Лека• 09 февраля 2024

Кухня. Верхні ящики.

Доброго вечора! Робимо кухню на замовлення. Нам зробили початковий "проект" від руки. Виходить там, де шафа 60 см для зручності пропонують зробити розпашні по 30 см дверки. Не буде дуже вузько виглядати? Чи краще зробити цілі дверки по 60 см? Але тоді тільки вертикальне відкривання? Покажіть, як у вас? Як зручніше? Дякую 😊
ДлинноНожка• 09 февраля 2024
Ответ дляЛека
30 см, наверное)
А зліва від плити там лічильник? Нема можливості холодильник туди перенести?
Lis-5a64• 09 февраля 2024
Ответ дляДлинноНожка
Теж хотіла автору про пмм написати...
Дуже неграмотне рішення.Не знаю хто малював,але явно не профі.
Отже посудомийну треба ставити в одну лінію з мийкою.А на її місто як варіант модуль з шухлядами.Фасад під мийку буде трошкі меньше за шириною,але достатньо для худого сантехніка))
Доль Чекомбана• 09 февраля 2024
Ответ дляLis-5a64
Зрозуміло.Шкода.Як би була повновбудована ,то я б намалювала Вам красиво рівні відцентровані фасади.І ще невеличке зауваження : посудомийна через кут від мийкі-незручно користуватися.Тому що фасад під мийку перекриває фасад посудомийної.А зазвичай людина скидає сміття у ведро з тарілки ,потім кладе в посудомийну.Таким чином в данному випадку треба буде попеременно відкривати закривати.Багато зайвого часу.
Відкриваю спочатку дверцята, тоді пмм. Тобто вони відкриті одночасно. І посередині я - перекидаю посуд з мийки в пмм))) якось так
ДлинноНожка• 09 февраля 2024
Ответ дляLis-5a64
100%
Навіть по самому малюнку видно
ДлинноНожка• 09 февраля 2024
Автор, дуже добре подумайте, чи не буде вам муляти очі витяжка вище всіх інших фасадів. В моєї свекрухи так. За тиджень у гостях в мене око сіпається. І це я там тільки чай заварюю і посуд мию, не готую)
Lis-5a64• 09 февраля 2024
Ответ дляДлинноНожка
Якщо газова поверхня ,то роблять таку вимушено ,за рекомедаціями від виробників витяжки(750 мм від поверхні)Але в мене багато проектів ,де замовник не звертає уваги на це))І робимо красиво ,з повновбудованою витяжкою.Всі питання з газовщіками беруть на себе.Аое як по мене-воно того варто.
Забрала і не сказала• 09 февраля 2024
Ответ дляLis-5a64
Я все читаю і думаю, чому ніхто не пише про розташування пмм відносно мийки. Це ж сама очевидна помилка.
Педиатор_я• 09 февраля 2024
Отже, якось так (на бардак не дивимося:))...килимок теж для примірки лежав))
Забрала і не сказала• 09 февраля 2024
Малий шкафчик для посуду. Якщо на господарстві пмм, то посуди треба більше. Я б Вам радила віддати оті 30см для посудного шкафчика.
Планшетница• 09 февраля 2024
Ответ дляПедиатор_я
Як вам ці стільчики для кухні? Це ж ікеа?
Чемна панночка• 09 февраля 2024
Ще момент -при відкритій пмм незручно з мийки брудний посуд перекладати в пмм
автор Лека • 09 февраля 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Ні, у мене не хрущ)) зліва є продовження і теж кутові шафи далі йдуть. Усі верхні шафки розпашні, тільки та, яка над витяжкою - на ліфтах відкривається угору. Єдиний мінус суттєвий для мене у такому плані - неможливо одночасно відкрити пмм та дверцята під мийкою.
Аа) Зрозуміло) Про дверцята і не думала, але по-іншому все рівно нікуди ставити посудомийку)
автор Лека • 09 февраля 2024
Ответ дляЖена сантехника
Сходиие к профи, покажут
Профі нарахували набагато дорожче😔 на 30 тис різниця мінімум... Не можемо собі дозволити цього.
Чемна панночка• 09 февраля 2024
Ответ дляЛека
Я і мала на увазі вертикально - тобто вгору. Можете показати як у вас? Зручно? Нижній край не високо підіймається? Бо на зйомній квартирі було відкривання вгору. Але цілої дверки. Без стільця не закриєш)
автор Лека • 09 февраля 2024
Ответ дляДлинноНожка
Я 160, фартух 60. Нормально.
В мене був 60, а зараз у батьків 50. Мені набагато зручніше.
Педиатор_я• 09 февраля 2024
Ответ дляПланшетница
Так, вони звідти. Як і стіл. Як і сама кухня)
Нічого, нормальні стільці, з 2015 року служать вірою і правдою. Чоловік в мене під 100кг, і його весь цей час витримують.
автор Лека • 09 февраля 2024
Ответ дляLis-5a64
Дякую, не подумали про це. Будемо щось мудрувати...
Жена сантехника• 09 февраля 2024
Ответ дляЛека
Так хоть идею у них возьмите
автор Лека • 09 февраля 2024
Ответ дляДлинноНожка
Там лічильник. А ще й глибина стінки від вікна близько 15 см. Холодильник закриє вікно. Так би було краще всього. Але окрім як біля дверей, його більш нікуди не поставиш.
ДлинноНожка• 09 февраля 2024
Ответ дляЛека
А є у вас план кухні з замірами? І коридорчика поруч. У нас колись холодильник стояв у коридорі
Планшетница• 09 февраля 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ой, у нас так само((. Кухня також маленька...Тому одну сторону майст р запропонував зробити не 60 ширину столешні, а 50. І вийшло таке ж приблизно розміщення пмм і мийки. Тільки місцями навпаки.
автор Лека • 09 февраля 2024
Ответ дляLis-5a64
Тут із цим загвоздка) Щоб зробити приховані ручки над посудомийкою, це ще + 6 см. Тобто стільниця буде 91 см. З моїм ростом це багато. Або тобі робити звичайні ручки. Але вигляд тоді буде не той. Чи це тільки в мене все викликає стільки проблем🤪
автор Лека • 09 февраля 2024
Ответ дляДлинноНожка
Ой, не знаю) Витяжка вже куплена. Навіть не знаю, що ’краще’, короткий шкафчик, чи високі ящики...
Забрала і не сказала• 09 февраля 2024
Ответ дляЛека
Всі як помішались на цих прихованих ручках. В мене навпаки, ручка-це прикраса і зручність. Я ще і обираю декілька видів ручок, щоб було цікаво. На моїй теперешній кухні 3 вида ручок, і всі різного кольору.
автор Лека • 09 февраля 2024
Ответ дляПедиатор_я
Дякую) Гарно) Бардака я там не бачу) Верхні дверцята по 40 см?
автор Лека • 09 февраля 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Верхній? Той що 50см?
Педиатор_я• 09 февраля 2024
Ответ дляЛека
Так, по 40см. Над плитою, мийкою і пмм (повнорозмірна)- 60см.
Забрала і не сказала• 09 февраля 2024
Ответ дляЛека
В мене на старій кухні фартук був 45см, ще зручніше.
автор Лека • 09 февраля 2024
Ответ дляЧемна панночка
Дякую, мені про це теж написали. Мабуть таки доведеться пмм переносити.
Забрала і не сказала• 09 февраля 2024
Ответ дляЛека
Верхній? Той що 50см?
Так