Dumky• 09 февраля 2024

Сьогодні може бути добра новина по Залужному?

Що хто чув?
delphoto
автор Dumky • 09 февраля 2024
Ответ дляValentina shop2020
Зачем в бан посылаете. Ее,она правду говорит,не любите правду,так вы же кричите свобода слова
Лінія фронту 1500 км. Де зрадники, корупціонери і тд. Залужний виконував свої обовʼязки, не скидайте і не перекидайте. Зе і без когось це зробив
olechka_uli• 09 февраля 2024
Ответ дляМалютка-0984
Ну может кому-то увольнение Залужного и хорошая новость...а для меня это просто крах всех надежд...Вчера такая расстроенная ходила(
Вы серьезно? А какие у вас были надежды?
olechka_uli• 09 февраля 2024
Ответ дляМалютка-0984
он самый адекватный из всех был...
Вы с ним лично знакомы?
Апель-синка• 09 февраля 2024
Ответ дляРыжаяЛиса
Людям надо на кого-то молиться.
Зелень уже не подходит, хотя находятся и такие, которые верят в его святость до сих пор.
Стал таким человеком залужный.
Люди сами себе идолов находят 🤷
Залужный получил наследство в размере 1 млн долларов от американца украинского происхождения Григория Степанца и эти деньги пожертвовал на нужды ВСУ.
Уже одно это заслуживает уважения.
А зелёная дрысня много пожертвовала? Или только разворовывают и в офшоры выводят, особняки и крутые тачки покупают. А что сами не раскрали, так ’кумовьям’ на сценарии повыделяли.
Апель-синка• 09 февраля 2024
Ответ дляhrushyk
Бо людям це треба ,за щось вчепитись - «хороший персонаж,герой,який усіх врятує»
Так працює психіка,інакше у деяких зʼїде
Без віри в когось/щось
Т.е. Залужный не хороший персонаж?
Дана-Нирвана• 09 февраля 2024
Ответ дляАпель-синка
Уже одно это заслуживает уважения.
Да, это красивый жест. Я бы лично так не смогла. Да и вопрос, сколько из обычных людей поступили бы так же.
Иошши• 09 февраля 2024
Ответ дляЛюбовь Вадимовна
а чим він не мішає? не замислювалися чому Штати хотіли його відставки на початку війни?
штаты при чем
Апель-синка• 09 февраля 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Просто красивый жест?
Назовите еще хоть одного украинца, который миллион отдал на армию из своего собственного кармана.
Дана-Нирвана• 09 февраля 2024
Ответ дляАпель-синка
Просто красивый жест?
Я написала, что лично так не смогла бы. Да, я считаю, что это красивый жест. Что вам не нравится?
Оксана-1939• 09 февраля 2024
Ответ дляrivara
Вот только выборы не проведут. Тут ещё писали’ Все насправді дуже хитко
Бо в квітні закінчується строк повноважень ЗЕ
А зміни в Конституцію (щодо продовження повноважень на час дії воєнного стану) не внесені
Тобто, формально з квітня ЗЕ - ’нелегітимний’
І в Конституції ст. 112 чітко прописано, хто має виконувати його обов’язки’ ....пошла читать ст 112 и что то мне подсказывает что это должен был быть Залужный
Та не буде такого будуть керуватися законом про правовий статус воєного стану, де зазначено , що повноваження президента продовжуються на час дії воєного стану.
В 112 статті вказано про дострокове припинення повноважень до чого тут це
Любовь Вадимовна• 09 февраля 2024
Ответ дляИошши
штаты при чем
при тому, що вони нам надають допомогу, а хто платить, той і музику замовляє. Ну і ще вам для родумів Єрмак тривалий час був при партії регіонів
Life-game• 09 февраля 2024
Ответ дляDumky
Не знаю. Навіть приблизно. Тут, зазвичай, інфо може зʼявитись раніше ніж де))))
Видела фото, о майдане сегодня....
Life-game• 09 февраля 2024
Ответ дляFotografkiev
Щось мені підказує і усі ці дні таке відчуття було, що його звільнили для якоїсь іншої і кращої посади. Можливо я помиляюся, але якесь таке відчуття, що все не просто так. Але куди вже краще, ніж президент, я не знаю.
Может Зе устал?))))
вре_Динка• 09 февраля 2024
от і новина ваша, русня вирішила, мабуть, нас всіх привітати з відставкою Залужного(
Люсильда.ua• 09 февраля 2024
Ответ дляЛюбовь Вадимовна
так давно, ви не в курсі?))
Ні, зовсім не в курсі. Давно про нього нічого не чула. Він колись свою кандидатуру висував здається на мера Києва... Банери по місту з його фото висіли. З тих пір нічого більше про нього не знаю.
Garriet• 09 февраля 2024
Ответ дляПавела
Сьогодні весь день в стрічні сумні пости про звільнення Залужного від тих, хто сім’ями виїхав. Я чогось не розумію? Я не проти тих, хто втік від війни і мобілізації, навпаки. Потрібно по максимуму рятувати людей. Те що у нас відбувається перейшло вже розумну межу і ми летимо в пропасть. Я особисто не бачу майбутнього, неважливо хто буде чи залужний, чи буданов, чи сирський. Дороги назад вже немає. Але мені цікава логіка, чого плакати тим, хто втік від того ж таки ’залужного’?
Тю, а в моєму колі Залужного підтримують всі знайомі військовослужбовці, а Зе - ненавидять (лише один друг і далі фанатіє, як не дивно)
Люсильда.ua• 09 февраля 2024
Ответ дляРойЛеля
Шо тут не зрозуміло, американці дали таку вказівку. Ми від них залежні. Чи треба було від допомоги відмовлятись? Я думаю Зе сів і поговорив з Залужним, що сильні світу цього отаку умову поставили. Обоє погодились, що нема можливості не прийняти таку вказівку. І поставили формально іншого головнокомандуючим. Але по факту як командував Залужний, так і буде
Ага, така зручна позиція... Це як і мені колись пропанували. Ти піди з посади керівника відділу на рядового співробітника. Ти ж все одно по факту будеш керувати, плани-звіти, виконання усих тем... Але... тут і зарплати різні і стасус не той.
nata.ant• 09 февраля 2024
Ответ дляMangoskin
Залужного готовят в президенты , очень хитро всё разыграли , с увольнением . Как и было Зеленский vs Порошенко .
Теж так думаю,ось зайшла почитала теми за 2017 рік,коли Вакарчука продвигали в призеденти,а потім,видно він відмовився і змінили на зелю
Манюнайтед• 09 февраля 2024
Да , борислав бляхер,надежный источник))
Люсильда.ua• 09 февраля 2024
Ответ дляDumky
Ну, інфу він звідкись отримує. Подивимось
Може він член масонської організації . Кажуть, масони приймають найважливіші рішення щодо світової політики.
TAM-rico• 09 февраля 2024
Ответ дляZelenkа
То може Береза так накручує підписників😁
Береза мовчить. І це напружує
TAM-rico• 09 февраля 2024
Ответ дляРойЛеля
А може замість Єрмака?
Це занадто добре, щоб бути правдою
Любовь Вадимовна• 09 февраля 2024
Ответ дляЛюсильда.ua
та в нього ж свій канал на ютубі. Іноді дивлюсь, що вєщає, бо знайома з ним ще з часів, коли він книжками на Петрівці торгував.
Любовь Вадимовна• 09 февраля 2024
Ответ дляTAM-rico
Береза мовчить. І це напружує
десь прочитала, що гарна новина це те, що Залужному дадуть героя
TAM-rico• 09 февраля 2024
Ответ дляЛюбовь Вадимовна
Це гарна новина, але, краще би дали посаду єрмака
Манула• 09 февраля 2024
Ответ дляTAM-rico
Ну яка посада д´єрмака? Зеленський без нього взагалі повний нуль. Навіщо Зеленському людина, яка не буде йому розповідати реалії, а не ВолодимирОлександрович ’найвеличніший лідер сучасності’ ?
Апель-синка• 09 февраля 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Возможно, Вы не до конца понимаете смысл выражения красивый жест.
Но к Залужному, ИМХО, в данном случае он вряд ли применим.
hrushyk• 09 февраля 2024
Ответ дляАпель-синка
Т.е. Залужный не хороший персонаж?
Я промовчу стосовно того,що думаю про Залужного
Дана-Нирвана• 09 февраля 2024
Ответ дляАпель-синка
Ок. Какие, по-вашему, были у него мотивации, если не сделать красивый жест? Патриотизм? Тогда почему молча принял отставку? Где же боль за страну?
Дана-Нирвана• 09 февраля 2024
Ответ дляАпель-синка
Ну и да, если бы в этом поступке не было ничего от красивого жеста, СМИ и народ не узнали бы. Можно было сделать все анонимно.))