Даха-сваха• 08 февраля 2024
Терміново потрібен дитячий невропатолог Київ, область можна онлайн
Коротко про ситуацію донці 9 років вже тиждень, як нудить і паморочиться голова .🤯
Були у гастроентеролога у доньки підвищений рефлюкс, назначили лікування стало трохи краще.
У нас у місті немає адекватного невропатолога, тож терміново в пошуках лікаря.
Кардіограма в нормі, тиск в нормі аналізи в нормі , а запаморочення не проходить 🤯🤯🤯🤯
В мене вже всілякі негативні думки лізуть.
Будь ласка може в когось схожа ситуація була , порадьте фахівця, клініки можливо можна попасти на прийом онлайн, щоб довго не чекати на очний прийом.
Будь ласка допоможіть 🙏🏼
Бадабум• 08 февраля 2024
Правильно лізуть. Голову треба перевірити, мозок. Бо, самі знаєте.
КТ, МРТ
Даха-сваха
• 08 февраля 2024
Ответ дляБадабум
КТ, МРТ
Через це шукаю толкового лікаря
Даха-сваха
• 08 февраля 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Гормональний сплеск може бути
Я це все розумію. Але це все здогадки, потрібен ЛІКАР
Угадайс• 08 февраля 2024
В таком случае лучше не онлайн, а лично быть на приеме. Могу порекомендовать Макарова Оксана, Осетрова, Курта Мария. Выбирайте кого то из них, может кто то и онлайн проконсультирует
Цветов Мне срочно• 08 февраля 2024
Клиника Скрипника - они только онлайн, у них толковая детская невролог, хотя там все доказательные