Сиренькая• 08 февраля 2024

Навіщо себе уродують красиві жінки!?

В мене аж настрій впав.
Хто дивиться турецькі серіали, можливо, знає цю актрису.
Колись дивилась Запах клубники і дуже сподобалась актриса Міне. Прям в захваті була від її краси, фігури. Їй явно до 40, але гарнюща, стильна.
Зараз дивлюсь Зимородок, побачила, шо вона буде грати. Чекаю. І тут вона, просто жесть. Вся з пластикою, просто баба-яга.
На фото ще не так видно
Карамбулкул• 08 февраля 2024
Ответ дляФісташкова кава
породистая коняка.. фу на втором фото
Ага. Згадалося із ’людей у чорному’
Хлопаю ресницами• 08 февраля 2024
Ну она наверняка не в 40 начала, а там годы процедур и процесс необратимый. И спайки, и филлеры мигрируют, и отек постоянный. Ничего не остается,как натягивать на маковке все сильнее и сильнее.
Аннуитет• 08 февраля 2024
А рашистка Узерли шо с собой сделала? До пластики была красивая, а после - утка пучеглазая с раздолбанными губами.
Дуняша• 08 февраля 2024
Ответ дляТрактор Віка
Первое фото - простушка
Второе фото - породистая
Повністю навпаки 🤗
Карамбулкул• 08 февраля 2024
Ответ дляАннуитет
Вона парашу підтримує?
автор Сиренькая • 08 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Ага) Слухайте, ну от серйозно. Жінок продавлюють по стандартам, мізогінія аж тече, а ви гадки не має чому хтось під ніж йде. Ну от серйозно? Ви ж самі руку до того і докладаєте. Це не претензія до вас як до людини. Це спроба пояснити.
Не розумію про шо ви. І гадки не маю, чому красиві жінки хочуть стати, як всі. Чому не люблять себе, не цінують, не розуміють своєї родзинки. У цих жінок є гроші на пластику, але немає на психолога? Не розумію.
Даха-сваха• 08 февраля 2024
Ответ дляСиреневая цапля
В Брудних танцях грала Дженніфер Грей. У неї був дуже впізнаваний профіль. Після пластики її також перестали запрошувати зніматися, бо втратила індивідуальність. Ось так на піку кар´єра пішла на спад через пластику.
Точно👍
Даха-сваха• 08 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Думаєте, це допоможе вам прокачати власну суб´єктність?)
О, о чем и говорила. Началось.
Tammy21• 08 февраля 2024
Ответ дляСиренькая
Ок. Я поясню. У світі є деякі вимоги до жінок. Частина з них не такі показові та травмуючи як пластика. Це, наприклад -- гладке епільоване тіло, волосся без сивини, макіяж, якого немов би то не має, манікюр, відсутність того, що називають целюлітом і ін.речі, які не мають відношення до здоров´я. Жінки вимушено порівнюють себе з еталоном, якого не існує та намагаються підігнати своє тіло під нього.
Зайдіть в будь яку темку, де тут вік питають чи по зовнішності просять оцінити. Подивіться, скільки там порад про пластику, схуднення. Актриси теж з тим стикаються, тому і роблять пластику. Іноді она отака невдала, але, часто норм і це вже ніхто не засуджує(
Tammy21• 08 февраля 2024
Ответ дляДаха-сваха
О, о чем и говорила. Началось.
Ви? Говорили?)
База_птеродактилей• 08 февраля 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
А шо за порода хоть?
Азиатская хохлатая)
Даха-сваха• 08 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Ви? Говорили?)
🤦🏻‍♀️
Не рахую, а вважаю• 08 февраля 2024
Она уменьшила себе глаза?))))
Платья Всем• 08 февраля 2024
когда идут на операцию, все же думают, что выйдет оттуда барби, не у всех получается красиво. Но назад же не перекроить лицо.
Не рахую, а вважаю• 08 февраля 2024
Ответ дляКапитошечка
Я більше в шоці з Старлайт з серіалу Хлопчаки, ну як так😟😖
Комки биша удалила, судя по всему
Странные женщины
Зачем они их трогают?
Tammy21• 08 февраля 2024
Ответ дляДаха-сваха
🤦🏻‍♀️
Слухайте, а що спонукає присилати фейспалм у коментах, не реакцією?)
автор Сиренькая • 08 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Це все, про що ви говорите, ніякого відношення не має до розумних і психічно здорових жінок. У світі є вимоги? Ні, у світі є мода, і є ті, хто тупо їй слідує. А є ті, хто не йде за стадом. А все інше - просто виправдання відсутності своєї думки та індивідуальності.
Аннуитет• 08 февраля 2024
Ответ дляКарамбулкул
Вона парашу підтримує?
Так, і її найкраща подружка це Вікторія Боня.
Tammy21• 08 февраля 2024
Ответ дляСиренькая
Це те що ви написали -- вигул білого пальто та мізогінія.
Русланка з гілки• 08 февраля 2024
Як раз дивлюсь цей серіал)) ледве впізнала по цим фоткам
Даха-сваха• 08 февраля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Она уменьшила себе глаза?))))
Та нет. Скорее там лисий глаз делался. И немного не туда свернул хирург. Или филлер ставила. И реакция.
Даха-сваха• 08 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Ваша персона. Исключительно.
Даха-сваха• 08 февраля 2024
Ответ дляСиренькая
Вы смелая женщина👍и не теряете веры в людей. За тему спасибо, но пойду. Не выдерживаю жалобщицу, которая бегает и первая в темах влазит и поучает всех. А по вашей теме с мнением согласна. Красивые же девушки были. И на тебе
Tammy21• 08 февраля 2024
Ответ дляДаха-сваха
Ваша персона. Исключительно.
О) То я вас спонукала, може навіть змусила, це зробити. Офігезно)))
автор Сиренькая • 08 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Або чужа думка, за яку ви так топили пару хвилин тому) Але коли вона не сходиться з вашою, то вже не так і хочеться бути всерозуміючою, да?)
Tammy21• 08 февраля 2024
Ответ дляСиренькая
Удалено администрацией...
наКоблучках• 08 февраля 2024
Подивіться ще з нею прикольний серіал «Жорстокий Стамбул», бо в «Зимородок» вона буквально в кількох серіях, а в тому серіалі в неї одна з головних ролей. А по темі вона і до і після гарна, не бачу уродства
автор Сиренькая • 08 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
автор Сиренькая • 08 февраля 2024
Ответ длянаКоблучках
А в Запаху клубники бачили її?
Tammy21• 09 февраля 2024
Ответ дляСиренькая
Удалено администрацией...
Прочитала.
Навіть цей комент прочитала, який повністю маніпулятивний та обезцінюючий. От скажіть, ви і в реалі так комунікацію вибудовуєте?
Я вже все написала, хто зможе той прочитає)