И_В_офигительных_штанах• 09 февраля 2024

яку англомовну країну обрати на 2 роки?

Є сімʼя 2 дорослих + 1 дитина 11 років + 1 бабуся 75 років, плануємо жити в Україні.
Але наразі на 2 роки хочемо пожити в іншій країні . Яку б ви обрали ? І чому?

Працюємо віддалено в IT
Результат:
вже голосів: 72
23 (31.94%) Нова Зеландія Австралія
16 (22.22%) Англія
15 (20.83%) США
11 (15.28%) Інше в коментарях
5 (6.94%) Польша
2 (2.78%) Канада
Лукава_Кiшка• 09 февраля 2024
С каких пор Польша стала англоязычной?
автор И_В_офигительных_штанах • 09 февраля 2024
Складний вибір , але потрібно щось обрати .
Можливо у когось є досвід позитивний чи негативний , буду вдячна
Мадам Тю-лю-лю• 09 февраля 2024
Звісно Австралія. Подалі від москалів.
Стильна штучка• 09 февраля 2024
Блин, живу в Польше 8 лет и не знала что она англоязычная. У них какой то странный акцент....
Мадам Тю-лю-лю• 09 февраля 2024
Ответ дляСтильна штучка
то ви ще шотландців з ірландцями не чули
Ответ дляСтильна штучка
Мала на увазі , що країна без мовного барʼєру для нас . Польша теж підходить
Стильна штучка• 09 февраля 2024
А как это с английского переводится
dyszka?
Love_Love_Love_• 09 февраля 2024
Якщо Польша для вас англомовна країна, то обирайте Польшу
Лукава_Кiшка• 09 февраля 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
А на каких основаниях вы собираетесь в этих странах жить? Особенно интересует новая Зеландия и Австралия?
Ответ дляЛукава_Кiшка
Звідки мені знати , я там ніколи Думала що тут можуть порадити .
Love_Love_Love_• 09 февраля 2024
З огляду на клімат і те що бабуся зможе сидіти з дитиною, а ви влаштуватись на роботу без проблем якщо є мова, то США
Мадам Тю-лю-лю• 09 февраля 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
а ви польською володієте?
Стильна штучка• 09 февраля 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Тогда б для начала погуглили а то странно выбирать страны в которых у вас нет права жить и работать
Тільки не про гроші• 09 февраля 2024
Ржу
На яких підставах зібралися жити 2 роки в Австралії?
Стильна штучка• 09 февраля 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
А очень хочу услышать после Чужестранки мечтаем съездить туда с мужем
В рот не ложи• 09 февраля 2024
Кто вас в Австралию пустит?))) туда люди годами ждут визу))
Love_Love_Love_• 09 февраля 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
А чому тоді ви в цей список не включили Індію, Тайланд, Індонезію, Туреччину, Латвію і тд?
Тільки не про гроші• 09 февраля 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Так!!!!!!
Автор мабуть ото пальцем в небо кинув і обрав країну 😂😂😂😂
Лукава_Кiшка• 09 февраля 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Вы не проснулись ещё или ещё не протрезвели?
Стильна штучка• 09 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Литву Латвию Эстонию...
Love_Love_Love_• 09 февраля 2024
Ответ дляСтильна штучка
Литву Латвию Эстонию...
Та багато ще є….
В рот не ложи• 09 февраля 2024
Едьте в Ирландию. Знакомая всю семью туда перевезла, вплоть до теть и дядь... их туда человек 20 с одной семьи переехало)
Ответ дляСтильна штучка
Я працюю на Австралійську компанію , в принципі можливо . Але на скільки це реально зараз і на всю сімʼю - не знаю . Один колега переїхав туди , але до війни
мимАпроходила• 09 февраля 2024
Румыния. Там больше говорят по-английски, чем в Польше
Ответ длямимАпроходила
От Румунія мені зовсім не подобається . Можливо не в тих містах я була . А ви в столиці ? Як там з навчанням для дітей ?
Куколка-мяуколка• 09 февраля 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Звісно Австралія. Подалі від москалів.
подальше от украины
Ответ дляLove_Love_Love_
Написала - інші країни в коментарях
Снідаю авокадо• 09 февраля 2024
Ответ дляСтильна штучка
Люди очень наивны, с такими познаниями автор будет жить только в Украине
Все до блиску• 09 февраля 2024
Если англоговорящие - добавьте Индию (Гоа) и Шри Ланку. Жили (правда не 2 года, а по 3 месяца) и там и там. Языкового барьера нет, все говорят на англ. аренда недорогая, еда классная! Учиться ребенку можно онлайн, там нет обязаловки с посещением школы
Ответ дляВсе до блиску
Ось варіант онлайн - не дуже підходить . Хочеться щоб було спілкування і розвиток