Доброго вечора! Робимо кухню на замовлення. Нам зробили початковий "проект" від руки. Виходить там, де шафа 60 см для зручності пропонують зробити розпашні по 30 см дверки. Не буде дуже вузько виглядати? Чи краще зробити цілі дверки по 60 см? Але тоді тільки вертикальне відкривання? Покажіть, як у вас? Як зручніше? Дякую 😊
Непонятно• 09 февраля 2024
І так, троє дверцят поряд усірізного розміру - це дивно. Мийка в куті - не краще рішення, якщо вона сама не кутова
Ответ дляНепонятно
Отож і мені не подобається. Але від вікна 40, витяжка 60. Це не зміниш. І залишається 110🤔 тобто або по 55, або буде 40, 60, 60, 50. Але 60ка в одну сторону мабуть буде парусом...
Все і одразу• 09 февраля 2024
Все остальные верхние дверки как открываются? Распашные? А 60 хотите вверх?
Чемна панночка• 09 февраля 2024
Мені взагалі вертикальні дверки не подобаються. Робила 2 горизонтальні і з відкриванням двох дверок одразу , вверх
Не хочете такий варіант розглянути?
тогдалия• 09 февраля 2024
Ответ дляЛека
А почему справа от вытяжки не сделать 40, для симметрии?
60 это очень большая дверь, чтобы ее открыть, нужно ещё прилично отойти от нее
Малявка ще та• 09 февраля 2024
А буде місце для пралки? Я так жалкую , що не встррїли її в кухні, а залишили в ванній кімнаті.У мене там пралки від вологи ржавіють на очах.Т.б місце на кухні б зекономили нам багато коштів за роки.
Жена сантехника• 09 февраля 2024
Ответ дляЛека
Это ерунда, а не план кухни, все шкафы должны быть одной ширины. Ищите других или эти говорите, не делайте такое!!!!!!
Планшетница• 09 февраля 2024
Особисто я б робила розпашні по 30. Хоча в мене там де посуд якраз 60, а не розпашні. Але мені зручніші розпашні.
Все і одразу• 09 февраля 2024
Ответ дляМалявка ще та
Где там еще стиралку впихнуть, в маленькой кухне. С нормальной вентиляцией машинки в ванной не ржавеют. У вас что-то не то с вентиляцией или такое качество стиралки.
Трахтибидох• 09 февраля 2024
Ответ дляЛека
Збиралися всі робити розпашні, але по 30 см не хочеться, а 60 не знаю, чи не завеликий ’парус’ буде...
Нет, все норм
Ответ дляЧемна панночка
Не хочете такий варіант розглянути?
Я і мала на увазі вертикально - тобто вгору. Можете показати як у вас? Зручно? Нижній край не високо підіймається? Бо на зйомній квартирі було відкривання вгору. Але цілої дверки. Без стільця не закриєш)
Все і одразу• 09 февраля 2024
Ответ дляЛека
Если все распашные, то зачем этот вверх? У меня есть ящик, там где сушилка, он 60, открывается вверх, но разделён на две части, которые поднимаются одним механизмом, а одно полотно вверх будет многовато.
Соня-сонятко• 09 февраля 2024
Ответ дляЛека
Будет большой, у меня все дверцы по 30 см распашные, они не узкие совсем
Ответ дляМалявка ще та
А ми навпаки запихували до сантиметра все в ванну, щоб пралка влізла. Довелося і саму ванну врізати в стіну і інсталяцію. Але лиш би не на кухні. Місця і так катастрофічно мало. Її просто нікуди ставити туди. Тоді б залишилося місце тільки для сміттєвого відра🤪
тогдалия• 09 февраля 2024
Ответ дляЛека
Так сама витяжка вбудована 60 см.
Ну у вас слева от вытяжки шкаф 40 см, логично сделать такого же размера и справа
Стрибну в гречку• 09 февраля 2024
Ответ дляЛека
Распашной 60 не надо,либо подьемный либо по 30
Педиатор_я• 09 февраля 2024
Роздивляючись фото, зрозуміла, що це майже моя кухня намальована))
Таке саме розташування і холодильника, і ПММ, і плити))
Ответ дляВсе і одразу
У вас тільки один ящик так відкривається? А інші теж з двох частин? Як виглядає, якщо не однаково?..
Планшетница• 09 февраля 2024
У нас теж маленька кухня. А ви хочете, щоб зверху підйомний механізм був вверх? Я такі варіанти пробувала в магазині, мені не сподобався такий варіант.Не зручно.
У мене розпашні і на одну і на дві сторони є)