Інно4каа• 09 февраля 2024

Порекомендуйте хорошого дерматолога. Київ

хто знає хорошого дерматолога? у мами щось на затилку і на глові,схоже на дерматит чи себорею, точно не розумію що саме. Якось бачила контакти лікаря в держ клініці на Саксаганського,але не памяиаю призвіще
So_so• 09 февраля 2024
Остапенко его фамилия

автор Інно4каа • 09 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Остапенко его фамилия
він наче дитячий, чи я щось плутаю?
So_so• 09 февраля 2024
Ответ дляІнно4каа
він наче дитячий, чи я щось плутаю?
Он в кожвендиспансере взрослых, а ребенка я в частную клинику водила
Обнимашкина• 09 февраля 2024
Подпишусь, отличный врач. Дочке что только не ставили дерматологи:и волчанку, и зеркальный герпес и ещё кучу всего, сколько денег на лекарства, консультации. А он глянул и сразу сказал что и от чего, без обследования и анализов, и оказался абсолютно прав. Замечательный врач
Всіх підсаджую• 09 февраля 2024
Остапенко, до нього 4 дерматолога і суперприватні клініки, двоє лікарів ставили псоріаз, купа нервів і самозвинувачення, а можна було уникнути, якби відразу до нього.
автор Інно4каа • 09 февраля 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
розкажіть,як до нього можна потрапити? через сімейного лікаря?
Всіх підсаджую• 09 февраля 2024
Ответ дляІнно4каа
Ні, просто в живу чергу на Саксаганського
автор Інно4каа • 09 февраля 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
довго в черзі стояли? скільки консультація по вартості?
Трактор Віка• 09 февраля 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Добрый день, а он удаляет родинки и папилломы ? Не подскажите..?

Коленная ложечка• 09 февраля 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Не знаете, онлайн может проконсультировать?
Коленная ложечка• 09 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Остапенко его фамилия
Это он?
So_so• 09 февраля 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Это он?
Да
Коленная ложечка• 09 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Да
Как бы к нему онлайн попасть