Мир Мир Мир!• 09 февраля 2024
Кто покупает в Sinsay, какой размер мне подойдёт?
Мои параметры: Ог-96 От-82 Об-101
Судя по таблице, то в размер Л не влезает талия, а ХЛ великоват будет
Просто красавица• 09 февраля 2024
M або Л, дивлячись на фасон, і як полюбляєте, щоб сідило. взагалі це М
Мир Мир Мир!
• 09 февраля 2024
Ответ дляПросто красавица
Мені бажано не сильно в обтяжку)))
Соображалочка• 09 февраля 2024
Приблизно на такі ж параметри верх Л (якщо модель оверсайз - М), низ ХЛ
Мир Мир Мир!
• 09 февраля 2024
Ответ дляСоображалочка
Дякую)))
Просто красавица• 09 февраля 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Мені бажано не сильно в обтяжку)))
в мене параметри трохи більше, я беру все Л. одні штани приїхали завеликі, віддала мамі, перезамовила на М собі) ХЛ в жодному разі не беріть)