Дівчата, розкажіть яке у вас ставлення до святкування дня святого Валентина в садочку? Поділіться своїми думками, "за" та " проти"
СирОжино пирОжино• 09 февраля 2024
взагалі незрозуміло нащо це.
і у мене досвід власний такого свята травмуючий і тригерний. так що негативно ставлюсь
Ответ дляОноВамнадо
Авторе, це не ініціатива вихователів.
Зараз за новою програмою змушують проводити заходи ледь не щодня обов´язково.
День чаю, день хустки, день светра, день дружби, день безпечного інтернету, день природи, день пончика, день морозива.
Китайський Новий рік......
І обов´язково фотозвіти
Китайський Новий рік......
І обов´язково фотозвіти
У нас немає ніяких фотозвітіа
Яжемать Мне можно• 09 февраля 2024
Ответ дляОноВамнадо
Авторе, це не ініціатива вихователів.
Китайський Новий рік......
І обов´язково фотозвіти
Китайський Новий рік......
І обов´язково фотозвіти
Это реально капец. У кумы дочь в садике - ну не каждый день, так каждую неделю точно какой-то праздник. Это ж е..ться можно - сегодня платок нужен, завтра вышиванка, потом тыква, потом еще какая-то хрень... А потом еще утренник!! И вы будете русалкой!!
Слава Богу, мой ребенок вырос и это все закончилось.))
Яжемать Мне можно• 09 февраля 2024
Ответ дляАрина85
У нас немає ніяких фотозвітіа
Вы просто не в курсе. Сейчас, наверное, каждый сад в ФБ есть и там по 100500 фоток каждый день...
ОноВамнадо• 09 февраля 2024
Ответ дляАрина85
У нас немає ніяких фотозвітіа
Фотозвіти відділу освіти
ОноВамнадо• 09 февраля 2024
Ответ дляАрина85
Ну я особисто маю
Святом це було тільки в совку
При чому тут совок?
Минулоріч 8 березня в Польщі кожна друга з квітами, декілька років тому в Німеччині теж
Яжемать Мне можно• 09 февраля 2024
Ответ дляАрина85
У нас є сторінка в фейсбуці, я в курсі, і давала окремо дозвіл на фотограіування своїх дитина .
Ну ваши может и не выкладывают ничего, у моей кумы например упоротый садик - что один был, что сейчас в другой перешли - регулярно что-то постят)))
ОноВамнадо• 10 февраля 2024
Ответ дляАрина85
Совок в тому який сенс вкладається у нас
’ мовчи жінка твій день 8 березня’
А , це у вас . У нас такого немає