labs
Главное чтобы мы не превратились в орков-терпил и вовремя приняли меры
Зелень к этому хорошо подготовилась - раздутые полчища полиции на фронт не уйдут...
чи є у нас протисила зелені? дуже надіюсь не всіх пересадили і не всі виїхали..сумно і страшно, що у нас два ворога: зовнішній і внутрішній..

Доречі де там зелеботи віхола і інші? щось не видно у темі(
bolidd• 08 февраля 2024
кажу і буду казати, єдине що нам допоможе це коли зелених циркулів винесуть на кривавих вилах
Манула• 08 февраля 2024
Ответ дляnenatasha
головне, щоб було за кого голосувати, а не вибір без вибору(
Головне, щоби нам ще дожити до демократичних виборів, а не псевдо-виборів, які гуморні артисти можуть нам запропонувати
Yanina-UA• 08 февраля 2024
Ответ дляnenatasha
Понесло мене значить на кацапські помийки, ну що ж Зеленський догодив, так догодив.
Вони там б´ються в екстазі від радісної новини, що ’хохлами будет руководить москаль’.
Головне, щоб потім плакали
Ms. Wonka• 08 февраля 2024
Ответ дляЧомучка
А в Україну як і коли потрапив?
Это ко мне вопрос? Я ему билет, точно не покупала.
Veselka8• 08 февраля 2024
Судя по тому как русня направила всю ботву на поливание Сырского и пиар Залужного - все Зеленский сделал правильно
Как и всегда, русне - п****.
Сырский - маршал. Зеленский - победитель.
путин на коленях.
Украина будет освобождена военным путем.
Все русское будет уничтожено СИЛОЙ.
БальзаковскийВозраст• 08 февраля 2024
Ответ дляYanina-UA
Йому 85 рочків, вже не до поста президента
Ну, Байден же президент
lilu1990• 08 февраля 2024
Ответ дляbolidd
Це буде знак кацапам що вони все правильно роблять, нападаючи на Україну.
lady.dziu2011• 08 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
После победы.
Будем голосовать за партию Сырского.
Я думаю Сырский достойный конкурент Зеленскому на выборах от военных.
Ой пля…..
Реверанс• 08 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
▪️Многими считается человеком Ермака и Зеленского.
Россиянин по национальности, родился в селе Новинки во Владимирской области РФ;
И ЧТО? У нас родились в Украине с самыми-самыми украинскими корнями и фамилиями, сейчас сидят в москве лижут сапоги и ботинки русне и хуйлу. И что?
Мясные штрумы и тд мимо
Короче русне и их ботве дали команду мочить нового главкома
Пока вы в интеренете будете перемегать Сырского и его биографию, он утилизируют всю русню, под его командованием русня будет уничтожена а Украина освобожденна.
Слава герою! Слава Сырскому.
Сырский - МЕЧ Украины.
Сирський меч росії на шиї воїнів України.Ганьба кривавому 200 генералу.ГАНЬБА
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляYanina-UA
Він війсковий, у них дуже специфічні погляди. Я більше в шоці, хто бачить його предидентом, війсковій на посту президента це капець
хто військовий, чотирижди уклоніст-піськограй?
Valeriya_fw• 08 февраля 2024
Ответ дляYanina-UA
Головне, щоб потім плакали
Я уже с каждым днем все меньше в это верю…
Viktoria_St• 08 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
У бункерного алкаша герасима и у всего генералитета рашки побледнели лица сегодня.
Теперь им не против пиарщика придется воевать.
А против профессионала, который уже не раз макал в дерьмо всю военную верхушку рф и их военную мысль.
Это великий человек, которого русня боится.
Она боится нас и Сырского который поведет нас к победе.
Угу, кацап приведет к победе над кацапами. Было бы смешно, если бы не было так грустно. К капитуляции он нас приведет, а перед этим к бойне мужчин наших.
Ksenia2291• 08 февраля 2024
Ответ дляraven_i
Де? Хто так називає? Я не захищаю його, однак і паніку не підтримую.
Харківську операцію минулорічну знаєте хто провів? Ні? Так от то Сирський, і досить вдало провів, слава Богу.
З якими, вибачте, настроями людині йти на посаду, коли його вже ненавидять без підстав?
Ой, бедняжка, как будто не знал, куда идёт. Вот Зеля, например, прекрасно знает, как к нему и его действиям сейчас относятся, но продолжает дальше дно пробивать
ksusha1155• 08 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Харків ?
Серйозно?
Хоч поцікавтеся героями нашої війни,бо геть соромно виходить.
Звільняє один,а лаври іншому.
Сирського з української армії краще було б зовсім прибрати,він не здатен доцільно використовувати людей,тупо йде калька рашистів
Ми за ценой не постоім.
А це не солдатики,це живі люди.
Думати треба
Сербському героя України дали за Дебальцеве
Yanina-UA• 08 февраля 2024
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Ну, Байден же президент
Йому 81, ще молодий, встигне ще один срок до 85)
Viktoria_St• 08 февраля 2024
Ответ дляraven_i
В чатах военный его так называют. Бахмутский мясник и генерал 200
Veselka8• 08 февраля 2024
Ответ дляViktoria_St
Так же как американские немцы оказались сильнее и умнее немецких немцев, поэтому и победило США во Второй Мировой Войне.
Не помню точно чья цитата, вроде американского президента.
nata.ant• 08 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
Как и всегда, русне - п****.
путин на коленях.
Все русское будет уничтожено СИЛОЙ.
Це ви що таке употрібляєте? Що вас так несе
Реверанс• 08 февраля 2024
Ответ дляowl62
А Резникова куди?
Послом,провда не знаю,він уміє міньет робить?
Бо Англія відмовилась від нього в ролі посла,мабуть не вміє
nenatasha• 08 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
Как и всегда, русне - п****.
путин на коленях.
Все русское будет уничтожено СИЛОЙ.
Це ти піариш Залужного своєю недолугою роботою, за яку тобі платять гроші.
Тобто виходить, що ОП спонсує піар За)
Леска• 08 февраля 2024
Нарешті: Сенат США схвалив законопроєкт про фінансову допомогу на $95 млрд для України, Ізраїлю і Тайваню — Reuters. У цьому пакеті для нашої країни закладено ~$61 млрд.

Наступний етап — розгляд документа у Палаті представників.

Times of Ukraine
Yanina-UA• 08 февраля 2024
Ответ дляVlada-Maria
Я за Залужного писала, не за Зе
Carin• 08 февраля 2024
Ответ дляlady.dziu2011
Ой пля…..
А то Вы от Насти что-то другое ожидали )
Вітерець• 08 февраля 2024
Ответ дляsky-labs
Да.
Для того чтобы стране повзрослеть нужно попасть в катастрофу.
Выжившее население не будет голосовать по приколу
Конечно же будет. История людей ничему не учит. Никогда.
coch100• 08 февраля 2024
Ответ дляElen_17
Вот не понимаю - Залужный ли, Сырский, другая фамилия..., воевать нечем и некем.... исходные данные не изменились....
Будут ужесточать мобилизацию. Если сейчас ещё делают вид, что наказывают ретивых тцкашников, то при сырском начнётся настоящий отлов. Все вспоминают бахмутскую мясорубку не зря(
Аноним Первый• 08 февраля 2024
Ответ дляSonchik
Ваш сарказм настільки тонкий, що спершу скидається на фанатичний брєд.
Удалено администрацией...
sky-labs• 08 февраля 2024
Ответ дляnenatasha
Я знаю за кого голосовать. Остальные...
Надеюсь безмозглых до выборов в Украине уже не останется
БальзаковскийВозраст• 08 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
Как и всегда, русне - п****.
путин на коленях.
Все русское будет уничтожено СИЛОЙ.
Силой дивана?
alina 94• 08 февраля 2024
Ответ дляhealer09648293
Точно, вже в печінках оці їх солоденькі слівця. Спочатку Арестович заспокоював зі своїм 2-3 тижні, потім мер Мелітополя який в полоні був на початку війни, весь час оцю дурню співа - всіх переможемо, всім помстимося, всі будуть відповідати за скоєне. І зєля його самолічно із полону витягував, таку бучу підняв .. і для європейських лідерів в тому числі, аби не ледь вони самолічно бігли визволяти мера Мелітополя блін… хоча з іншими головами якихось окупованих міст не були ніякого галасу. І от тепер зробили його головою запорізької ова … а він і далі меле що все буде добре. А по суті нічого …
Ну так цей мер на співпрацю з окупантами не пішов патріот, що не так?