Доброго вечора! Робимо кухню на замовлення. Нам зробили початковий "проект" від руки. Виходить там, де шафа 60 см для зручності пропонують зробити розпашні по 30 см дверки. Не буде дуже вузько виглядати? Чи краще зробити цілі дверки по 60 см? Але тоді тільки вертикальне відкривання? Покажіть, як у вас? Як зручніше? Дякую 😊
Ответ дляLis-5a64
Є ще варіант так званої прихованої ручки без додавання висоти.Це профільна ручка U-9 ,яка накладаэться на тоорец фасаду зверху.Висота залишаэться 860 мм,ручку під стільницею не видно.Між шухлядами залишається ручка Gola. Так роблять коли не можуть собі дозволити 910 -920 і це не тільки з малого росту ,а ще коли хочуть низом зайти під плитку або стільницею на підвіконня.До того ж цей профіль дешевше ніж ручка Gola.
Не прикріпилося до попереднього повідомлення.
Ответ дляЛека
Так це вона,але на відміну від Вашого фото ,де такі самі ручки наліпили і на шухляди ,мій варіант ( де U 9 ручка тільки зверху,
а між шухлядами Gola) набагато краще.І це не тільки тому,що Gola краще дивиться ,а і тому ,що Ви не будете собі дерти коліна виступаючим профілем( в них доволі гострі края) Я між шухлядами так ніколи не ставлю. Тільки під саму стільницю.
Ответ дляLis-5a64
Дякую, матиму на увазі!🤗
Ответ дляЛека
Дякую, матиму на увазі!🤗
І на останок,,якщо залишити таку ручку ,то майте на увазі,що вона ріжеться в будь-якій розмір і найкраще,коли вона іде на всю ширину фасада з відступом по 3 см з кожного краю.Тобто : ширина фасабу мінус 60 мм-це довжина ручки.Як на цьому проекті на фото.
Ірпінь місто герой• 12 февраля 2024
Наберіть виробників кухонь на замовлення та й проконсультуйтесь. Гадаю що це буде безкоштовно
Ответ дляLis-5a64
Дуже дякую!)