Анонимушка• Изменено 09 февраля 2024

Оставлю это здесь

А сама пойду поем
Вкуси мене• 09 февраля 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Часто таке роблю. Напишу з розрахунку на шматок 1 кг:
Підчеревину помити, старанно пошкрябати шкіру, висушити. Зробити один надріз вздовж шматка, і 2 надрізи поперек, на глибину десь 2/3 сала, і щоб не прорізати шкірку.
Зробити сухий маринад:
1 велику головку часнику натерти або через прес, 1.5 столові ложки солі (трохи з гіркою), спеції за смаком: чорний перець або суміш перців, часниковий або лимонний перець, копчену паприку, кмин, розмарин - що любите, то і додавайте. В суміш додайте ложку рослинної олії, старанно розмішайте, і добре натріть маринадом весь шматок сала, і шкірку, і в розрізах, і зовні. Залиште маринуватись мінімум на 6 годин.
Промариноване сало дуже туго загорніть в харчову плівку в декілька шарів, щоб не було щілин і щоб вода не потрапила всередину. Загорнуте сало покладіть в поліетиленовий пакет, випустіть з нього повітря і туго зав´яжіть.
Згорток з салом покладіть в каструлю з окропом, щоб сало повністю було в воді, і варіть на середньому вогні 30 хв, потім сало переверніть і варіть ще 30.
Вийміть сало з води. Якщо хочете більш насичений смак і щоб сало було більш соковитим - не знімайте плівку до повного охолодження, якщо хочете менш пряне та солоне - розріжте плівку, злийте сік, і покладіть сало охолоджуватись.
Смачного.
Благодарю!