В перші найскладніші дні Великої Війни ми вистояли проти підлого та сильного ворога. Вистояли разом. Наша битва триває і щодня змінюється. Завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024 року. Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом.
Щойно ми зустрілись з Верховним Головнокомандувачем. Важлива та серйозна розмова.
Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії.
Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, Президенту України.
Я пишаюсь кожним та кожною в Збройних Силах України, які захищають майбутнє наших дітей. Усіма солдатами, сержантами та офіцерами. Схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя за Україну і свободу. Пам’ятаємо і помстимося за всіх.
Українці обовʼязково переможуть.
Слава Україні!
Українці обовʼязково переможуть.
Слава Україні!
Ну ещё может всё обставиться так, что под Сырского уже собрано и оружие, и обученные пилоты/резервы и разрешения для более дерзких ударов по территории эрэф, и бац, на фоне зневиры и худого настроения масс, пойдет прогресс на поле боя и возвращение доверия к ’военнообязанности’, командованию+ производства.. и вот, Сырский новая потужная легенда 🤷♀️
Ответ дляРеверанс
Кранти нашій армії...
Країна приречена....
Так
Не хороните загодя !
Мне не нравится Сырский, но это не значит что на фронте в 2500 км был. один Залужный -воевал. И отбивал все снаряды, все ракеты, летал на всех самолетах и шел с пехотой вперед. И что армия завтра побежит или еще какие сценарии.
То что будет усилена мобилизация - да.
И то все они там ждут новый закон.
Что вертикаль над армией булет усилена Зе - да. Что уволить Залужного - тактическая ошибка при его рейтингах - да.
Не хороните загодя !
То что будет усилена мобилизация - да.
И то все они там ждут новый закон.
Ответ дляlilu1990
Так треба було вийти на трибуну і показати всім д****лю і сказати що ніякого контрнаступу не буде - без літаків і т.д. і починать закопуватись!!!!. А не дєлать вигляд що три бредлі можуть прорвати фронт
За’ вийти на трибуну’ у нас його сіяніє відповідає.Залужний вже вийшов і сказав-чуть не з’їли,бо зайняв місце на перших шпальтах.А потім його сіяніє через місяць сказало те ж саме і...задоволене
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляРойЛеля
Тема кипить, всього не перечитати.
Є хоч якісь плюси в цій кадровій перетасовці?
Звичайно, русня і доморощені україноненависники в компанії з акакаяразнічними ждунами в екстазі і нірвані
Не знаю хорошо это или плохо. Но это при Залужном командиры деньги с военных за отпуска гребли, это при нем часть зарплаты военных с передовой забирали. И ещё много чего интересного. Поэтому посмотрим, что будет дальше. При любых раскладах мой муж пойдет скорее в тюрьму, чем на войну. И не он один. Воевать нам на данный момент просто не за что, к сожалению. Пока власть не поменяется полностью, хотя не знаю, на кого... Ничего хорошего в Украине не будет
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
Кстати его папа военный россии, уже в отставке
А у єрмака -фсбшник
БрЮнЕтОчКа77777• 08 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
Где-то читала,что сынок 96года в Австрии
Кто бы сомневался....
А почему интересно не в Украине?
БрЮнЕтОчКа77777• 08 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
Вы ещё спросите почему не на фронте😂😂😂
Ну да, действительно.......что-то я совсем))
Ответ дляTasya-Natusya
Сирський командував обороною Києва і доволі успішно ( тільки не треба росказувати казки про жести доброї волі від мордви, що вони самі пішли). Те що він росіянин? Ну так, і у кацапні достатньо у війську українців за походженням, які обстрілюють Україну.
Але те що Залужний іде, це дуже прикро.
Учитывая, что по Киеву попадали из града, то нам точно всем пушной зверёк пришел с таким командованием...
Ответ дляRrroxy
В вас с Зеленським один дилер?
Очень жалко, что так получилось с паном Залужным ,очень импонирует своей деятельностью.... Но кто место него назначили,тоже не плохой человек,не ватник. Посмотрим... На деле как Залужный... Только не могу понять зачем менять одного на другого, (таке) они похожи. А там посмотрим
Ответ дляebbi
Взагалі,не може Головнокомандуючий по кожному питанню бігати на трибуну.Є субординація,є Ставка,є виконання наказів.Є Верховний,Це армія,де всі не можуть лазити на трибуни,один одного не слухати і ще й побитися на трибуні
Я би просто відмовилася виконувати наказ. А потім би розбиралася - злочинний він чи ні