ЯяяКакаджамбо• 08 февраля 2024
Дивно читати такі теми
Мені 26, у мене ніколи не було чоловіка. Через якихось 4 роки буде 30. А я навіть не цілувалася ніколи, а там уже треба мати дітей. Здається, що це моя доля така самотня. Треба мабуть самій шукати хлопця, якщо він не знаходиться. Все життя то жіночі колективи, то ковід, то війна. Якось все це розчаровує
ЯяяКакаджамбо
• 08 февраля 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Які саме теми? Про цнотливих 26-річних?
Про те, що ровесники вже мають дітей
Комиссия50%• 08 февраля 2024
Мне 28.И мне тоже странно,не замужем,никто не звал замуж. И от кого я должна рожать,если мой мужчина ждёт 30 лет
мистерЛяпсус• 08 февраля 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Про те, що ровесники вже мають дітей
Ровесники ще багато чого можуть мати )
постою_послушаю• 08 февраля 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Про те, що ровесники вже мають дітей
Мои ровесники некоторые ещё в школе порожали, так что?
Ну а искать, конечно, нужно. На Бога надейся, а сам не плошай
ЯяяКакаджамбо
• 08 февраля 2024
Ответ дляЯ не тону
А как он должен сам Вас на печи найти?
У всіх знайомих воно якось само собою склалося. Напириклад хтось пішов у бар чи ще кудись. Там познайомився і знайшов хлопця. У мене це не працює
Повелитель бітка• 08 февраля 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Про те, що ровесники вже мають дітей
В 26 років?? Це мабуть, десь у селі так рано народжують зараз, в містах, здебільшого, 30+
Дона Ко Ко• 08 февраля 2024
В мого батька у 24 роки було вже 2 дітей, а я заміж вийшла тільки в 26, наступне покоління взагалі нікуди не поспішає і це нормально, ви молода дівчина все с вас ще буде, на все свій час
постою_послушаю• 08 февраля 2024
Ответ дляКомиссия50%
Очень интересно, но ничего не понятно.
МадамОхмури• 08 февраля 2024
Що значить «треба мати»? Кому треба?
Подивись блогершу Аллу Малкін на ютубі - актуальні питання якраз підіймає і все чітко і по полочках, якраз про все це.
ЯяяКакаджамбо
• 08 февраля 2024
Ответ дляМадамОхмури
Що значить «треба мати»? Кому треба?
Дякую, подивлюся
Мальчун-задирун• 08 февраля 2024
Ще не вечір. Але є одне але. Якщо ви жорстко зациклитесь на пошуку чоловіка, то нічого доброго не буде. Живіть для себе - цікавтеся асім що вам цікаво, рухайтеся і все буде.
Пополняю_Карму• 08 февраля 2024
А де ви були з 13 до 21 року? Саме час з ким попало смоктатися та вліпати в різні історії.
ОйЙой• 08 февраля 2024
Конечно искать. Не верю в утверждения, что судьба за печкой найдет. Может и найдет в 70 лет, а ведь хочется по- раньше.
Женщины искали всегда. Для этого просто надо бывать где-то и общаться.
ЯяяКакаджамбо
• 08 февраля 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Жила в маленькому селі де молоді майже не було. І росла в релігійній родині. Була дуже рада що втекла звідти. В університеті в мене було аж 3 одногрупника і 10 одногрупниць. В деяких групах їх взагалі не було.
Пополняю_Карму• 08 февраля 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Так у вас все тільки починається. Це був відкладений старт.
Пасхальний тролік• 08 февраля 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Моя дочка в 20 беременна, так в ЖК большинство до 25, Киев
ФруктЕщеТот• 08 февраля 2024
Ответ дляПасхальний тролік
На вулицях я бачу різних мам, є і молоденькі, є і під 40.
А як ваша дочка вчитися десь буде?
Пасхальний тролік• 08 февраля 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
А як ваша дочка вчитися десь буде?
Ну я в 36 стала снова мамой, а в 40 стану бабушкой) и не забывайте, что мамы под 40 могут быть бабушками🤭
Глас_Народа• 08 февраля 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Как это не работает? Вы не ходите в бар? Или ходите, но на вас никто не смотрит?
Пасхальний тролік• 08 февраля 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
А як ваша дочка вчитися десь буде?
Она уже выучилась и поработать успела, да и разве ребенок мешает учебе?
ФруктЕщеТот• 08 февраля 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Заважає, але ви будете бавити)
Горлаю зрання• 08 февраля 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
А як ваша дочка вчитися десь буде?
🙄 ща вы выхватите от ‘пидсорок’😄. то чувство, в 30+, когда вы пишите сообщение, которым 35+, я так понимаю, относите в разряд старух, а ‘молодая’гинеколог говорит, что до 34 надо бы родить последнего😄😭🤔 когда и первого -то нет
ЯяяКакаджамбо
• 08 февраля 2024
Ответ дляГлас_Народа
Звертають увагу на друзів, а не на мене. Останній раз до нас підійшла компанія хлопців. Подружок запросили на танець, а мене ні. Лише після того як один хлопців потанцював з подружкою він запросив мен. Але то мабуть вже було з жалості
Пасхальний тролік• 08 февраля 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Заважає, але ви будете бавити)
Абсолютно не мешает, а я не буду заниматься ее ребенком, моя карьера только обороты после простоя из-за войны набирает, я своему ребенку няню как раз ищу сейчас.
ФруктЕщеТот• 08 февраля 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Мені 36), через кілька місяців 37, я ще сама хочу одну дитину народити.
Горлаю зрання• 08 февраля 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Ну у вас первый есть, это уже много проблем решило..
Глас_Народа• 08 февраля 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Объективно - вы очень непривлекательно выглядите? Если нет, то просто надо работать с выражение лица, скорее всего в этом проблема.
ФруктЕщеТот• 08 февраля 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Ні, не розв´язало, у мене дитинка особлива😔