И_В_офигительных_штанах• 09 февраля 2024

яку англомовну країну обрати на 2 роки?

Є сімʼя 2 дорослих + 1 дитина 11 років + 1 бабуся 75 років, плануємо жити в Україні.
Але наразі на 2 роки хочемо пожити в іншій країні . Яку б ви обрали ? І чому?

Працюємо віддалено в IT
Результат:
вже голосів: 72
23 (31.94%) Нова Зеландія Австралія
16 (22.22%) Англія
15 (20.83%) США
11 (15.28%) Інше в коментарях
5 (6.94%) Польша
2 (2.78%) Канада
Все до блиску• 09 февраля 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Ось варіант онлайн - не дуже підходить . Хочеться щоб було спілкування і розвиток
Ну тогда международные школы, их там тоже полно. Обучение на англ.

Нога на ногу• 09 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
З огляду на клімат і те що бабуся зможе сидіти з дитиною, а ви влаштуватись на роботу без проблем якщо є мова, то США
там не бабуся, а с бабусей сидеть уже пора :)
АБВГДейка• 09 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Им не надо устраиваться на работу
Успокойся_Успокойся• 09 февраля 2024
Для мене Польща найкомфортніша, моя любов. Там як вдома і співвідносення ціна-якість житла і харчування хороше, є все для дітей за доступною ціною. Якщо ціль підівчити мову, то Англія, але там все складніше. Родичі і друзі зараз В Англії, Іспанії, США, Швеції. А мені Польща подобається)
Успокойся_Успокойся• 09 февраля 2024
На 2 роки в США і Канаду точно не варто.
Я Вас не боюся• 09 февраля 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Едьте в Ирландию. Знакомая всю семью туда перевезла, вплоть до теть и дядь... их туда человек 20 с одной семьи переехало)
бывают же ж такие семьи, где у людей в таком количестве сохраняются хорошие отношения и желание жить вместе
Поміркована думка• 09 февраля 2024
Ответ дляНога на ногу
Бабуся ще дуже молода за європейськими мірками
Поміркована думка• 09 февраля 2024
Вибирайте , де вам більше до душі, важливо , щоб підходив менталітет. І забудьте про те,що ви на 2 роки, інтегруйтеся і через 2 роки питання про переїзд саме пропаде
автор И_В_офигительных_штанах • 09 февраля 2024
Ответ дляПоміркована думка
Як обрати , якщо я не жила ніде ?
Тут часто були теми і про Німеччину , і Польшу і інші країни , але я не читала , не цікавилась . Зараз шукаю різні теми , стараюсь вникнути , але відгуки зовсім різні і зрозуміти що буде кращим для моєї сімʼї - важко .

Поміркована думка• 09 февраля 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Як обрати , якщо я не жила ніде ?
Ну хоча б туристом ? Реально не кожна країна заходить
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Чому ? США досить дорога країна ?
Love_Love_Love_• 09 февраля 2024
Ответ дляАБВГДейка
Им не надо устраиваться на работу
Так, провтикала
Снідаю авокадо• 09 февраля 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Як обрати , якщо я не жила ніде ?
Вы не сможете абсолютно нигде просто взять и жить 2 года, вы этим вопросом сначала поинтересуйтесь
Love_Love_Love_• 09 февраля 2024
Ответ дляНога на ногу
75 років- пора?
Щось ранувато
Love_Love_Love_• 09 февраля 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Чому ? США досить дорога країна ?
Та ні, дешева. Квартира 2500$, їжа +- 1000$, страховка ще 1500$
Ответ дляСнідаю авокадо
Да ? Я думала що можна оформитит статус біженця майже у кожній із цих країн
Снідаю авокадо• 09 февраля 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Временную защиту получить можно, при этом в некоторых странах нужен спонсор, защита до марта 2025
Снідаю авокадо• 09 февраля 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Беженца вам не предоставят
Ответ дляСнідаю авокадо
Нікому не секрет , що це все вирішується за гроші

Снідаю авокадо• 09 февраля 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Вы очень наивны, если не сказать больше, к тому же даже туристом нигде не были
Ответ дляСнідаю авокадо
Я дуже цілеспрямована а не наївна . Не сумнівайтесь
Мост_Устал• 09 февраля 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Звідки мені знати , я там ніколи Думала що тут можуть порадити .
Не всі країни приймають уже біженців. Шукайте де є соціал. І в Англії там не зовсім англійська і в Канаді, тому прийдеться перевчатись, якщо плануєте іти на роботу. З роботою в будь якій з цик країн ж...па
Мост_Устал• 09 февраля 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Вона не англомовна, автор напрягатись не хоче з мовою
Мая твая не панимать• 09 февраля 2024
Ответ дляМост_Устал
А яка в Англії мова? Це я так відстала від життя?)
Мая твая не панимать• 09 февраля 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Беженца вам не предоставят
Чому? Деякі країни ще дають статус
Снідаю авокадо• 09 февраля 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Чому? Деякі країни ще дають статус
Но не украинцам
Поміркована думка• 09 февраля 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Можна, звичайно
Мая твая не панимать• 09 февраля 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Но не украинцам
А кому?
Поміркована думка• 09 февраля 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Беженца вам не предоставят
Можна оформлювати біженця для тих , то із зони бойових дій, але краще і простіше тимчасовий захист
Мост_Устал• 09 февраля 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Ну знайома живе, то тяжко каже, якісь там діалекти, не те що знала.